Vidal leży na boisku. Bardzo niefortunny powód urazu pomocnika. Na jego nogę nadepnął kolega z drużyny, Clement Lenglet.

8
12
15
90+1'

Espanyol w natarciu. Dobrą pozycję miał Didac Villa, ale oddał bardzo słaby strzał.

4
2
2
2
2
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

5
4
3
2
1
84'

Arturo Vidal próbował uderzyć głową, ale nie zdążył doskoczyć do piłki.

1
1
6
5
82'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Denis Suarez.

7
4
4
1
1
79'
10
8
7
4
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Didac Villa.

Didac Villa #12
Espanyol Barcelona
10
6
2
76'

Nie ma gola. Spalony.

26
18
4
1
2
74'

Będzie VAR. Czekamy na potwierdzenie od sędziego.

18
6
2
2
73'

Sergio Garcia celnie dograł z rzutu wolnego. W polu karnym odnalazł się Oscar Duarte i strzałem głową pokonał ter Stegena.

6
2
5
9
23
69'

FC Barcelona w natarciu. Messi uderzył głową, ale nie miał zbyt dogodnej pozycji, by zaskoczyć Diego Lopeza.

4
3
2
3
2
68'
65'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Znowu Messi! I znowu z rzutu wolnego! Kapitan Barcelony jest dzisiaj bez litości.

FC Barcelona
80
47
10
3
3
63'

Espanyol. Schodzi: Oscar Melendo. Wchodzi: Sergio Garcia.

3
63'

FC Barcelona uspokaja grę. Piłkarze Ernesto Valverde rozgrywają atak pozycyjny.

9
3
1
2
3
59'

Espanyol. Schodzi: Hernan Perez. Wchodzi: Leo Baptistao.

Hernan Perez #17
4
1
4
1
1
58'

Kontratak Blaugrany. Dembele dograł na prawą stronę do Leo Messiego. Argentyńczyk trafił wprost w Diego Lopeza.

1
1
4
8
57'

Hernan Perez dryblował na lewej stronie. Zawodnik wdał się w drybling ale nie pokonał dwóch rywali. Espanyol rozegrał na krótko z rzutu rożnego, ale nie postraszył bramki ter Stegena.

6
3
2
1
54'

Drybling Messiego przed polem karnym Espanyolu. Argentyńczyk padł na murawę, będzie rzut wolny.

17
13
6
1
1
50'

I teraz Blaugrana na połowie Espanyolu.

8
5
2
48'

Espanyol dobrze zaczął drugą połowę. Na razie nie daje dość do słowa rywalom.

1
1
1
4
4
46'

Espanyol nie daje za wygraną. Kolejny rzut rożny.

2
2
3
5
46'

Zaczęli drugą połowę. W obu ekipach bez zmian.

6
1
1
45'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ousmane Dembele.

I 3:0 dla FC Barcelona. Dembele prostopadle zagrał do Luisa Suareza, a Urugwajczyk oddał strzał z ostrego kąta. Piłka przeszła między nogami Diego Lopeza i wpadła do siatka.

71
40
14
4
6
44'

Niecelne dogranie Messiego na lewą stronę. Espanyol ruszył z kontratakiem, ale szybko stracił piłkę.

5
1
43'

Dośrodkowanie Blaugrany z rzutu wolnego w pole karne. Nici z ataku, sędzia podniósł chorągiewkę. Spalony.

1
1
2
2
41'

Znowu okres dominacji Espanyolu. Hernan Perez uderzał głową po dograniu z lewej strony, ale przestrzelił.

5
4
2
4
37'

Kolejna groźna akcja Blaugrany! Dembele dośrodkował z lewej strony. Uderzył głową Ivan Rakitić, ale obronił Diego Lopez. Dobijał Leo Messi. Argentyńczyk trafił w słupek!

20
7
9
11
6
36'

I odegrała się FC Barcelona. Messi bardzo dobrze dograł w pole karne do Luisa Suareza, ale Urugwajczyk trafił w słupek. Próbował dobić Arturo Vidal, ale i jemu się nie udało.

10
5
5
17
7
35'

Zbyt mocne dogranie do Hernana Pereza w pole karne. Paragwajczyk nie zdążył do piłki. Uprzedził go ter Stegen.

9
4
2
1
33'

Didac Villa próbował dośrodkować w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego kolegów. Jordi Alba zapobiegawczo wybił piłkę na korner.

5
2
3
2
32'

Dopiero po rzutach rożnych Espanyol zagroził bramce. Oscar Duarte uderzył, ale broni ter Stegen.

5
4
3
1
1
31'

Trzy kolejne dośrodkowania Espanyolu z rzutu rożnego. Żadno nie doszło do skutku.

8
5
1
30'

Fantastyczny rajd Leo Messiego. Argentyńczyk minął kolejnych rywali i dograł na prawą stronę do Luisa Suareza. Napastnik niecelnie dograł w pole karne do Argentyńczyka i zepsuł akcję.

14
5
4
17
13
28'

Mocne uderzenie Sergiego Dardera. Pomocnik strzelił zza pola karnego, ale nad bramką.

9
5
1
1
26'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Lionel Messi.

Ależ popis Francuza. Messi dograł mu na lewą stronę, a Dembele pewnie uderzył na dalszy słupek. 2:0 dla FC Barcelona.

60
35
8
4
6
24'

Jordi Alba dograł do środka. Pogubił się z piłką Luis Suarez. Próbował mu pomóc Leo Messi, ale szybszy był obrońca Espanyolu.

6
2
3
6
22'

I odpowiedź Espanyolu. Javi Lopez dograł z prawej strony, a w polu karnym głową uderzył Victor Sanchez. Niecelny strzał pomocnika.

11
5
2
5
21'

Ależ szybka akcja FC Barcelona! Przejęcie piłki, Messi dograł do Suareza, a Urugwajczyk uderzył z pierwszej piłki. Obronił Diego Lopez!

11
5
10
10
9
19'

Rakitić dogrywał do Messiego w pole karne. Tym razem się nie udało.

4
1
5
11
4
17'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Leo Messi podszedł do piłki i gol. 1:0 dla FC Barcelony.

85
52
14
5
7
14'

Przyjezdni znowu rozgrywają atak pozycyjny.

5
3
2
12'

Semedo dogrywał z prawej strony do Vidala, ale defensor Espanyolu wybił piłkę na rzut rożny.

6
1
1
5
4
9'

Ależ groźnie w polu karnym FC Barcelona. Hernan Perez dograł do Borjy Iglesiasa, ale napastnika Espanyolu wytrącił Gerard Pique i uderzył niecelnie.

12
6
5
2
5
7'

Kontratak gości. Dembele dograł do Messiego. Argentyńczyk wdał się w drybling, próbował zejść do środka, ale natychmiast zblokowało go kilku obrońców.

3
2
4
8
2
6'

Dośrodkowanie Hernana Prezeza z prawej strony wybite przez obrońcę Blaugrany.

8
1
2
4'

Sergi Darder wybił piłkę. I piłkarze Ernesto Valverde rozgrywają od nowa.

9
4
4'

FC Barcelona w posiadaniu piłki. Blaugrana spokojnie buduje atak pozycyjny.

8
5
2'

Bardzo wyrównane pierwsze minuty. Drużyny wymieniają się posiadaniem piłki. Na razie bez strzałów.