Liga Mistrzów: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
24 lip 2018 21:00
90+3'

Gol! Strzelił Jan VlaskoZonk! 0:2! Astiz odepchnięty przez Vlaskę, sędzia tego nie zauważył. Były gracz Zagłębia Lubin przyjął piłkę i z ok. 18 metrów przelobował Malarza. Bez gola w polskiej lidze, ale w Warszawie już sobie trafił.

Spartak Trnawa
370
238
38
43
43
90+3'

Są plany, aby w Mitologii dopisać nową mękę dla Tantala. Ma nią być oglądanie wtorkowego meczu Legii.

137
102
5
11
14
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Miesenboeck.

Fabian Miesenboeck #17
22
18
9
11
21
90+1'

. Schodzi: Marvin Egho. Wchodzi: Jan Vlasko.

11
90'

Pięć minut nadziei mistrzów Polski.

18
23
12
13
28
89'

Spartak cały czas przy piłce. Legia myślami na pewno nie na boisku. Smutne to.

44
48
7
13
11
87'

Cafu uderzył z dystansu. Płasko i wprost w bramkarza.

22
40
8
9
11
86'

. Schodzi: Anton Sloboda. Wchodzi: Ivan Hladik.

Ivan Hladik #15
17
16
6
9
5
86'

Naprawdę, to nie jest możliwe, aby grać aż tak słabo. Bez ikry, bez chęci. Żal patrzeć, żal komentować.

73
56
9
4
6
84'

Wieteska uderzał z kilku metrów, ale nie trafił. Legia mogła niespodziewanie wyrównać.

23
18
8
7
10
83'

Jezus, Maria i wszyscy święci! Etho ograł bramkarza i... nie trafił niemal do pustej bramki z pięciu metrów! To jest nieprawdopodobne! Na linii stało dwóch obrońców, ale zmarnować taką okazję...

27
56
8
11
15
82'

Malarz stoi z piłką przed polem karnym, a jego koledzy na niego patrzą... Tak się walczy o Ligę Mistrzów? Chyba w Polsce.

54
46
7
7
8
82'

Uderzał Jirka, piłka przeleciała ponad bramką. Prosi się Legia o drugiego klapsa.

39
16
7
3
4
81'

Czasu coraz mniej, ale niewiele wskazuje na to, aby Legia miała wyrównać. Niewiele? Właściwie nic.

30
15
4
6
5
80'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Chudy. Gra na czas została "nagrodzona".

Martin Chudy #1
14
12
3
9
13
Dean Klafurić zostanie po meczu zwolniony?
25
20
5
4
6
78'

Głową z ok. 14 metrów Kante, ale metr ponad bramką.

21
29
5
4
5
77'

Czytelne, schematyczne, bez ikry są akcje Legii. A może przede wszystkim bez przysłowiowych... jaj.

39
32
2
9
5
76'

Prędzej Spartak zdobędzie drugiego gola, niż Legia wyrówna. Tak to wygląda na kwadrans przed końcem.

65
33
2
6
9
75'

Kontra Legii zapowiadała się bardzo groźnie. Ostatecznie piłka nawet nie dotarła w pole karne.

22
25
6
7
11
73'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marko Vesović.

Legia Warszawa
30
24
7
8
6
72'

Carlitos w polu karnym, Kante starał się uderzać, ale gola nie ma. Chaotyczne to wszystko.

22
22
6
5
9
70'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Godal.

5
3
2
8
18
70'

Po rogu głową Wieteska uderzył ponad bramką.

13
11
2
6
5
69'
68'

Ale urwał! Toth huknął z ok. 30 metrów. Tuż obok Tekli i jej pajęczyny w bramce!

11
8
9
4
3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chris Philipps.

15
21
6
7
7
66'

Nic się nie zmienia, Legia nie potrafi sobie stworzyć okazji. Rywal kontroluje mecz.

27
22
4
9
4
64'

Egho ma problemy z kolanem, leży na środku boiska.

4
5
5
14
10
64'

. Schodzi: Erik Grendel. Wchodzi: Fabian Miesenboeck.

7
3
6
2
3
63'

Radović może już nie tak szybki jak kiedyś, ale na pewno może zmienić grę Legii. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

11
9
5
4
2
62'

Carlitos! W końcu miał okazję, uderzył z ok. 15 metrów, ale nie trafił...

16
21
4
3
6
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Kante. To jest niemożliwe. Gracz Legii chciał minąć czterech rywali i... w efekcie po faulu otrzymał żółtą kartkę.

18
22
4
4
6
58'

Siedzący obok syn pyta: Słabi są? To dlaczego się nie wysilą? No właśnie, dlaczego? Żal patrzeć na bezradność.

34
33
7
12
7
56'

Dogrywał Kante, tym razem Carlitos nie ruszył do piłki.

11
20
4
7
7
55'

Legia bezradna, a nam się skojarzyła jedna rzecz. Kiedyś zawsze na bramkę dawało się grubego. Tymczasem w bramce Spartaka stoi Chudy.

22
41
7
8
5
54'

Dogranie Kante w pole karne, Carlitos nie dał rady dojść do piłki. Oj, źle to wszystko wygląda.

22
17
6
7
3
52'

A Spartak dalej swoje, Grendel z dystansu, ale niecelnie.

11
22
2
3
6
52'

Niewiele się zmienia, Legia niczym związana, nie jest w stanie nic zdziałać.

