9
13
14
87'

Arjen Robben ładnie skierował piłkę do bramki Manchester United, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego i zepsuł humor Holendrowi. Nie ma gola.

10
7
8
14
26
86'

Korner dla Bayernu Monachium. Dośrodkowanie Sebastiana Rudy'ego w kierunku bliższego słupka, gdzie skutecznie interweniowali przyjezdni z Manchesteru.

8
4
1
4
9
84'

Rafinha wpadł w pole karne przeciwnika i jeszcze starał się uruchomić podaniem jednego z centralnie ustawionych kompanów z zespołu. Zabrakło uderzenia na koniec tego dynamicznego ataku.

13
8
7
4
7
81'

Sytuacja powróciła do równowagi. Podania wymienił przedstawiciel Bundesligi, a cała akcja zakończyła się uderzeniem Leona Goretzki metr obok bramki.

14
13
6
4
5
78'

Wrzutka z lewego skrzydła w pole karne Bayernu Monachium. Dawno nie było widać podopiecznych Jose Mourinho w okolicy bramki przeciwnika, więc to jakaś miła odmiana.

11
22
11
8
9
75'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng za zbyt ostre zagranie.

Bayern Monachium
19
11
7
16
29
74'

Robert Lewandowski pokazał się publiczności. Napastnik Bayernu oddał uderzenie z linii pola karnego obok bramki przedstawiciela Premier League. Ładna akcja reprezentanta Polski, jednak nie zakończyła się golem.

45
26
15
15
14
73'

Zawodnicy Bayernu w ataku pozycyjnym po napojeniu się. W Monachium od momentu zmiany wyniku nie wydarzyło się nic przełomowego.

8
14
5
9
8
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Czas na drugą w tym spotkaniu przerwę na uzupełnienie płynów.

19
13
5
5
9
68'

Leon Goretzka strzelił niecelnie. Przekonuje sędziego, że sekundę przed swoim nieudanym zagraniem był popychany w polu karnym, jednak nie ma jedenastki dla Bayernu.

9
11
5
5
13
67'

Manchester United statystuje długimi fragmentami tego pojedynku. Bayern Monachium swobodnie wymienia podania na połowie przeciwnika i szuka miejsca między jego defensorami.

11
10
6
7
13
64'

Drużyna z Bundesligi pozostaje w ataku pomimo przewagi gola. Zmiany dokonane w przerwie dodały rumieńców akcjom Bayernu Monachium.

10
16
3
4
9
62'

Mistrz Niemiec potrzebował godziny na zdobycie prowadzenia.

13
6
2
1
5
59'

Gol! Strzelił Javi Martinez. Asystował mu Thiago Alcantara.

Do dośrodkowania Thiago Alcantary z rzutu rożnego wyskoczyli w podobnym miejscu pola karnego Javi Martinez i Robert Lewandowski. Hiszpan dopadł do piłki i sprytnie główkował w odsłonięty narożnik bramki Manchester United. Gospodarze wyszli na prowadzenie!

119
54
8
12
23
57'

Suną ataki mistrza Niemiec. Serge Gnabry zatańczył z futbolówką i dwoma przeciwnikami w polu karnym Manchester United, jednak nie wypracował sobie miejsca do oddania strzału.

17
3
2
8
9
55'

Leon Goretzka wprowadzony na murawę w przerwie.

8
3
4
3
8
54'

Leon Goretzka był za plecami Roberta Lewandowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i to on oddał strzał głową. Futbolówka przeleciała ponad bramką wicemistrza Anglii.

2
2
2
9
13
51'

Arjen Robben mocno wstrzelił piłkę w pole bramkowe. Powalony blisko królestwa Manchester United został Robert Lewandowski, jednak sędzia nie przyznał gospodarzom jedenastki.

4
5
7
9
24
48'

Nie widać zasadniczego przyspieszenia zawodników po powrocie z szatni. Szybko porusza się Jose Mourinho, który przygotowuje do wprowadzenia z ławki rezerwowych kilku zmienników.

11
8
4
9
3
46'

Druga połowa już z Robertem Lewandowskim.

19:58

W pierwszej połowie zawodnicy nie zaimponowali skutecznością.

7
4
4
4
3
45'

Rozpoczął się czas doliczony.

12
7
8
6
5
45'

Podobna sytuacja, tyle że po wrzutce z lewej flanki. Próbował zamknąć akcję i oddać strzał Joshua Kimmich, jednak był o sekundę za późno w centrum wydarzeń i nie oddał dobrego uderzenia.

