Sędzia doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry

1
6
1
90'

Leo Messiemu ciągle mało. Kapitan Barcelony w polu karnym zdecydował się na płaski strzał w kierunku dalszego słupka. Bronił Fernando Pacheco

5
5
5
5
6
88'

Ręką zagrał Adrian Marin

8
4
4
2
3
87'

Statystyka strzałów 21:2 dla FC BarcelonaDeportivo Alaves nie oddało jeszcze ani jednego celnego uderzenia

9
2
5
2
1
86'

FC Barcelona powoli, ale zdołała wypracować sobie korzystną przewagę. Niewiele wskazuje na to, by przyjezdni zdołali jeszcze podjąć jakąkolwiek walkę...

4
4
85'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Arturo Vidal.

Mamy drugi debiut w barwach Blaugrany. Na murawie zameldował się Arturo Vidal, który latem przeszedł z Bayernu Monachium

83'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Jordi Alba.

Jordi Alba dograł na lewą stronę do Coutinho. Brazylijczyk zszedł do środka i udanie przymierzył na bramkę Pacheco.

32
16
3
3
7
82'

Teraz okazję miał Philippe Coutinho. Brazylijczyk stanął oko w oko z Fernando Pacheco i trafił wprost w niego. Mogło być 2:0

1
3
5
2
81'

Barcelona nieudanie z rzutu rożnego. Z kontratakiem wyszło Deportivo Alaves. Nieudanym dośrodkowaniem atak zakończył Ibai Gomez

1
3
1
79'

Deportivo Alaves próbowało dośrodkowaniem z rzutu wolnego. Piłka minęła wszystkich piłkarzy wychodzących do główki i od autu bramkowego zacznie Marc-Andre ter Stegen

7
3
3
77'

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Arthur Melo.

Mamy debiut. 22-letni Brazylijczyk zalicza pierwszy występ w La Liga w barwach Blaugrany

7
4
2
1
3
75'

Lionel Messi chciał wypuścić na wolną pozycję Sergiego Roberto. Hiszpan był na pozycji spalonej

2
4
3
75'

Fernando Pacheco ma już na koncie cztery obronione strzały. Marc-Andre ter Stegen jeszcze ani razu nie interweniował

2
3
5
73'

Luis Suarez znowu próbował podwyższyć. Bardzo dobrze między słupkami spisuje się golkiper. Rzut rożny

1
1
3
71'

Deportivo Alaves. Schodzi: Ruben Sobrino. Wchodzi: Burgui.

wchodzi Wchodzi
Burgui #14
schodzi Schodzi
Ruben Sobrino #7
1
68'

Deportivo Alaves. Schodzi: Jony. Wchodzi: Adrian Marin.

Jony #23
2
1
68'

Deportivo Alaves. Schodzi: Daniel Torres. Wchodzi: Borja Baston.

Daniel Torres #16
1
2
66'

Znowu Lionel Messi. Tym razem Argentyńczyk trafił w słupek

3
1
7
7
8
64'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Teraz kapitan Blaugrany uderzył pod murem i była to bardzo dobra decyzja. To bramka numer 6000 w historii występów Barcelony w Primera Division.

FC Barcelona
71
42
13
5
10
63'

Faulowany Lionel Messi przez Rubena Duarte. Argentyńcyk przed kolejną szansą. Tym razem trafi do siatki?

2
60'

Ivan Rakitić prostopadle do Lionela Messiego. Kapitan Blaugrany na spalonym.

2
2
2
1
7
59'

FC Barcelona oddała już 15 strzałów, Deportivo Alaves tylko dwa

6
1
6
1
1
57'

Lionel Messi do Philippe Coutinho. Brazylijczyk dograł do Luisa Suareza, jednak Urugwajczyk ma dziś problemy w polu karnym rywali.

2
1
1
2
4
56'

Kolejny strzał Jordiego Alby. Piłkę wybił obrońca, będzie rzut rożny.

5
1
1
1
2
54'

Luis Suarez w polu karnym zdecydował się na uderzenie. Piłka trafiła Victora Laguardię i zblokowała strzał

5
2
2
2
5
53'

Podanie prostopadłe do Jony'ego. Hiszpan wyprzedził Gerarda Pique, ale z własnego pola karnego w porę wyszedł Marc-Andre ter Stegen i wybił piłkę.

4
1
2
1
52'

Do głosu doszli goście. Deportivo Alaves próbowało wejść w pole karne Blaugrany, jednak rywale zdołali zatrzymać ten atak

4
3
1
2
50'

Po przerwie bez zmian. Piłka ciągle w posiadaniu FC Barcelona, a goli wciąż brak.

3
1
1
4
3
49'

Dośrodkowywał Sergi Roberto. Z piłką minął się zmiennik Philippe Coutinho

2
1
2
1
48'

Jordi Alba wtargnął w pole karne. Hiszpan zdecydował się na strzał, ofiarnie ratował sytuację bramkarz.

3
3
2
3
47'

Pierwszy atak w drugiej połowie próbował zakończyć Luis Suarez

8
2
1
1
46'

Od połowy zaczęli gospodarze

11
1
46'
44'

Szybki atak gospodarzy. Z lewej strony Jordi Alba do Ousmane Dembele, ale 21-latek strzelił obok słupka.

