40
30
30
90+4'

Joubert kompletnie nie spieszy się i urwał prawie minutę z akcji. Sędzia nie będzie chyba jednak przedłużać meczu.

252
355
16
22
27
90+4'

Już chyba nie zdążą piłkarze z Warszawy, bo Joubert zaczyna od bramki, a do końca zostały sekundy.

192
301
23
28
32
90+4'

Ostatnia minuta. Czarno to widzimy, ale Legia na 20 metrze.

146
190
35
34
45
90+3'

Kucharczyk faulowany w kole środkowym. Legia po chwili traci piłkę.

112
212
20
27
35
90+2'

Ależ chaos na boisku. Legioniści kompletnie gubią się pod presją czasu i nie są w stanie przerzucić piłki w okolice pola karnego Jouberta.

140
241
24
32
38
90+1'

Kucharczyk nie opanował piłki....

192
232
29
32
49
90+1'

Ależ spaprał tą sytuację Carlitos! Za długo trzymał piłkę w polu karnym i zamiast strzelać, trafił w obrońcę! Dlaczego tak długo???

131
151
15
23
42
90'

Football 1991 Dudelange . Schodzi: Dominik Stolz. Wchodzi: Danel Sinani.

25
90'

Ciekawi jesteśmy ile minut doliczy sędzia.

50
40
19
20
33
89'

A tymczasem sensacja w Gandawie! Jagiellonia wyrównuje i zachowuje szanse na awans!

171
78
15
14
23
88'

Legia kompletnie odsłonięta. Stolz pędzi prawą stroną boiska, ale traci w ostatniej chwili.

40
31
8
15
21
87'

Rywal wyraźnie chce już tylko dotrwać do końca, ale Stolz świetnie ucieka do narożnika boiska.

46
27
9
10
30
86'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Eduardo da Silva. Czyżbyśmy wywołali wilka z lasu? Czy jednak dokona się drugi cud i Legia awansuje? Bardzo dobre uderzenie Kante, które doprowadziło do wyrównania.

101
64
70
99
278
83'

Przestańmy się już łudzić. To nie może się skończyć powodzeniem. Legio, kolejny raz ośmieszyłaś siebie i polski futbol. Chociaż polski futbol w zasadzie nie istnieje, bo właśnie trwa jego pogrzeb.

284
133
22
28
32
82'

Cud stał się zaś w Sankt Petersburgu. Zenit po porażce 0:4 z Dynamem Mińsk w pierwszym meczu, zwyciężył dziś 8:1, i to po dogrywce.

130
73
94
11
19
81'

Co za żałosne zwieńczenie akcji przez Pazdana. Ręce nam opadają, jak można grać tak źle.

88
122
17
13
15
81'

39
81'

Carlitos faulowany przez Jordanova. Hiszpan zwija się z bólu i nie wstaje.

34
55
12
11
9
80'

Za słabo, za słabo, za słabo! Dlaczego tak apatycznie uderzył teraz Haamalainen.

29
65
8
7
8
80'

Ciekawi jesteśmy, czym dziś wytłumaczą się Legioniści.

43
95
9
5
8
78'

Football 1991 Dudelange . Schodzi: Marc-Andre Kruska. Wchodzi: Bryan Melisse.

5
78'

Haamalainen pod piłką, uderza głową ponad bramką.

20
37
10
9
11
77'

Legia. Schodzi: Krzysztof Mączyński. Wchodzi: Eduardo da Silva. Tonący brzytwy się chwyta.

76'

Joubert wypluł przed siebie piłkę, ale ani Szymański, ani Kante nie zdążyli dojść do piłki.

16
30
7
4
5
75'

Wrzutka w stronę źle ustawionego Carlitosa przechwycona przez Jouberta.

26
27
3
4
7
74'

. Schodzi: Patrick Stumpf. Wchodzi: Milan Bisevac.

Patrick Stumpf #21
16
20
4
6
7
74'

Legioniści usiłują wymusić rzut karny, ale takie zachowania nie pomogłyby nawet w Ekstraklasie.

27
65
6
5
13
74'

Na boisku za chwilę pojawi się doświadczony Milan Bisevac.

10
11
6
4
5
72'

Korner dla gospodarzy. Czy Dudelange pogrąży Legię?

107
56
8
12
20
72'

Nie mamy już wątpliwości, że wszystkie polskie kluby odpadną dziś z europejskich pucharów.

