AS Trencin. Schodzi: Keston Julien. Wchodzi: Lukas Skovajsa.

3
7
5
88'

Kompletnie nieudane uderzenie Urynowicza. Piłka była bliżej bocznej chorągiewki niż bramki.

11
8
4
15
13
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Igor Semrinec.

7
84'

Nieudany strzał z dystansu Lawrence'a. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

6
82'
ZMIANA

AS Trencin. Schodzi: Hamza Cataković. Wchodzi: Emek Ubbink.

4
80'

Indywidualna akcja Bukariego zakończona nieudanym strzałem.

2
5
3
1
79'
ZMIANA
78'

Jedna z nielicznych okazji gości. Niecelnie z dystansu uderzył Lawrence.

5
3
1
3
6
76'

Po wrzutce z rzutu wolnego blisko strącenia piłki był Suarez. Od bramki zaczął Semrinec.

8
3
4
7
10
75'

AS Trencin cofnięty. Górnik przeważa, ale nie oddaje celnych strzałów.

15
10
8
11
16
72'
ZMIANA

AS Trencin. Schodzi: Joey Sleegers. Wchodzi: Osman Bukari.

3
70'

Po wrzutce Wolniewicza starał się uderzyć Urynowicz. Piłkę na rzut rożny wybił obrońca gości.

14
8
5
3
7
67'

Górnik coraz odważniej atakuje. AS Trencin cofnięty do defensywy.

43
17
6
4
6
66'

44
12
6
3
6
65'

Sędzia dopatrzył się spalonego i popełnił w tej sytuacji błąd. Górnik z akcją wychodził z własnej połowy i nie mogło być mowy o spalonym. Akcja została jednak przerwana.

4
4
5
7
39
64'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Igor Angulo.

Górnik Zabrze
9
5
5
5
17
61'
ZMIANA
60'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Smuga.

9
6
5
23
16
60'

Górnik w natarciu! Po uderzeniu Liszki z rzutu wolnego piłka minimalnie przeleciała obok bramki.

7
4
5
14
11
59'

Indywidualna akcja Żurkowskiego. Pomocnik Górnika został powstrzymany faulem tuż przed polem karnym.

22
4
5
4
6
58'

Piłka w siatce gości, ale gola nie ma. Sędzia dopatrzył się spalonego Angulo.

4
2
2
9
28
57'

Jimenez wychodził sam na sam z bramkarzem, lecz ten był minimalnie szybszy i wybił piłkę.

2
3
6
13
54'

Kolejna akcja Górnika. Angulo wychodził na czystą pozycję, ale arbiter dopatrzył się spalonego. Goście muszą uważać, bo zaczynają popełniać proste błędy w defensywie.

22
5
4
4
5
52'

Kapitalna kontra Górnika. Jimenez wyłożył piłkę Smudze, któremu zostało tylko skierować ją do pustej bramki. Piłkarz Górnika strzelił jednak nad poprzeczką.

8
7
12
15
25
51'

Kompletnie nieudany strzał Catakovicia. Piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

5
8
2
2
3
48'

Strzał z dystansu próbował oddać Żurkowski. Jego próba została zablokowana.

10
2
2
4
3
46'

Gra wznowiona po przerwie!

7
5
3
2
3
43'

Przysnęli na chwilę obrońcy Górnika, ale nie potrafił tego wykorzystać Mance. Z ostrego kąta strzelił obok bramki.

1
1
5
4
5
41'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Adam Wolniewicz.

7
2
3
5
13
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philip Azango. Asystował mu Hamza Cataković. To musiało się tak skończyć. Po dograniu Azango znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie pokonał Loskę. 0:1.

90
38'

Strzał El Mahdiouiego z ponad dwudziestu metrów. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców, ale mimo to pewnie złapał ją Loska.

2
2
4
5
36'

Teraz to Górnik jest zamknięty na własnej połowie i musi się bronić przed coraz groźniejszymi atakami rywali.

1
2
2
7
1
34'

Groźnie pod bramką Loski! Po sprytnym rozegraniu rzutu rożnego minimalnie niecelnie strzelił Sleegers.

8
2
1
1
33'

Spokojniejszy fragment spotkania. AS Trencin przejął inicjatywę i stara się atakować.

1
3
1
1
1
29'

AS Trencin cofnięty. Górnik nie ma jednak pomysłu na to, jak swoje akcje zakończyć strzałami.

5
4
3
3
3
26'

Brawo Tomasz Loska! AS Trencin wyszedł z kontrą, ale golkiper Górnika wygrał pojedynek sam na sam z Azango.

14
11
4
1
1
25'

Gryszkiewicz podał do Angulo, ten przejął piłkę w polu karnym, lecz jego strzał został zablokowany i Górnik ma rzut rożny.

9
3
1
2
1
24'

Liszka dośrodkował z rzutu wolnego, ale do piłki nie dopadł żaden z graczy Górnika.

5
1
3
7
7
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Reuben Yem.

2
19'

Kolejna próba z dystansu gości. El Mahdioui strzelił jednak nad poprzeczką. Loska nie musiał interweniować.

6
2
1
2
19'

Igor Angulo złapany na spalonym. Akcja Górnika przerwana.

3
3
4
4
8
17'

Nieudane dośrodkowanie Sleegersa z rzutu rożnego. Piłkę wybił Suarez. Chwilę później niecelnie uderzał Julien.

6
4
3
2
2
16'

Strzał z dwudziestu metrów oddał Sleegers, ale w żaden sposób nie mogło to zaskoczyć Loski.

5
3
2
1
1
13'

Ależ zamieszanie pod bramką AS Trencin! To powinna być bramka dla Górnika! Zabrzanie wyszli z kontrą, ale Angulo przegrał pojedynek z bramkarzem.

10
3
5
3
7
12'

Kombinacyjna akcja Górnika zakończona podaniem Matuszka do bramkarza gości.

3
1
1
3
2
10'

Prostopadłe podanie do Mance, ale szybszy był Loska.

7
4
1
1
1
8'

Dalekie podanie do Smugi. Ten jednak nie opanował piłki i Julien wybił na aut.

5
3
3
1
3
7'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gości. Faulował Cataković i Górnik rozpocznie od rzutu wolnego.