Mecze towarzyskie
28 lip 2018 13:35
90+4'

Gol! Strzelił Edward Nketiah. Nketiah sam na sam z bramkarz i już 5:1! Paryż musi się już wstydzić!

9
90'

Doliczone 4 minuty.

4
4
5
6
4
87'

Gol! Strzelił Rob Holding. Po dośrodkowaniu pięknie na 4:1 głową pod poprzeczkę z ok. 13 metrów trafił Holding!

21
12
10
6
6
87'

Mogło być 4:1, z sześciu metrów uderzał Nelson, ale bramkarz nogą obronił strzał!

7
6
5
4
4
82'

Dwie groźne akcje Arsenalu. Pierwszy strzał odbił bramkarz, kolejny poszybował wysoko ponad bramką.

6
6
5
4
4
79'

Arsenal spokojnie rozgrywa piłkę, rywale już się pogodzili z porażką.

6
5
4
3
3
79'

PSG. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Alexandre Fressange.

3
79'

PSG. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: Virgiliu Postolachi.

Virgiliu Postolachi #16
5
4
5
3
3
75'

PSG nie potrafi zagrozić Arsenalowi. Paryżanie podłamani po stracie dwóch goli w krótkim czasie.

6
5
4
3
3
73'

PSG. Schodzi: Loic Mbe Soh. Wchodzi: Moussa Sissoko.

Loic Mbe Soh #2
4
3
4
4
4
73'

PSG. Schodzi: Kevin Rimane. Wchodzi: Arthur Zagre.

Arthur Zagre #12
3
2
4
2
2
73'
71'

Gol! Strzelił Edward Nketiah. PSG przegrywa już 1:3. W zamieszaniu w słupek głową uderzył Alexandre Lacazette, a Nketiah z bliska dobił piłkę do siatki.

7
68'
68'
66'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Emile Smith Rowe. Arsenal uśpił rywala. Po serii zmian Anglicy zaatakowali, dogrtwał Smith Rowe, a Lacazette wbił piłkę do bramki na 2:1!

6
64'
64'

Arsenal. Schodzi: Pierre-Emerick Aubameyang. Wchodzi: Edward Nketiah.

3
2
3
3
2
64'
64'
64'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Emile Smith Rowe.

3
2
4
3
2
63'

PSG czuje krew i atakuje. Arsenal z każdą minutą prezentuje się coraz słabiej.

3
2
2
1
2
60'

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Pewne uderzenie, Martinez nie wyczuł intencji strzelca. 1:1!

Paris Saint-Germain
17
10
5
6
9
59'

Rzut karny dla PSG. Weah faulowany w polu karnym przez Kolasinaca. Arbiter na "wapno" wskazał dopiero po chwili.

6
4
3
2
5
57'

Arsenal po przejęciu piłki spokojnie ją rozgrywa. Londyńczycy nie kwapią się szaleńczych ataków.

1
1
2
1
1
54'

PSG szuka swoich szans na wyrównanie, Arsenal dobrze się jednak broni.

1
1
2
1
1
51'

Nkunku kapitalnie uderzył z rzutu wolnego, świetnie w bramce zachował się Martinez!

1
1
2
3
4
50'

Żółtą kartkę otrzymał Lassana Diarra.

2
1
2
3
3
49'

Od początku 2. połowy częściej przy piłce PSG, ale póki co bez okazji bramkowych.