7
5
6
8
9
42'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła dobrze ustawiony w polu karnym Manchester United był Franck Ribery. Francuz nie trafił czysto w futbolówkę i ułatwił jej złapanie Davidowi De Gei.

6
14
5
7
7
40'

Piłkarze się napili, ale nie przyspieszyli.

10
6
4
7
5
39'

Niklas Suele zdecydował się na szarżę po połowie przeciwnika. Defensor oddał uderzenie zza pola karnego i urządził kolejny egzamin bramkarzowi przyjezdnych. David De Gea był dobrze ustawiony i złapał futbolówkę do koszyczka.

4
1
1
3
3
37'

Javi Martinez wystrzelił piłkę w przestrzeń kosmiczną i w podobnym momencie Robert Lewandowski zaczął się rozgrzewać.

17
8
7
6
3
35'

Ostre starcie w powietrzu, po którym sędzia nakazał wznowić grę Bayernowi Monachium. Joshua Kimmich wyglądał na poddenerwowanego faktem, że przeciwnik wskoczył na jego plecy.

2
2
1
4
7
32'

W przerwie na uzupełnienie płynów szkoleniowcy obu drużyn rozmawiają ze swoimi zawodnikami.

7
2
4
2
4
30'

Franck Ribery czeka na podania na lewym skrzydle.

5
1
1
2
1
28'

Thiago Alcantara dośrodkował zbyt głęboko z rzutu rożnego. Piłka ominęła wszystkich zawodników zgromadzonych w polu karnym Manchester United. Po chwili jeszcze jedno dośrodkowanie Arjena Robbena i ponownie bez strzału.

2
1
1
4
5
27'

W takim tempie, w jakim jest rozgrywana większość ataków, odnalazłby się nawet Bastian Schweinsteiger. Nieco lepsze wrażenie sprawia Bayern Monachium, ale nie jest to miażdżąca przewaga.

1
1
2
4
2
25'

W odpowiednim momencie David de Gea wykonał dwa kroki do przodu i przeciął podanie z głębi pola w kierunku Serge'a Gnabry'ego.

5
2
2
3
3
23'

Arjen Robben starał się uruchomić dośrodkowaniem zbiegającego w kierunku bliższego słupka Thomasa Muellera. W ostatnim momencie interweniował obrońca i po rajdzie Holendra gospodarze mieli wyłącznie korner.

5
1
3
1
20'

Serge Gnabry postraszył przed momentem.

3
5
3
2
19'

David De Gea pod coraz większym ostrzałem. Serge Gnabry sprawdził czujność bramkarza Manchester United uderzeniem zza pola karnego. Trochę wyleciała futbolówka z objęć Hiszpana, ale nie na tyle, żeby ktoś zdążył z dobitką.

2
1
1
1
16'

David de Gea interweniował po raz drugi w tym spotkaniu. To nie są trudne egzaminy dla Hiszpana. Przed momentem poradził sobie z uderzeniem Thomasa Muellera.

4
4
4
6
6
14'

Kilkanaście podań zawodników z Old Trafford w centrum boiska. Niewiele wynikło z tego rozegrania i futbolówka znalazła się w posiadaniu Bayernu Monachium.

5
4
3
4
6
12'

Mistrzowie Niemiec unieszkodliwili piłkę po płaskim wstrzeleniu Marcusa Rashforda z prawego skrzydła. Nie udało się dopaść do futbolówki Alexisowi Sanchezowi.

5
4
1
4
4
11'

Na początku spotkania David De Gea interweniował po uderzeniu Thiago Alvantary. Poza tym spokojne tempo i wzajemne badanie możliwości.

4
2
4
2
10'

Z kolei do bramki Bayernu Monachium powrócił Manuel Neuer. Sven Ulreich nie gwarantował spokoju podczas tournee po Stanach Zjednoczonych, dlatego kibice cieszą się na widok reprezentanta Niemiec między słupkami.

4
2
2
1
2
7'

Dośrodkowanie Arjena Robbena z prawego skrzydła zostało wybite przez obrońców Manchester United. Holender szukał tym podaniem najbardziej wysuniętego spośród gospodarzy Serge'a Gnabry'ego.

3
2
2
1
3'

Pierwsza próba przedarcia się prawym skrzydłem Marcusa Rashforda. Anglik to jeden z zawodników, którzy po mistrzostwach świata powrócili do treningów pod okiem Jose Mourinho.

8
3
2
2
3
19:58

Tak kibice witają zawodników na stadionie w Monachium.

6
2
3
3
5
19:58

Ostatnie przygotowania zawodników United.