115
65
13
23
25
71'

Ależ stuprocentowa sytuacja dla Dudelange! Jordanov uciekł Hlouskowi i tylko wybicie Michała Kucharczyka uratowało Legię.

31
32
8
12
40
70'

Prempeh wybija piłkę poza pole karne. Poprawka dośrodkowania żenująca.

25
25
13
12
17
69'

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

24
11
9
9
20
68'

Nagy walczył z Jordanovem w lewym sektorze boiska, ale Bułgar okazał się skuteczniejszy.

27
28
10
9
16
67'

Gracze Dudelange coraz częściej przeciągają każdy możliwy fragment spotkania.

40
34
7
9
17
66'

Lech strzelił gola Racingowi Genk. No to jeszcze cztery.

67
60
11
10
13
66'

Szymański mierzył w długi róg, ale znów przedobrzył. Obok bramki.

20
26
3
12
9
65'

Z dominacji Legii kompletnie nic nie wynika. Brakuje klarownych sytuacji.

38
29
4
10
12
65'

Kiepskie dośrodkowanie Cafu w stronę pola karnego. Joubert nie ma z nim żadnych problemów.

24
17
3
8
12
64'

Zły strzał Szymańskiego. 19-latek wprowadził nieco ożywienia, ale jest bardzo nieskuteczny.

28
27
6
15
9
63'

Legia ma ostatnie 30 minut, aby strzelić dwa gole. To może być kluczowe pół godziny w historii klubu.

22
37
7
8
7
61'

12
61'

Legioniści domagają się rzutu karnego po uderzeniu piłki w rękę jednego z luksemburczyków. Jose Kante kłóci się z sędzią.

18
49
5
5
6
60'

Oj, beznadziejnie zagrał w tej akcji Szymański. Kompletnie do nikogo... Odzwierciedlenie stanu polskiej piłki...

62
50
11
12
13
59'

Krótki trwał ten zryw Legii. Niestety gospodarze skutecznie się bronią.

46
44
7
10
15
56'

CFR Cluj rozbiło dziś Alashkert 5:0. Czy Dudelange poradzi sobie z Rumunami? Bo w Legię wciąż bardzo wątpimy.

47
64
5
7
11
55'

Strata gospodarzy i daleki wykop Malarza od własnej bramki. Niemal wszyscy Legioniści starają się przesunąć na połowę Dudelange.

14
33
9
14
17
54'

Legionistom bardzo się spieszy, lecz te akcje w końcu przynoszą jakieś efekty.

26
22
15
14
35
54'

Cafu minimalnie obok bramki, ale piłka odbiła się rykoszetem i mamy kolejny stały fragment.

33
27
14
13
17
53'

Carlitos nabił Perpeha w polu karnym. Kolejny korner - oby tym razem wyglądało to w końcu przyzwoicie!

20
24
10
11
9
52'

Carlitos z dystansu, ale broni Joubert!

25
23
9
11
12
52'

Fatalnie Mączyński - jeśli Legia chce to wygrać, "Mąka" nie może pieścić piłki przy stałych fragmentach.

18
36
4
4
7
51'

Nagy zmusił Jouberta do odważniejszego wyjścia. Po chwili kolejna akcja Węgra skrzydłem i rzut rożny dla Legii.

10
15
9
7
10
51'

Zbyt głęboka wrzutka Krzysztofa Mączyńskiego. Na trybunach zapanowała nerwowa cisza.

16
24
7
3
7
50'

Joubert miał problemy z piłką dośrodkowaną przez Carlitosa. Najlepszy fragment Legii w tym meczu.

18
15
10
17
13
48'

Kiepskie zwieńczenie stałego fragmentu gry niecelnym uderzeniem głową.

21
31
8
9
13
48'

Błąd Perpeha i Jouberta - rzut rożny dla Legii. To chyba jedyny aspekt, w którym Legia może uzyskać przewagę.

16
12
4
9
12
47'

Legia zaczęła od mocniejszego ataku, ale bez efektu bramkowego. Kante za słabo uderza głową.

16
17
8
8
9
komentarz

A tymczasem Lech traci drugiego gola, oczywiście do szatni. Tak na poprawienie humorów polskich kibiców.

25
43
9
24
35
46'

Legia. Schodzi: Chris Philipps. Wchodzi: Sebastian Szymański. W końcu.

czas Druga połowa
komentarz

Wciąż mamy miłe wspomnienia z Euro 2016 oraz występu Legii w Lidze Mistrzów. Od tego czasu w polskim futbolu nastąpił krach godny największych kryzysów finansowych roku 1927 i 2008.