4:4. Yann Karamoh zmylił bramkarza i przedłużył nadzieję Interu.

3
2
5
komentarz

4:3. Tammy Abraham wyprowadził Chelsea na prowadzenie w konkursie rzutów karnych.

8
5
2
1
2
komentarz

Nie ma gola. Wilfredo Caballero zatrzymał nogami strzał Milana Skriniara.

9
2
2
5
1
komentarz

3:3. Victor Moses strzelił po ziemi po krótkim rozbiegu.

10
5
2
3
3
komentarz

2:3. Lautaro Martinez strzelił celnie w sam środek bramki.

6
2
3
2
2
komentarz

2:2. Danny Drinkwater nie pomylił się tak samo jak wszyscy poprzednicy.

8
4
3
2
5
komentarz

1:2. Roberto Gagliardini huknął w odsłonięty przez Wilfredo Caballero róg bramki.

komentarz

W bramce Chelsea postara się zatrzymać uderzenia mediolańczyków Wilfredo Caballero. Jego korespondencyjnym przeciwnikiem będzie Samir Handanović.

4
2
2
2
2
90+1'

W doliczonym czasie argentyński pojedynek. Wilfredo Caballero popisał się świetnym refleksem po uderzeniu Lautaro Martineza. To mogła być rozstrzygająca dla tego meczu akcja.

1
1
90'

Doliczone dwie minuty.

3
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio za przewinienie na Tiemoue Bakayoko.

2
1
85'

Po wstrzeleniu Emersona Palmieriego osamotniony przed bramką Samira Handanovicia był Tammy Abraham. Młody napastnik próbował ekwilibrystycznie strzelić przewrotką i okazało się to zbyt skomplikowane rozwiązanie.

1
83'

Kolejne zmiany dokonane przez szkoleniowców. Po stronie Interu zaprezentuje się w końcówce między innymi Eddie Salcedo.

82'

Samir Handanović dostaje coraz głośniejsza brawa z trybun. Tym razem bramkarz Interu poradził sobie z uderzeniem Jorginho, którego przed polem karnym przeciwnika uruchomił podaniem Callum Hudson-Odoi.

1
1
80'

Yann Karamoh wyraźnie przestrzelił zza pola karnego. Po nieudanej próbie młodego Francuza grę wznowił od własnej bramki Wilfredo Caballero.

1
1
78'

Inter miał dobry fragment w drugiej połowie, ale po zejściu z boiska Mauro Icardiego ma ponownie problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Futbolówka częściej w polu karnym mediolańczyków niż w szesnastce Chelsea.

2
2
2
75'

Miał dużo miejsca przed polem karnym przeciwnika Danny Drinkwater i zdecydował się na brawurowe uderzenie z dystansu. Samir Handanović nie był pewny, że piłka ominie jego bramkę i wyszedł w powietrze. Na szczęścia dla Słoweńca zmiennik chybił.

2
2
2
3
4
72'

Po przerwie na uzupełnienie płynów ostatni fragment rywalizacji. Czas na ostatni atak przemeblowanych drużyn.

3
3
3
3
3
69'

Interwencja Samira Handanovicia po strzale Tammy'ego Abrahama. Słoweniec nie zamierza przepuścić futbolówki do siatki w drugiej połowie!

1
1
1
2
5
68'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Dalberta Henrique. Luciano Spalletti spoglągał w jego kierunku z niepokojem, ale chyba może się uspokoić. Kontuzja nie wygląda na niebezpieczną.

1
1
1
1
1
65'

Zmiany w drużynie z Londynu. Victor MosesEmerson PalmieriTammy AbrahamAntonio Ruediger na murawie.

1
1
1
1
1
62'

Po próbie Lautaro Martineza poprawiał Roberto Gagliardini. Piłka niebezpiecznie kozłowała przez bramkarzem po uderzeniu z dystansu, jednak nie dał się zaskoczyć Wilfredo Caballero.

3
1
1
1
1
61'

Brawurowa szarża Lautaro Martineza między kilkoma londyńczykami. Już wydawało się, że zmiennik wypracował sobie miejsce do strzału, ale jak spod ziemi wyrósł defensor i zablokował piłkę.

3
2
2
2
2
57'

Bardzo dobre wyjście na przedpole zakończone chwytem Samira Handanovicia. Słoweniec natychmiast starał się uruchomić organizujących się do kontrataku kompanów z pola.

3
2
2
2
2
55'

Cesar Azpilicueta interweniował ofiarnie po uderzeniu Dalberta Henrique. Bocznemu defensorowi Interu nie udało się zatrudnić Wilfredo Caballero.

2
2
1
1
1
52'

Zdecydowanie odważniejsza gra zespołu z Mediolanu zaowocowała już golem. Nieco zdezorientowani po czterech zmianach personalnych piłkarze mieszkający w Anglii.

1
1
1
1
3
49'

Gol! Strzelił Roberto Gagliardini. Asystował mu Mauro Icardi.

Błyskawicznie po powrocie zawodników z szatni wyrównanie. Mauro Icardi obsłużył podaniem wbiegającego w pole karne Roberto Gagliardiniego, który miał przed oczami tylko bramkarza Chelsea. Włoch uderzył po nodze zmiennika do siatki. Inter odrobił stratę gola!

11
8
6
7
9
47'

Marcin Bułka nie obronił żadnego celnego uderzenia, a Wilfredo Caballero musiał to zrobić już po minucie. Mierna interwencja doświadczonego bramkarza, który odbił futbolówkę na korner.

