Primera Division: 2. kolejka
25 sie 2018 22:15
90+2'

Nie ma bramki. Piłkę do siatki skierował Keko, jednak po chwili sędzia nie uznał trafienia. Powodem spalony.

1
90+1'
90'

Wobec braku innych rozwiązań, Ruben Alcaraz zdecydował się na strzał z dystansu. Zawodnik nie trafił w światło bramki.

4
4
1
2
1
89'

Kontratak Barcelony. W polu karnym z piłką odnalazł się Malcom i oddał strzał wprost w bramkarza. Niewiele brakowało.

3
7
5
5
2
89'

Daleka piłka do zmiennika Daniela Verde, Gerard Pique minął się z piłką, ale jego błąd zmazał Marc-Andre ter Stegen.

4
6
4
2
2
87'

Valladolid. Schodzi: Toni Villa. Wchodzi: Daniele Verde.

1
85'

Rzut wolny dla Blaugrany z lewej strony po zagraniu ręką. Dośrodkowanie byłozbyt głębokie, wybił Jordi Masip.

3
3
2
8
3
84'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Malcom.

Mamy debiutanta. Sprowadzony z Bordeaux Malcom rozegra pierwsze spotkanie w Primera Division w barwach Barcelony.

11
4
4
1
1
83'

Lionel Messi kapitalnie wypuścił uciekającego Luisa Suareza. Urugwajczyk trafił do siatki, ale jego świętowanie przerwał arbiter. Był na spalonym.

3
2
5
8
5
82'

Teraz przy piłce Duma Katalonii. Goście bez problemów weszli na połowę przeciwników. Uzyskali rzut rożny, jednak uderzenie Pique nie zostało zblokowane.

4
1
2
2
2
81'

Rzut rożny dla Realu Valladolid. Strzałem głową próbował stoper Kiko Olivas.

3
2
3
2
1
79'

Ostatnie akcji dodały graczom Realu Valladolid skrzydeł. Gospodarze mają apetyt na bramkę.

2
1
1
1
1
77'

Było blisko! Z lewej strony dogrywał w pole karne Duje Cop. Tam czekał Keko, jednak jego strzał obronił bramkarz.

6
6
3
8
6
76'
10
5
10
6
7
74'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem lewym skrzydłem ruszył Oscar Plano, jednak jego dośrodkowanie zostało wybite na korner.

2
5
2
1
3
73'

Bardzo dobre dośrodkowanie Toniego Villi i jeszcze lepsza interwencja Jordiego Alby.

3
2
1
1
1
73'

O ile wcześniej tempo nie porywało, to teraz jest naprawdę źle. Bramka Ousmane Dembele uśpiła obie drużyny.

3
2
3
2
2
70'

Rozegranie Real Valladolid. Piłka wybita poza pole karne, przejął ją Oscar Plano i uderzył z dystansu. Nie była to najlepsza decyzja. Marc-Andre ter Stegen nie musiał nawet interweniować.

7
3
2
2
1
70'

Valladolid. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Duje Cop.

69'

Nieudane dośrodkowanie Keko z prawej strony boiska.

5
7
1
67'

Zawodnicy FC Barcelona na spokojnie rozgrywają atak pozycyjny. Nie spieszy im się.

6
2
2
2
3
65'

Strata Oscara Plano, z kontrą ruszył Lionel Messi. Argentyńczyk został zatrzymany tuż przed szesnastką przeciwników. Być może lepszym wyjściem byłoby podanie do któregoś z kolegów na skrzydłach.

3
5
4
3
4
64'

Valladolid. Schodzi: Borja Fernandez. Wchodzi: Keko.

Keko #24
Borja Fernandez #8
2
2
62'

Znowu dogrywał Sergi Roberto. Niezbyt celnie, by zagrozić w polu karnym rywali.

3
4
3
3
61'

Niecelne dośrodkowanie Alcaraza z rzutu wolnego. Jednak gospodarze wciąż przy piłce.

4
1
2
2
4
60'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

Tym razem kartka dla piłkarza FC Barcelona. Zawodnicy Real Valladolid ruszyli z kontrą, a obrońca Blaugrany nieregulaminowo zatrzymał Oscara Plano.

FC Barcelona
3
2
3
6
9
57'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Sergi Roberto.

Co za rozegranie! Luis Suarez dostrzegł na prawej stronie Roberto. Ten głową z pierwszej piłki wycofał do Francuza. Dembele bez zastanowienia uderzył na dalszy słupek. 1:0 dla Blaugrany.

61
50
11
9
12
57'

FC Barcelona odzyskała futbolówkę. Podopieczni Ernesto Valverde wyprowadzają atak.

6
7
3
5
3
56'

Lionel Messi pogubił się w dryblingu. Przy piłce rywale.

6
3
1
8
8
54'

Dośrodkowanie wybite przez Marc-Andre ter Stegena. Po tym gospodarze sfaulowali jednego z rywali.

4
1
1
2
1
53'

Szarżował na lewej flance Nacho Martinez. Jego dośrodkowanie wybite na rzut rożny.

4
2
3
1
51'

Poniosło na prawym skrzydle Luisa Suareza. Urugwajczyk nieładnie faulował Rubena Alcaraza, co umknęło uwadze arbitra liniowego, który był blisko tej sytuacji.

6
2
3
1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Enes Unal.

Pierwsza żółta kartka. Napastnik Realu Valladolid faulował Sergio Busquetsa.

Real Valladolid
8
3
1
2
49'

Czarował w polu karnym Ousmane Dembele. Francuz zdecydował się uderzyć prosto w ręce bramkarza.