6
4
2
84'

Pulido przewraca Coutinho. Sędzia skonsultował się z VAR-em, ale nie podyktował rzutu karnego.

6
5
7
4
8
81'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi.

Całkowicie rozklepana obrona beniaminka i świetnie podłączył się boczny obrońca Barcelony. Strzał pomiędzy nogami bramkarza.

64
26
6
9
13
78'

Minimalnie niecelny strzał Messiego z 22 metrów.

10
5
5
8
6
76'

Messi pada w polu karnym gości, ale sędzia nie musi konsultować się z VAR-em, aby orzec, że nic nie było.

11
4
6
5
13
76'
15
5
4
2
3
72'

SD Huesca. Schodzi: Cucho. Wchodzi: Ezequiel Avila.

4
71'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arturo Vidal.

15
5
7
1
3
70'

Uspokoiła się "Barca". Pierwszy kwadrans po przerwie sugerował nawet wynik dwucyfrowy.

9
2
2
1
2
68'

Messi prostopadle w pole karne do Dembele, ale ten zatrzymany przez Semedo.

2
3
1
4
65'

SD Huesca. Schodzi: Alex Gallar. Wchodzi: Ruben Semedo. Wszedł na boisko piłkarz, który niedawno wyszedł z więzienia.

Alex Gallar #11
6
5
4
2
6
65'
61'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Philippe Coutinho.

Cóż za prostopadłe podanie! Messi długo biegł sam na bramkarza i wreszcie pokonał go płaskim strzałem przy prawym słupku.

85
39
11
9
14
60'

Dośrodkowanie z prawej flanki zamyka Gerard Pique...metr nad poprzeczką poszybowała ta piłka.

6
5
3
4
5
58'

SD Huesca. Schodzi: Samuele Longo. Wchodzi: Serdar Gurler.

Serdar Gurler #21
4
4
3
1
2
57'

Philippe Coutinho mógł zapisać się na listę strzelców, ale Werner fantastycznie odbił piłkę nogami.

2
2
3
3
5
55'

Huesca stara się odpowiedzieć zaczepnymi akcjami, ale kończą się one w okolicach środka boiska.

6
9
52'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Lionel Messi.

Szykuje nam się pogrom! Wolej Rakiticia ulokowany idealnie przy dalszym słupku.

68
36
3
7
13
51'

I kolejna sytuacja sam na sam! Luis Suarez przegrywa pojedynek z Wernerem.

5
8
5
7
6
48'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Luis Suarez.

Teraz już piłka wpada do siatki. Prostopadłe podanie zamienione na gola po strzale od słupka.

69
34
7
6
14
47'

Od razu "setka" Messiego po wybornym podaniu od Coutinho! Poprzeczka ratuje Huescę.

14
9
10
5
7
46'

Początek II połowy.

10
6
2
44'

Świetna okazja przed Coutinho, ale strzał pomocnika odbija Werner.

12
7
7
8
10
42'

Gol! Strzelił Alex Gallar. Asystował mu Moi Gomez.

Beniaminek zadziwia po raz drugi! Dośrodkowanie w pole karne podbite przez obrońców Barcy, ale po chwili Gomez zagrywa na 2. metr, gdzie trafia Gallar.

44
39'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Przełamanie Suareza i jego pierwsze trafienie w nowym sezonie. Alba dograł w punkt spod linii końcowej, a Urugwajczyk skutecznie dostawił nogę.

71
41
6
8
16
38'

Messi centruje na dalszy słupek, tam był Gerard Pique. Strzał obrońcy trafia w bramkarza, poprawka również obroniona.

6
4
3
3
3
34'

Spięcie na boisku i konieczna interwencja sędziego. Xabier Etxeita wdał się w przepychankę z Umtitim.

2
2
6
2
2
32'

Melero zdecydował się na uderzenie z dystansu. Rykoszet nie zmylił bramkarza.

6
4
1
1
3
31'

Lionel Messi kolejny już raz zwodem posadził na ziemię jednego z rywali, dobre podanie na lewo do Alby, ale ten na minimalnym spalonym.

5
5
2
7
3
29'

Strzał Dembele z 18 metrów trafia w poprzeczkę!

7
7
10
11
6
28'

Perfekcyjne podanie Messiego do Roberto, ten uderza z ostrego kąta, ale prosto w wybiegającego bramkarza.

4
4
2
4
7
26'

Żółtą kartkę otrzymał Luisinho. Podcięty Messi.

11
24'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jorge Pulido.

"Barca" już prowadzi. Jordi Alba wbiegł lewą stroną w pole karne i dograł przed bramkę spod końcowej linii. Niefortunnie interweniuje Pulido.

18
23'

Strzał Messiego zablokowany. Krótkie rozegranie kornera nie zaskoczyło gości.

4
3
2
5
2
20'

Kontra przyjezdnych zakończona płaskim strzałem Cucho. Osamotniony Kolumbijczyk nie mógł z tej akcji więcej wycisnąć, ale Marc-Andre ter Stegen nie miał prawa tego przepuścić.

9
12
3
1
1
20'

Zaskakujący strzał Rakiticia zza pola karnego... świeta parada Axela Wernera!

6
6
3
6
4
19'

Znów Lionel Messi zrobił różnicę indywidualną akcją. Podanie do Dembele, ale ten strzela lekko, prosto do rąk bramkarza.

7
4
1
3
2
17:41

Beniaminek stracił sensacyjne prowadzenie, ale nie zmienia to faktu, że piłkarze SD Huesca grają z taką zawziętością, jakby od wyniku zależało życie ich i ich rodzin.

4
3
2
4
16'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Luisinho wkręcony w ziemię! Kapitan Barcelony dynamicznie wpada w pole karne i strzela po długim rogu, od słupka do siatki.

86
44
5
8
17
14'

Luis Suarez chytrym balansem ciała oszukał dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż linii bramkowej. Ousmane Dembele uprzedzony przez jednego z obrońców.

5
6
2
4
3
12'

Messi mija Gomeza, ale jest błyskawiczna asekuracja i rozpędzony Argentyńczyk traci piłkę.

5
3
2
6
2
9'

Ivan Rakitić wycięty równo z trawą na linii pola karnego gości. Luisinho faulował, ale umknęło to uwadze arbitra.

4
3
4
3
5
7'

Podanie na wolne pole do Dembele, ale Francuz nie miał szans na dogonienie futbolówki.

4
3
1
9
4
5'

Od pierwszych minut piłkarze gości wzieli sobie za cel utrzymywanie się przy piłce i trzeba z uznaniem powiedzieć, że dają radę.

9
8
5
1
7
3'

Gol! Strzelił Cucho. Asystował mu Samuele Longo.

Sensacyjny początek! Jorge Miramon urwał się prawym skrzydłem i dośrodkował do Longo. Po strzale głową kierunek lotu piłki zmienił jeszcze Cucho i to zaskoczyło bramkarza Barcelony.