Eibar. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Sergio Alvarez.

Marcelo dograł w pole karne. Piłkę przejął Benzema, ale kolejny raz dał się złapać na spalonym.

3
2
1
77'

I ciągle napierają gospodarze. Angel dograł do Charlesa, ten z pierwszej piłki uderzył, ale refleksem wykazał się Courtois.

6
2
2
74'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Vinicius Junior.

73'

Eibar. Schodzi: Sergi Enrich. Wchodzi: Charles.

Sergi Enrich #9
3
2
1
2
2
71'

Benzema został świetnie obsłużony przez Marcelo. Napastnika szybko dopadli dwaj obrońcy. Zmierzał w kierunku bramkarza, ale został w porę zblokowany.

11
15
1
1
1
70'

Bale z prawej strony dograł do Benzemy. Francuz nie zdążył doskoczyć do piłki. Ta trafiła na lewą stronę do Marcelo. Obrońca też dośrodkował, ale zagrożenie z własnego pola karnego zażegnali piłkarze Eibar.

2
1
1
68'

Cucurella dograł do Kike. Napastnik wykazał się odwagą i uderzył z dystansu. Piłka poszybowała nad bramką.

1
2
1
68'

I kontra Realu. Bale popędził prawą stroną, ale w polu karnym zatrzymał go Oliveira.

3
1
1
1
5
67'

Kike dograł z prawej strony do Enricha. Znowu zrobiło się gorąco w polu karnym Realu, ale sędzia podniósł chorągiewkę.

2
1
2
4
63'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

7
7
2
62'

Orellana bez problemów minął Daniego Ceballosa. Chilijczyk zagrał piłkę między nogami Hiszpana i zszedł z piłką do środka. Efektownie huknął, ale równie dobrze obronił Courtois!

11
2
3
2
5
61'

Koszmarne zagranie Bale'a z prawej strony. Piłkę łatwo przechwycił rywal.

4
4
1
1
2
57'

Gol! Strzelił Kike. Asystował mu Sergi Enrich.

Kike zaczął tę akcję. Ruszył na prawą stronę i przedłużył grę na przeciwną flankę. Stamtąd dograł Cucurella, ale nieudanie swoje miejsce wywalczył Enrich. Tymczasem Kike wyprzedził Varane'a i trafił do siatki. 3:0 dla Eibar!

11
56'

Dobre wejście Daniego Carvajala. Hiszpan dograł z prawej strony w pole karne. Asensio był o krok od dostania się do piłki, ale nie zdążył.

2
3
3
54'

Real. Schodzi: Alvaro Odriozola. Wchodzi: Dani Carvajal.

53'

Odriozola ucierpiał w starciu z Cucurellą. Muszą mu pomóc medycy.

2
2
52'

Gol! Strzelił Sergi Enrich. Asystował mu Marco Cucurella.

Czy Królewscy się podniosą? Odriozola nie powalczył o piłkę dograną przez Kroosa. Przejął ją Cucurella i dograł do Enricha. Napastnik od razu uderzył piłkę na prawy słupek Courtois i trafił.

SD Eibar
46
25
11
6
9
51'

Kroos próbował wejść w pole karne. Ruszył pewnie, ale zatrzymał go rywal.

2
1
1
1
48'

Cucurella z lewej strony dograł do Enricha. Napastnik uderzył głową, ale niecelnie.

2
47'

Spokojne pierwsze minuty drugiej odsłony spotkania. Królewscy są przy piłce, ale mają problemy, by zaskoczyć Riesgo.

2
1
1
1
46'

I wracamy na drugą połowę. Przy piłce piłkarze Realu.

1
1
2
komentarz

Piłkarze już na boisku. Zaraz sędzia zacznie drugą połowę!

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale.

Napastnik obejrzał kartkę za dyskusje z arbitrem.

Real Madryt
7
5
2
2
3
43'

Na murawie leży Gareth Bale. Walijczyk walcząc o piłkę oberwał od Jose Angela.

5
5
1
2
1
42'

A teraz okazję miał Real. Po akcji Bale'a piłka poszła na rzut rożny. Stamtąd dośrodkował na głowę Ramosa Kroos. Kapitan przyjezdnych uderzył niecelnie.

2
5
41'

Ivan Ramis próbował wyprowadzić kontratak, ale pomylił się przy próbie zagrania na lewą stronę do Kike.

1
40'

Real próbuje spokojnie rozegrać atak. Piłkarzom Eibar również się nie spieszy i nie naciskają tak intensywnie, jak na początku spotkania.