13
25
4
7
4
49'

Carlitos uderzył z rzutu wolnego, ale Chudy spokojnie złapał piłkę.

5
19
1
6
10
48'

Szturmu Legii nie ma, Spartak utrzymuje rywala daleko od własnej bramki.

8
46'

komentarz

- Motyla noga, Legia grać - wściekli śpiewają kibice ze stolicy do swoich piłkarzy.

57
54
4
11
4
45+2'

Uderzał Jirka i Malarz znowu cudem i z dużym szczęściem uratował Legię!

17
15
4
7
11
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

10
6
1
5
7
44'

Akcja Vesovicia. Zapłakaliśmy... Przy piłce Spartak.

19
22
3
8
8
43'

Już nawet Carlitos jest blokowany w polu karnym. 13-krotni mistrzowie Polski wciąż bez błysku.

21
18
2
7
5
42'

Toporne są ataki Legii. Jak powiedziałby były kandydat na prezydenta Białegostoku p. Krzysztof: Nie ma niczego.

14
31
8
6
6
40'

Jak Legia chce odrobić straty, skoro w ataku brakuje jej zawodnikom tzw. pazerności.

26
17
10
11
14
39'

Jirka ruszył slalomem środkiem pola, mijał rywali jak tyczki. Uderzył tuż ponad bramką!

20
10
4
9
10
38'

Męczy się Legia, męczymy się my. Pociąg z napisem "Liga Mistrzów" za tydzień może odjechać ze stacji Warszawa.

23
20
4
10
11
36'

Cafu z woleja w stylu... tenisa ziemnego. Źle i niecelnie.

18
18
6
9
9
36'

Już po szturmie Legii. Gra przeniosła się do środka pola.

17
18
5
5
8
34'

Szymański dogrywał z rzutu wolnego, ale efektem tylko róg.

15
7
6
7
4
33'

Legia w końcu pokazała pazurki. Zapechnęła rywala pod jego bramkę i w końcu jest groźna. Spartak zaczyna się gubić.

20
6
5
8
10
31'

Żółtą kartkę za faul na Carlitosie otrzymał Lukas Gressak. Ostro grają Słowacy.

Lukas Gressak #34
14
6
6
5
11
30'

Po wrzutce z rogu uderzał Astiz, Chudy instynktownie odbił strzał. W końcu coś Legia wykreowała.

4
8
6
2
8
30'

Dogranie z rzutu wolnego Carlitosa i Egho omal nie wbił piłki do własnej bramki.

11
7
9
2
4
28'

Vesović wpadł w pole karne, Godal zatrzymał jednak dogranie.

12
5
1
4
3
27'

Chudy, który do końca chudy nie jest, musiał biec do boku pola karnego. Zdążył wyhamować swoje ciało i zatrzymał się przed końcem "szesnastki". Troszkę tłuszczyk przeszkadza, może Legia to wykorzysta.

10
21
3
2
7
27'

Wydawało się, że widzieliśmy wiele, ale chyba nie. Może być tak, że już po meczu losy awansu będą niemal przesądzone.

29
16
9
8
11
25'

Spartak Trnava wygląda jak drużyna. Natomiast Legia jak zespół z orlika, który spotkał się rano.

47
34
5
11
10
23'

Trenera Legii bolą zęby lub też nie wie co robić, ew. nie wierzy w to, co widzi.

5
21'

Stawiamy koszyk jagód i czapkę śliwek, że w przypadku porażki w rewanżu Legię poprowadzi nowy szkoleniowiec. Kto wchodzi w zakład i co oferuje?

111
50
7
3
7
20'

Legia stara się odrobić straty, ale niewiele, poza przebywaniem pod bramką Spartaka, potrafi zdziałać.

9
8
8
12
15
Marvin Egho powinien otrzymać czerwoną kartkę za faul na Mączyńskim?
14
11
6
6
7
18'

Gdzie jest Legia? Gdzie są mistrzowie Polski? Gdzie jest nasza piłka? Źle to wygląda...

50
31
11
9
14
16'
15'

Gol! Strzelił Erik Grendel. Asystował mu Erik Jirka. Słowacy nas biją! Legia grała w osłabieniu, rywale przeprowadzili akcję środkiem pola. Jirka do Grendela, a ten z ok. 16 metrów przy słupku na 0:1!

65
14'

Mączyński na nogach opuszcza boisko. Oby to nie było złamanie, a na to wygląda.

27
21
10
41
24
13'

Wejście gracza Spartaka prawie jak Sławomira Peszki. Gracz Legii wciąż opatrywany.

13
6
6
14
23
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marvin Egho.

22
10
6
8
12
12'

Po wrzutce z rogu Carlitos, kibic Legii od urodzenia, uderzył głową ponad bramką.

23
33
6
4
14
11'

Legia stara się przejąć inicjatywę, gracze Spartaka pokazują jednak, że łatwo o to nie będzie.

11
10
7
7
10
9'

Piłka w bramce Spartaka, ale Cafu na metrowym spalonym.

19
12
7
15
15
7'

Malarz kapitalnie zatrzymał uderzenie głową z kilku metrów Egho! Jak on to obronił pozostanie jego słodką tajemnicą. Po raz kolejny golkiper ratuje Legię w ważnym meczu.

22
14
20
13
17
6'

To dopiero początek meczu, ale nam póki co bardziej do gustu przypada gra Słowaków.