4:1
Zakończony
CD Leganes
90+3'

Zmiennik Lucas Vazquez z prawej strony dograł do Isco, a ten strzelił wprost w bramkarza.

1
1
4
1
4
komentarz

Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry.

3
1
3
1
89'

Królewscy po niezbyt udanej pierwszej połowie odpalili armaty i wysoko prowadzą 4:1. CD Leganes nie próbuje nawet zagrozić bramce Courtois.

6
5
1
2
2
87'

Niebezpiecznie wysoko Dani Ceballos uniósł nogę. Ruben Perez musi zostać opatrzony poza boiskiem.

4
2
1
1
3
84'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

4
6
2
3
6
83'

Nikt spośród gospoarzy nie chciał odważyć się na strzał. Przeciągające się rozgrywanie piłki przed polem karnym Leganes zakończyło się niecelnym przerzutem, który wyszedł na aut.

2
3
1
81'

CD Leganes. Schodzi: Michael Santos. Wchodzi: Diego Rolan.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michael Santos #20
3
1
1
81'

Isco faulował na połowie rywali Rubena Pereza.

3
1
1
1
1
80'

Dawno Leganes nie wyszło z jakimkolwiek atakiem. Cały czas w posiadaniu piłki gospodarze.

3
2
1
77'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Dani Ceballos.

77'

Bardzo dobry drybling Asensio. Hiszpan nie odważył się na zakończenie rajdu strzałem i podał do Bale'a. Walijczyk wziął odpowiedzialność na siebie, ale uderzył wysoko ponad bramką.

3
5
1
4
74'

Youssef En-Nesyri próbował ruszyć z kontratakiem, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Marcelo.

3
3
1
1
1
74'

Co za zagranie Isco. Hiszpan popisał się ruletką przy polu karnym Leganes, ale akcja nie zakończyłą się golem.

4
4
3
2
1
72'

Rozegranie Benzemy z Isco zakończone przez jednego z obrońców.

4
2
4
3
2
71'

W posiadaniu piłki wciąż Los Blancos.

9
4
1
69'
69'

CD Leganes. Schodzi: Javi Eraso. Wchodzi: Mikel Vesga.

Mikel Vesga #23
2
3
69'

Marco Asensio popisał się imponującym rajdem z prawej strony. Hiszpanowi zabrakło boiska i wyszedł z piłką na aut.

4
4
2
2
68'

Tylko cud uchroniłby jeszcze Leganes od porażki. Przyjezdni nie są w zbyt komfortowej sytuacji.

4
7
1
1
2
66'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Hiszpan strzelił piątego gola w tym meczu. Ramos uderzył w kierunku lewego słupka bramkarza.

Real Madryt
38
24
7
5
7
65'

Rzut karny dla Realu. Marco Asensio faulowany przez Unai Bustinzę.

11
7
2
1
3
64'

Dośrodkowanie Juanfrana na głowę Santosa, ale zawodnik uderzył niecelnie.

2
4
62'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

3
1
2
3
1
61'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Rozegranie Chorwata z Francuzem. Benzema przetrzymał piłkę, uderzył z dosyć niewygodnej pozycji na dalszy słupek, bramkarz nie miał zbyt dużych szans na udaną interwencję.

39
23
6
4
7
59'

Dogranie z prawej strony do Benzemy. Interweniował Ruben Perez, który nie pozwolił, by piłka doszła do napastnika.

7
4
2
1
1
58'

Kolejna groźna akcja Królewskich! Na mocny strzał zza pola karnego zdecydował się Toni Kroos, ale piłka zaledwie minęła słupek.

3
3
3
2
58'

Marcelo wtargnął z lewej strony w ople karne, piłkę przejął Karim Benzema, ale strzał Francuza zatrzymał Unai Bustinza.

3
3
2
1
57'

Królewscy nie spieszą się z wejściem w pole karne rywali.

2
2
3
54'

Kontratak Królewskich. Toni Kroos wypuścił wbiegającego Garetha Bale'a, ale Walijczyk nie zdołał minąć rywala, który odebrał mu piłkę.

2
53'

Ogórki mogły wyrównać. Z kilku metrów pomylił się Santos.

4
2
1
1
2
52'

Dani Carvajal ucierpiał w starciu z Michaelem Santosem.

2
2
1
2
1
50'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marco Asensio.

53
29
7
5
14
50'

Jest decyzja! Trafienie Benzemy uznane.

23
14
4
5
8
49'

Magiczny znak. Sędzia biegnie do monitora.

4
3
8
2
3
48'

Karim Benzema głową trafił do siatki po dośrodkowaniu Marco Asensio. Sędzia konsultuje się z VAR'em, ma wątpliwości, czy Hiszpan nie był na spalonym lub też Francuz nie faulował rywala.

7
5
1
1
5
komentarz

Na Estadio Santiago Bernabeu obecnych jest 59255 widzów.

5
1
4
1
1
47'

Marco Asensio długo holował piłkę, ale zdecydował się wycofać do kolegi. Nici z ataku.

3
2
1
46'

Wracamy na Estadio Santiago Bernabeu. Drugą połowę zaczęli przyjezdni.

3
2
2
1
2
45+1'

Strzał Marco Asensio wprost w ręce bramkarza.

5
3
1
4
45+1'

Dośrodkowanie Daniego Carvajala wybite na rzut rożny przez Dimitriosa Siovasa.