4
1
1
36'

4
36'

Z piłką zszedł do środka Luka Modrić. Chorwat wiedział, że będą problemy z wejściem w pole karne i pokusił się o strzał z dystansu. Piłkę pewnie chwycił bramkarz.

2
2
1
1
1
35'

Gareth Bale uderzył z rzutu wolnego na prawy słupek Riesgo. Bramkarz nie miał większych problemów z tym strzałem.

4
4
4
3
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Cucurella.

Asensio chciał rozegrał piłkę na skraju pola karnego z Benzemą. Francuza zatrzymał nieregulaminowo Cucurella. Real będzie miał rzut wolny z bardzo dogodnej pozycji.

1
1
1
1
2
33'

Bale walczył na linii autowej o piłkę z dwoma rywalami, ale został sfaulowany.

1
3
1
1
1
29'

Escalante wypuścił na lewej stronie pola karnego Kike, ale napastnik był na minimalnym spalonym.

3
4
1
1
2
27'

Benzema chciał wedrzeć się w pole karne. Zaryzykował i wszedł między kilku rywali. Francuz zderzył się z Orellaną. Sędzia przyznał faul, ale dla Eibaru. Napastnik Realu przepchnął pomocnika.

6
5
2
1
1
26'

Uspokoiła nam się nieco gra. Toczy się w okoliacach połowy boiska. Obie drużyny mają problemy z wejściem w pole karne przeciwników.

2
2
3
2
1
22'

Podobnie zagrał do Cucurelli obrońca Eibar. Pomocnika uprzedził jednak Varane.

4
2
3
1
2
22'

Teraz Ramos odważnie próbował wypuścić Bale'a, ale zrobił to niecelnie.

3
6
1
21'

Real próbował się zrewanżować. Asensio dogrywał z lewej strony w pole karne, ale piłkę spokojnie chwycił Riesgo.

4
8
1
2
1
16'

Gol! Strzelił Gonzalo Escalante.

Rewelacyjna kontra Eibaru. Orellana dośrodkował, nie pokonał Courtoisa Kike, ale udało się dobić Gonzalo Escalante.

5
16'

Drugi gol ze spalonego! Zaczęło się od rajdu lewą stroną Cucurelli. Dogranie w pole karne, a stamtąd do siatki trafił Escalante. Będzie VAR.

12
7
11
2
2
16'

Teraz prawą flanką ruszył Benzema. Zatrzymał go w polu karnym Oliveira.

5
4
15'

Eibar rozegrało rzut rożny na krótko. Dogranie do Angela, ten dośrodkował w pole karne. Niecelnie głową uderzył Kike.

1
1
14'

Angel popędził lewą stroną. Zatrzymał go Marcelo i mamy kolejny korner.

3
2
11'

Ale się tutaj dzieje! Asensio dograł z lewej flanki do Benzemy, Francuz pokonał bramkarza i był o krok od zdobycia bramki. Sytuację Eibaru uratował Jose Angel, który wybił piłkę z linii bramkowej.

15
5
4
2
1
10'

Dośrodkowanie z kornera nie narobiło zamieszania w polu karnym Realu. Courtois wybił piłkę, ale został faulowany przez rywala.

1
1
1
10'

Niezłe dośrodkowanie Jose Angela, ale zagrożenie zażegnał Ramos. Kapitan Realu wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
9'

Dobrze zapowiadający się atak Los Blancos. W pole karne zmierzali Bale i Benzema, ale sędzia liniowy uniósł chorągiewkę.

2
2
1
7'

Stracił piłkę na własnej połowie Escalante i Królewscy ruszyli z kontrą. Długo szukali dogodnej okazji, aż na lewej stronie odnalazł się Bale. Napastnik dośrodkował w pole karne, ale nikt nie zamknął podania.

5
4
2
1
5'

Kapitalny początek spotkania. Marcelo wypuścił Garetha Bale'a. Walijczyk nie chciał być gorszy od Kike i również huknął z dystansu. I trafił, ale jego radość przerwał sędzia. Był spalony.

4
2
3
1
3
3'

Ależ blisko zaskoczenia byli gospodarze. Szybkie dogranie do Kike, napastnik nie zwlekał i huknął z woleja daleko za polem karnym. Hiszpan postraszył Courtois, ale trafił w słupek.

10
7
6
3
5
2'

Dobrze zaczynają mecz piłkarze Eibar. Utrzymują się przy piłce, nie boją się grać górą. Królewscy na razie walczą o odzyskanie.

3
4
1
czas Start meczu
12:31

Ppiłkarze wychodzą na murawę. Zaraz zaczynamy!