1
5
13
86'

Kapitalną okazję miał Juanmi, ale mając przed sobą tylko bramkarza, głową uderzył niecelnie!

5
3
1
1
84'

Mogło być 2:2! Juanmi uderzał z kilku metrów, wprost w bramkarza. Zawodnik gospodarzy był jednak na spalonym.

8
8
1
1
82'

Sociedad. Schodzi: Ruben Pardo. Wchodzi: Luca Sangalli.

2
82'
81'

Niewiele potrafią zdziałać gospodarze, Barcelona kontroluje przebieg gry.

6
3
2
1
1
79'

Uderzał Messi, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

6
1
5
6
3
77'
70'

Po dwóch ciosach gości gospodarze nie potrafią dojść do siebie. Barcelona panuje na boisku.

12
11
2
1
66'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Po rzucie rożnym bramkarz zaliczył pusty przelot, obrońca źle wybił piłkę. Dopadł do niej Dembele i uderzył do bramki. 1:2!

58
38
17
2
8
65'

Kapitalny strzał Coutinho sprzed pola karnego, bramkarz świetnie na róg.

16
11
2
2
2
63'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Samuel Umtiti. Jak nie strzelasz, to tracisz. Po rzucie rożnym zamieszanie tuż przed bramką. Piłka trafiła pod nogi Suareza, a ten uderzył mocno do bramki! 1:1!

62
39
13
3
10
62'

Kolejna świetna kontra gospodarzy, Juanmi sam na sam z bramkarzem. Po raz kolejny górą Marc-Andre ter Stegen!

11
5
1
5
60'

Hernandez uderzał z ostrego kąta, górą Marc-Andre ter Stegen. Akcja za akcję.

11
4
5
60 '

Płaski strzał Messiego, bramkarz pewnie obronił.

5
3
1
5
4
59'

Powinno być 2:0! Po kontrze Mikel Oyarzabal był sam na sam z bramkarzem. Jednak uderzył ponad poprzeczką!

7
2
5
58'

Głową uderzał Dembele, jednak źle przymierzył. Barcelona przyspiesza grę.

5
3
2
1
57'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Sergio Busquets.

55'

Barcelona sprawia wrażenie, że jest pewna tego, że ten mecz wygra. Jak na razie jednak przegrywa.

3
6
1
1
6
53'

Pique chciał zagrywać do bramkarza i... będzie rzut rożny dla Realu.

3
1
1
4
50'

Gospodarze zamurowali bramkę i jak na razie Barcelona bezradna.

2
1
1
2
11
48'

Barcelona trochę żwawiej, ale jak na razie bez sytuacji na gola.

9
3
1
2
46'

Wracamy do meczu!

5
5
1
1
46'
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
3
2
2
3
45'

Suarez zaczyna sędziować, ale racji nie ma. Goście ponownie domagali się karnego, tym razem po zagraniu ręką, którego nie było.

4
3
4
2
9
44'

1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Asier Illarramendi.

7
7
2
1
1
42'

Dośrodkowanie z rogu, Rakitić głową ponad poprzeczką.

4
3
3
4
2
41'

Pique uderzał z kilku metrów, ale górą bramkarz. Gracz Barcelony twierdzi, że był faulowany. Trwają analizy VAR.

7
4
4
2
3
39'

Barcelona przeniosła ciężar meczu na połowę Realu Sociedad. Wciąż jednak nic z tego nie wynika.

3
2
2
2
2
36'

Dośrodkowanie z rogu, głową uderzył Gerard Pique, tuż obok słupka!

3
4
3
3
2
33'

Barcelona trochę bliżej bramki, jednak wciąż bez zagrożenia pod bramką Realu Sociedad.

1
1
1
2
30'

Dembele chciał dograć z prawej strony, ale... trącił piłkę lewą nogą i skiksował.

4
3
3
4
3
29'

Gospodarze mogli wyjść z groźną kontrą 3 na 2, ale zabrakło dokładnego dogrania w decydującym momencie.

1
1
2
1
1
25'

Nic nie zmienia się na boisku. Żółwie tempo, Barcelona anemicznie szuka swoich szans i znaleźć ich nie jest w stanie.

3
2
2
3
3
21'

Gospodarze wciąż grają swoje, oddalają zagrożenie od własnej bramki. Barcelona nie kwapi się do ataku.

3
1
1
2
2
18'

Wciąż bardzo pasywnie goście, jakby byli pewni tego, że po wrzuceniu wyższego przełożenia szybko odrobią straty.

2
1
2
15'

Barcelona stratą gola niezbyt się przejęła. Goście wciąż nie kwapią się do szybszego ataku.

2
1
2
1
1
12'

Gol! Strzelił Aritz Elustondo. Pardo dośrodkował z rzutu wolnego, piłka odbiła się od Sergiego Roberto, a Elustondo mocnym strzałem trafił na 1:0!

Aritz Elustondo #15
15
10
3
11
24
12'

Wciąż emocje niczym na manewrach gospodyń wiejskich. Nic się nie dzieje.

2
2
1
2
9'

Semedo dogrywał z prawej strony, jednak do nikogo. Żaden z jego partnerów nie przeciął lotu piłki.

1
1
1
1
1
6'

Wciąż niewiele dzieje się na boisku, Barcelona przy piłce. Jednak wszystko ma miejsce w okolicach środka pola.

2
2
1
3'

Od początku przy piłce Barcelona, goście spokojnie rozgrywają piłkę.