3
2
1
20:25

Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu pierwszej połowy.

2
1
1
45'

Na spalonym przyłapany Marcelo.

2
1
1
4
2
43'

Guido Carrillo przez chwilę musiał wrócić do siebie po starciu z Casemiro. Obyło się bez pomocy medyków. Napastnik wrócił do gry.

1
1
2
1
1
42'

Karim Benzema! Francuz zdecydował się na mocny strzał z woleja, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz!

4
2
1
2
2
42'

Pozostaje nam wierzyć, że w przerwie piłkarze wyciągną wnioski i przyspierzą grę w drugiej połowie.

3
3
1
1
39'

Gareth Bale wycofał piłkę do Toniego Kroosa. Niemiec zdecydował się na strzał głową, ale zbyt słaby, by zaskoczyć bramkarza.

5
4
1
1
38'

Marco Asensio próbował wypuścić na prawej stronie Daniego Carvajala, ale zbyt mocno podał. Obrońca nie dobiegł do piłki.

5
4
1
3
1
38'

Mocny strzał zza pola karnego w wykonaniu El Zhara odbity przez jednego z gospodarzy.

3
2
1
1
37'

Nieudana próba rozegrania piłki między Marco Asensio a Karimem Benzemą.

2
2
2
2
2
35'

Gospodarze liczą na to, że z piłką wejdą do bramki Leganes. Powoli rozgrywają piłkę. Jak dotąd tempo tego spotkania nie porywa.

6
4
2
2
2
33'

Marco Asensio niecelne dośrodkowanie z prawej strony.

6
3
2
2
1
30'

Real Madryt nie kwapi się do odrobienia strat. Od dłuższego czasu przy piłce są przyjezdni.

4
2
2
2
29'

Dośrodkowanie na głowę Carrillo, ale Los Blancos udało się zażegnać zagrożenie.

4
3
1
29'

Piłkę na połowie Realu rozgrywają rywale.

4
1
1
2
27'

1
25'

Przyjezdni mogą się pochwalić zabójczą skutecznością. Pierwszy atak na bramkę Królewskich i już gol.

4
2
3
1
24'

Gol! Strzelił Guido Carrillo.

Mamy wyrównanie. Carrillo wykorzystał rzut karny. Courtois nie zakończy pierwszego meczu w Realu z czystym kontem.

23
19
4
6
20
23'

Rzut karny dla CD Leganes. Przyjezdni wyszli z pierwszym atakiem i są bardzo blisko gola. Casemiro faulował w polu karnym Javiego Eraso.

10
8
3
6
8
22'

Imponujący drybling Asensio. Hiszpan minął trzech rywali, zszedł do środka, ale zakończył rajd strzałem wprost w jednego z rywali.

7
4
1
22'

Dośrodkowanie z prawej strony Daniego Carvajala. Nikt nie doskoczył do piłki, którą wybili defensorzy Leganes.

1
2
1
1
21'

Posiadanie piłki:

Real Madryt: 86%

CD Leganes: 14%

12
6
3
Czy Leganes zdoła wyrównać jeszcze przed przerwą?
3
2
19'

Gospodarze próbowali pójść za ciosem, ale centra Sergio Ramosa wybita przez Dimitriosa Siovasa.

4
1
1
2
2
17'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Dani Carvajal.

Dogranie na prawą stronę do Carvajala. Hiszpan podał do środka do Garetha Bale'a, a Walijczyk popisał się mocnym strzałem z woleja. Bramkarz próbował obronić, ale nie dał rady. 1:0 dla Królewskich.

49
27
7
5
10
15'

Pierwszy kwadrans za nami, a wciąż nie było żadnej groźnej akcji. Obie drużyny grają zachowawczo i boją się atakować.

5
1
1
2
15'

Niecelne dalekie dogranie do wybiegającego na czystą pozycję Gareth Bale'a.

2
1
2
3
1
13'

Los Blancos nie zagrozili z kornera. Piłkę przejęli przyjezdni.

1
1
5
3
13'

Niedokładne dogranie z prawej strony Marco Asensio. Piłka wybita przez jednego z obrońców na rzut rożny.

4
1
2
12'

Dośrodkowanie Carvajala z prawej strony zblokowane przez obrońcę. Będzie aut.

7
4
1
11'

CD Leganes nie potrafi na dłużej utrzymać się przy piłce. Od dłuższego czasu przy posiadaniu non stop są gospodarze.

5
4
10'

Niecelne dogranie Kroosa z rzutu rożnego.

1
1
6
1
10'

Dogranie z lewej strony od Bale'a do Benzemy. Francuz minął się z piłką, gdyby trafił, byłby gol.

1
2
6
1
8'

Niecelne dogranie Asensio, Leganes próbowało ruszyć z kontrą, ale El Zhar zbyt daleko wypuścił piłkę.

3
2
3
2
8'

Teraz przy piłce Los Blancos. Gospodarze, podobnie jak rywale, nie przesadzają z tempem.

5
4
1
1
1
7'

W posiadaniu piłki CD Leganes. Przyjezdni spokojnie rozgrywają piłkę.

2
2
2
2
5'

Było blisko! Marco Asensio wybiegł w pole karne, dostał podanie od Modricia, ale niecelnie przelobował piłkę.

3
4
1
5
1
3'

8
1'

Dogranie na prawą stronę do Bale'a. Niecelne dośrodkowanie i w posiadaniu piłki goście.