18
17
32
89'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Pedro Tiba. A jednak! Lech po raz kolejny grał do końca i w ostatnich minutach zdobył gola! Dogrywał Tiba, Amaral pokonał Klimowicza! 1:1! Lech przegrywał, ale skontrował rywala! W sytuacji sam na sam rezerwowy Amaral trafił do siatki.

805
344
96
30
41
85'

Kontra Szachtiora, ale Bordaczew na spalonym.

58
24
17
16
28
84'

Męczy się Lech, bez pomysłu na zaskoczenie defensywy rywala.

17
17
12
73
93
81'

Kolejny strzał w meczu Cywki, ale pilka minęła cel. Były zawodnik Wisły doszedł do uderzenia po dograniu z rogu.

34
13
12
28
35
77'

Szachtior mógł podwyższyć wynik. Uderzał Kowalew, piłka minęła cel w bezpiecznej odległości.

22
10
5
12
33
77'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Maciej Gajos.

64
14
9
5
14
75'

W końcu strzał gracza Lecha. Jednak próba Tiby była niecelna.

54
19
21
29
14
73'

Szachtior. Schodzi: Elis Bakaj. Wchodzi: Denis Laptev.

13
70'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Joao Amaral.

90
23
8
3
5
70'

Minuty płyną, Lech wciąż bezradny. Goście częściej znajdują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

9
5
4
11
38
66'

Nie potrafi Lech zaskoczyć rywala. Sporo podań, ale efektu żadnego. A czasu coraz mniej.

14
9
5
29
59
63'

Po rogu uderzał Szoke, ale został zablokowany. To Burić źle interweniował, ale Szachtior okazji nie potrafił wykorzystać.

28
20
6
8
17
62'

Szachtior przyczajony, ale czeka na swoją szansę. Tak jak przed momentem, kiedy Bakaj wywalczył rzut rożny.

9
3
2
6
24
59'

Minuty upływają, Lech nie ma koncepcji na zaskoczenie rywala. Nie tak to ma wyglądać, oj nie tak.

10
6
5
13
40
55'

Stara się coś zdziałać Lech, ale wszystko wygląda dość niemrawo. Dodatkowo gospodarzo po objęciu prowadzenia grają z większą pewnością siebie.

12
5
7
17
40
53'

Gol! Strzelił Elis Bakaj. Asystował mu Siergiej Balanowicz. Niewiele wskazywało na to, że gospodarze obejmą prowadzenie. Chwila nieuwagi graczy Lecha. Balanowicz do Bakaja, a ten do bramki na 1:0. Napastnik, swego czasu testowany w Ruchu Chorzów, wykorzystał sytuację uderzając z trudnej pozycji. Burić przepuścił uderzenie, które powinien obronić.

294
52'

Niemrawa 2. połowa meczu. Niewiele się dzieje, nikt nie chce ryzykować i otwierać się zbytnio przed rywalem.

8
5
5
8
22
48'

Podobnie jak na początku 1. połowy, tak i teraz starają się atakować gracze z Białorusi.

5
3
8
7
8
46'

Gramy po przerwie!

18
24
9
9
10
46'

Szachtior. Schodzi: Max Ngome. Wchodzi: Siergiej Balanowicz.

Max Ngome #99
8
8
7
9
7
45'

Sędzia doliczył minutę do czasu gry.

25
10
12
12
17
42'

Okazję miał Jevtić, ale źle uderzył i Klimowicz pewnie obronił.

20
13
11
23
19
42'

Tempo meczu nie powala, w ostatnich minutach z boiska wieje nudą.

12
14
4
9
33
38'

Szczęścia spróbował Szoke. Piłka jednak nie leciała nawet w bramkę.

18
26
5
4
8
36'

Coraz mniej ciekawego dzieje się na boisku. Piłkarze sprawiają wrażenie, że remis ich zadowala.

14
16
12
12
34
33'

Uderzał Makuszewski, piłka minęła jednak cel.

38
16
7
18
22
31'

Lech mógł prowadzić, goście mogą sobie pluć w brodę, że nie potrafili wykorzystać swoich okazji.

15
6
7
6
26
28'

Spadło tempo meczu. Cały czas lepiej prezentuje się Lech, rywale w końcu przedostali się pod bramką Kolejorza, ale zagrożenia nie stworzyli.

40
14
9
7
12
25'

Więcej z gry ma Lech. To Kolejorz nadaje ton wydarzeniom na boisku. Uderzał Kostewycz, ale nie trafił w bramkę.

61
21
9
9
12
21'

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy. Okazję miał Vernon De Marco, górą bramkarz.

55
24
13
7
12
20'

Aj! Dogranie z rogu Jevticia, Christian Gytkjaer uderzył, ale trafił w słupek.

105
30
26
24
12
18'

Uspokoiła się gra w ostatnich minutach. Piłkarze zwolnili tempo gry. Lechowi taka sytuacja wyraźnie odpowiada.

39
14
9
8
10
15'

Gytkjaer mógł wyprowadzić Lecha na prowadzenie. Górą jednak Klimowicz. Wyrównany mecz.

45
11
10
9
10
12'

Kolejny róg dla Lecha, ale Tiba nie trafił w bramkę po dograniu Jevticia. Nowy nabytek Lecha uderzał sprzed pola karnego.

48
17
16
12
10
11'

Lech stara się spokojnie rozgrywać piłkę, rywale wciąż dynamiczni, ale już nie tak groźni jak na początku.

22
16
7
6
3
8'

Pierwsza okazja Lecha. Dogrywał z rzutu rożnego Jevtić, uderzał Cywka, ale niecelnie.

56
21
10
13
5
6'

Od początku w ataku gospodarze. Szachtior dąży do szybkiego objęcia prowadzenia. Lech sporo uwagi poświęca defensywie.

10
10
6
6
16
3'

Pierwsza próba gospodarzy. Z okolic pola karnego uderzał Burko, daleko od celu.