5
9
84'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Lionel Messi.

Ileż znaczy dla Blaugrany Leo Messi. Argentyńczyk nie odpuścił i dobiegł do zbyt mocnego podania Suareza. Z ostrego kąta oddał strzał, ale piłkę oddał mu Simon. Tym razem napastnik zdecydował się na podanie, które wykorzystał Munir!

46
22
11
8
18
82'

Pique zbyt mocno dogrywał na prawą stronę, gdzie uciekał Semedo.

4
3
5
7
7
80'

Messi dwa razy postraszył, ale po tym Barcelona znowu ma problemy z atakowaniem. Strata Rakiticia przed polem karnym Athleticu i przy piłce Athletic.

4
3
7
3
6
80'
79'

Athletic. Schodzi: Inaki Williams. Wchodzi: Aritz Aduriz.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

FC Barcelona
3
2
4
5
78'

Znowu Messi! Napastnik uderzył z dystansu, ale niecelnie.

4
3
3
4
6
77'

Messi na lewą stronę do Alby. Hiszpan odegrał piłkę Argentyńczykowi, ale ten trafił w słupek!

6
6
3
4
4
74'

Znowu Wlliams! Hiszpan popędził środkiem boiska, ale w porę w polu karnym postrzymał go wślizgiem Semedo.

3
3
3
73'

Z kontratakiem już ruszył Williams, ale nie wspierał go żaden z rywali i spowolnił akcję.

4
3
3
2
3
73'

Barcelona w natarciu! Najpierw uderzył Dembele, potem próbował Messi, ale piłka jak zaklęta.

2
2
2
3
3
72'

Strzał Messiego z 23 metrów nad murem, ale przy słupku znalazł się Oscar de Marcos i wybił piłkę.

2
1
1
2
3
71'

Messi faulowany przed polem karnym. Wyborna pozycja do strzału dla Argentyńczyka.

5
3
2
3
2
69'

Centra Dembele do Pique, ale na posterunku czuwali obrońcy Barcelony.

2
2
1
1
67'
64'

Znowu Pique! Obrońca dograł do Coutinho, ale wybiegający pomocnik nie wygrał walki bark w bark z obrońcą.

2
1
1
2
3
63'

Dobry rajd Dembele na prawej flance, ale zakończony nieprecyzyjnym podaniem w pole karne. Piłkę bez problemu chwycił Simon.

3
2
1
1
3
62'

Dembele zastanawiał się na prawej stronie, nim dograł w pole karne do Coutinho. Ale była to dobra decyzja. Brazylijczyk złożył się do strzału, ale huknął w poprzeczkę!

4
4
3
1
8
60'

Messi próbował wywalczyć piłkę w okolicach pola karnego rywali, ale tym razem nie wygrał pojedynku.

3
3
1
1
3
58'

Barcelona próbuje rozegrać atak pozycyjny. Jednak gospodarze mają problemy z naciskającymi rywalami.

1
2
2
3
5
56'

Alba faulował na środku boiska Susaetę.

3
6
5
4
5
55'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Lionel Messi.

3
54'

Tym razem nieudana próba Dembele. Uderzenie Francuza bez problemu przechwycił Unai Simon.

2
2
3
2
1
53'

Niecelne podanie Simona, wprost pod nogi Suareza. Urugwajcyzk nie wykorzystał szansy i na prawej stronie został zblokowany przez obrońcę nim zdążył uderzyć piłkę.

3
3
3
2
3
52'

Semedo wybił dośrodkowanie Berchiche z lewej strony.

1
1
51'
49'

Centra Dembele wybita przez Williamsa. Będzie kontra przyjezdnych.

1
1
1
1
1
49'

Dośrodkowanie Coutinho z prawej strony. Uderzał Vidal, ale piłka wybita na rzut rożny.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Yeray Alvarez.

Obrońca ukarany za nieregulaminowe zatrzymanie Suareza.

1
1
1
47'

Urwał się na połowie rywali Coutinho, którego zauważył Pique. Brazylijczyka w ostatnim momencie uprzedził jednak Oscar de Marcos.

1
2
47'

Ter Stegen wybił piłkę wprost do pilkarzy Athleticu. Z prawej strony niecelnie dośrodkowywał Susaeta.

46'

Sędzia dał sygnał do wznowienia gry. Od środka zaczną tym razem gospodarze! Obie drużyny nie przeprowadziły w przerwie zmian.