1
46'
46'
46'
46'

Inter. Schodzi: Xian Emmers. Wchodzi: Lautaro Martinez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Xian Emmers #40
3
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
19:44

Samir Handanović skapitulował raz w pierwszej połowie.

Czy Inter wyrówna po przerwie?
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

44'

Zablokowane podanie Mauro Icardiego do Antonio Candrevy. Argentyńsko-włoska akcja została przerwana w ostatnim momencie przez obrońców Chelsea.

1
42'

Kilka minut pozostało mediolańczykom na wyrównanie w pierwszej połowie, tyle że w posiadaniu piłki jest Chelsea i wykazać się kunsztem technicznym może co najwyżej Samir Handanović.

39'

Marcos Alonso odpowiedział podobnym strzałem na niedawne zagranie Matteo Politano. Hiszpan zakręcił się przed polem karnym czwartej siły Serie A i oddał uderzenie obok bramki Samira Handanovicia.

36'

Szansa dla Interu na wyrównanie! Podanie na linię pola karnego do Matteo Politano, którego mocne uderzenie było odrobinę niecelne. Marcin Bułka miał w tej sytuacji trochę szczęścia.

2
35'

Inter ma problem ze zdobyciem gola.

34'

Marcin Bułka piąstkował skutecznie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kolejna pozytywna interwencja Polaka, któremu absolutnie nie można nic zarzucić.

3
32'

Bez problemu utrzymali się w posiadaniu piłki podopieczni Maurizio Sarriego pod naciskiem wysokiego pressingu Interu.

29'

Gra wznowiona i atakuje Chelsea. Callum Hudson-Odoi zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i poczęstował Samira Handanovicia płaskim uderzeniem. Słoweniec nie miał problemu ze złapaniem piłki i naprawieniem błędu swoich defensorów.

26'

Przerwa na uzupełnienie płynów i w tym czasie Luciano Spalletti ma dużo do powiedzenia swoim dotychczas niezdarnym podopiecznym.

1
24'

Doskonale antycypował grę Marcin Bułka po podaniu z głębi pola. Polak przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i spokojnie odegrał w bezpieczne miejsce.

2
22'

W odpowiedzi bardzo niecelne uderzenie Alvaro Moraty. Hiszpan utrzymał się na nogach przed polem karnym przeciwnika, pomimo obecności Stefana de Vrija i Milana Skriniara.

21'

Antonio Candreva stara się zrehabilitować za zachowanie przed golem Chelsea. Po jego wstrzeleniu zabrało centymetrów Mauro Icardiemu, żeby wepchnąć futbolówkę z bliska do siatki.

18'

Bardziej zdyscyplinowana i pomysłowa jest drużyna z Londynu. Inter pobudził się, ale jego akcje kończą się w bezpiecznej odległości od bramki Marcina Bułki.

1
16'

Podanie z głębi pola od Matteo Politano w kierunku Mauro Icardiego. Po raz drugi w tym meczu Argentyńczyka wyprzedził Marcin Bułka. Polak popisał się pewnym chwytem i otrzymał za tę interwencję brawa z trybun.

2
15'

Inter nie potrafi się zorganizować do ataku. Wymieniają podania mediolańczycy, ale mają problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowych po zmianie rezultatu.

12'

Marcos Alonso oddał uderzenie z rzutu wolnego po przewinieniu na Pedro Rodriguezie. Wyraźne pudło i Samirowi Handanoviciowi pozostało odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

10'

Pedro Rodriguez zdobył drugiego gola w okresie przygotowań.

1
1
1
8'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

Hiszpańska akcja Chelsea zakończona golem! Alvaro Morata wyłuskał piłkę spod nóg Antonio Candrevy, zatańczył w polu karnym Interu i oddał uderzenie. Obronił je Samir Handanović, jednak skierował futbolówkę prosto pod nogi Pedro Rodrigueza, któremu pozostało trafić do odsłoniętej bramki. Drużyna z Londynu błyskawicznie wyszła na prowadzenie.

13
11
4
3
3
7'

Podanie do ustawionego w polu karnym Mauro Icardiego. Tym razem Argentyńczykowi udało się oddać uderzenie z kilkunastu metrów, jednak trafił w najbliżej ustawionego defensora Chelsea.

2
1
5'

Piłka w siatce Interu, ale nie ma gola. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Alvaro Moraty, który główkował po wrzutce z linii pola karnego.

1
1
1
3'

Pierwszy kontrakt z piłką Marcina Bułki. Młodzian nie miał problemu z wyprzedzeniem próbującego oddać premierowe uderzenie Mauro Icardiego. Argentyńczykowi nie pozostało nic innego jak cofnąć się na własną połowę.

3
1
1
2'

Pierwsza akcja zakończona strzałem grających w żółtych strojach londyńczyków. Musiał interweniować nogami Samir Handanović.

19:33

Z piłkarzami ofensywnymi Interu zmierzy się Marcin Bułka.

2
19:06

Chelsea rozpoczęła sparingowe granie w okresie przygotowań na początku tygodnia. Londyńczycy zwyciężyli 1:0 z Perth Glory. Jedynego gola w tym meczu zdobył Pedro Rodriguez.

19:06

Inter powróci w tym sezonie do Ligi Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Luciano Spallettiego wywalczyła przepustkę do elitarnych rozgrywek w ostatniej kolejce Serie A. W okresie przygotowań Inter wygrał dotychczas tylko jedno z czterech spotkań.

19:06

Chelsea straciła w poprzednim sezonie mistrzostwo Anglii. Prowadzona jeszcze przez Antonio Conte drużyna zajęła piąte miejsce w Premier League i czeka ją rywalizacja w Lidze Europy.