3
2
2
10
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guillermo Maripan.

2
41'

FC Barcelona chce strzelić gola do szatni. Luis Suarez próbował przerzucić bramkarza, bezskutecznie. Będzie rzut rożny

5
5
2
1
2
40'

Teraz atakowali goście. Nieudane dośrodkowanie zawodnika Deportivo Alaves i od bramki zacznie Marc-Andre ter Stegen

4
3
3
1
39'

Lionel Messi podał do uciekającego Ousmane Dembele. Francuz wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak nie ma gola. Zawodnik strzelił wprost w golkipera.

2
1
5
1
38'

Lionel Messi! Argentyńczyk huknął w poprzeczkę, jednak piłka nie wpadła do bramki

3
2
4
8
3
37'

Lionel Messi drybluje po prawej stronie. W końcu Argentyńczyka nieprzepisowo zatrzymał Manu Garcia. Będzie rzut wolny.

5
3
2
1
2
35'

Dośrodkowanie Jordiego Alby. Interweniował Guillermo Maripan, o mały włos mógł być gol samobójczy

1
1
4
1
2
34'

Teraz dłużej rozgrywało Deportivo Alaves. Stratę rywali wykorzystał Ousmane Dembele, który próbował uwolnić Luisa Suareza

2
1
32'

Znowu Ousmane Dembele. I znowu obok bramki...

3
1
4
3
31'

Ousmane Dembele wypuszczony przez Luisa Suareza. Francuz niecelnie uderzył. Grę wznowi bramkarz.

1
3
2
31'

Sergio Busquets sfaulowany przez Rubena Subrino. Winowajca rozmawia z arbitrem

2
2
1
30'

Pierwsze pół godziny za nami. Barcelona posiada optyczną przewagę, jednak na tablicy wyników tego nie widać

5
6
4
5
3
29'

Tym razem faulowany Jordi Alba. Z rzutu wolnego w pole karne Deportivo Alaves dogrywał Lionel Messi

3
2
1
1
2
28'

Nieudana centra Ibai Gomeza. Barcelona odzyskała futbolówkę

6
3
1
27'

Jony faulowany przez Sergiego Roberto. Rzut wolny dla Deportivo Alaves

5
6
27'

Strata Ivana Rakiticia. Przyjezdni w posiadaniu piłki

1
2
2
5
26'

Deportivo Alaves jedynie przygląda się, jak rywale rozgrywają piłkę przed ich polem karnym

6
6
1
23'

Piłkarze Ernesto Valverde nie chcą oddać rywalom piłki...

9
5
1
1
21'

Ruben Sobrino ucierpiał w starciu z rywalem. Na szczęście napastnik będzie mógł kontynuować grę

3
3
1
21'

FC Barcelona zdominowała przeciwników posiadaniem piłki. Gospodarze mają jednak problem z wykończeniem swoich akcji ofensywnych

7
4
1
1
1
20'

Statystyka strzałów 4:1 dla Blaugrany

7
4
2
19'

Próbował Luis Suarez, niecelnie

2
5
2
18'

Sergi Roberto wtargnął w pole karne Deportivo Alaves. Bardzo dobry wślizg Victoria Laguardii. Rzut rożny

1
1
17'

Manu Garcia na głowę Rubena Sobrino. Napastnik uderzył obok słupka

2
2
1
15'

Deportivo Alaves nie zagroziło z kornera. Piłkę chwycił Marc-Andre ter Stegen

5
2
1
1
14'

Goście mogli się zemścić. Piłka leciała do Rubena Sobrino, jednak w porę na rzut rożny wybił Gerard Pique

6
2
13'

Znowu Lionel Messi! Argentyńczyk chciał przejąć futbolówkę w polu karnym. Dobrze interweniował Fernando Pacheco.

3
7
1
2
12'

Lionel Messi prostopadle do Luisa Suareza. Piłka minęła linię obrony, jednak Urugwajczyk miał problemy z przyjęciem

3
1
1
2
5
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Torres.

6
4
2
2
1
9'

Lionel Messi przedryblował trzech rywali, ale nie zdołał wejść w pole karne przeciwników

4
1
2
1
4
8'

Deportivo Alaves próbuje być równorzędnym rywalem i stara się naciskać. Przyjezdni mają jednak duży problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce

2
1
1
1
6'

Lionel Messi dośrodkował na lewą stronę do wbiegającego Jordiego Alby. Hiszpan uderzył z woleja w boczną siatkę.

3
3
2
5'

Strata Sergiego Roberto. Rywale wyszli z ofensywą. Niecelnie dośrodkował w pole karne Jony i piłkę chwycił Marc-Andre ter Stegen

1
2
3'

Pierwszy strzał! Lionel Messi uderzył obok prawego słupka.

3
3
1
5
3'

Strata Samuela Umtitiego, Deportivo próbowało wyjść z kontrą, ale w porę zainterweniował Jordi Alba

5
2
1
1
2
2'

Mistrzowie Hiszpanii rozgrywają piłkę na połowie rywali

7
5
1'

Piłka już w posiadaniu FC Barcelona

5
6
1
1'