Leo Messi uderzył z rzutu wolnego, ale niecelnie.

13
8
84'
83'

David Soria broni precyzyjny strzał Messiego z dystansu. Dembele dopadł do piłki i dograł w pole karne, ale interweniuje Djene i wybija.

3
2
1
4
5
82'

Jorge Molina dostał podanie w polu karnym. Obrócił się z piłką i oddał strzał, który został zablokowany przez obrońcę.

8
5
5
2
2
79'

Jaime Mata długo walczył z Jordim Albą na prawej flance. Napastnikowi Getafe udało się wywalczyć rzut rożny.

3
4
3
8
77'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Maksimović za faul na Luisie Suarezie.

6
2
2
1
3
75'

I Barcelona wyszła z kontratakiem. Dembele wypuścił Leo Messiego, który stanął oko w oko z Sorią. Górą z tego starcia wyszedł bramkarz.

6
3
5
11
12
75'

Pique zagubił się w dryblingu i pod naciskiem rywala wyszedł z piłką na aut bramkowy. Getafe nie zagroziło z rzutu rożnego.

2
1
1
3
74'

Getafe. Schodzi: Angel Rodriguez. Wchodzi: Samu Saiz.

1
70'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Cabrera za faul na Luisie Suarezie.

2
67'

Ależ Mata zmarnował sytuację. Napastnik urwał się obrońcom i posadził na murawie ter Stegena. 30-latek nie trafił na pustą bramkę. Ale nie będzie miał wyrzutów sumienia: był na spalonym.

9
4
4
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za faul na Arambarrim.

4
3
6
64'

Dembele próbował uciec obrońcom i wyjść nam na sam z Sorią. Próby Francuza na marne. Nim wbiegł w pole karne, zatrzymał go Antunes.

3
1
7
63'

Messi uderzył z 21 metrów, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
3
3
4
9
62'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez.

Messi był faulowany w tej sytuacji i będzie rzut wolny z dogodnej pozycji.

4
4
3
1
3
61'

Trójkowa akcja Dembele-Messi-Suarez. Argentyńczyk zagrał piłkę do Urugwajczyka, który zdążył kopnąć piłkę, ale Soria był bardzo blisko i obronił strzał.

1
1
2
2
5
59'

Co za interwencja ter Stegena. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową uderza Cabrera. Niemiec wyśmienicie broni!

18
10
5
4
2
59'

Jaime Mata nie wykorzystał dobrego dośrodkowania z rzutu wolnego. Korner dla Getafe.

4
2
3
1
2
57'

Getafe. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Jorge Molina.

Jorge Molina #19
4
3
5
2
2
56'

Strata Rakiticia i Getafe popędziło z kontrą. Jaime Mata próbował dograć w pole karne do Rodrigueza, ale udanie interweniuje Pique.

5
7
4
54'

Nieudane wybicie zawodnika Getafe w polu karnym i piłka trafiła do Leo Messiego. Argentyńczyk od razu uderzył z woleja, ale trafił wprost w Sorię.

6
3
1
1
3
51'

Getafe w natarciu. Nieudane dośrodkowanie Rodrigueza i Lenglet wybija piłkę poza pole karne.

2
2
5
2
3
49'

Angel Rodriguez był blisko wyrównania! Napastnik Getafe wykorzystał podanie Foulquiera, który przechwycił wybicie ter Stegena i uderzył obok dalszego słupka.

8
5
3
3
8
47'

Getafe natchęła bramka kontaktowa zdobyta w końcówce pierwszej połowy. Gospodarze znowu nieźle zaczęli.

4
3
7
46'

Wracamy na drugą połowę. Bez zmian w obu zespołach.

7
5
5
43'

Gol! Strzelił Jaime Mata. Asystował mu Angel Rodriguez.

Getafe dopięło swego. Rodriguez dostał dośrodkowanie z lewej strony i podał do środka, gdzie czekał Jaime Mata. Ten dostawił nogę i zdobył bramkę kontaktową.

43
41'

Słupek ratuje ter Stegena! Dośrodkowanie z lewej strony i uderza Angel Rodriguez. Piłka odbija się od piłkarza Barcelony i trafia w aluminium.

10
7
6
6
4
39'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Ależ trafienie napastnika. Piłka wydostała się z pola karnego Getafe ale trafiła do Luisa Suareza. Urugwajczyk przymierzył z woleja i podwyższył prowadzenie Barcelony.

60
35
13
2
3
37'

Nieudane podanie Messiego do Suareza. Urugwajczyk w odwecie sfaulował Damiana Suareza.

1
6
8
7
34'

Dembele stracił piłkę na połowie boiska i z kontratakiem ruszyli gospodarze. Skończyło się na dośrodkowaniu Maty z prawej strony, które przechwycił ter Stegen.

8
4
4
1
5
32'

Udało się Getafe chociaż na moment wypchnąć rywali spod własnego pola karnego. Barcelona rozgrywa piłkę w okolicach połowy boiska.

7
3
2
29'

Barcelona w natarciu. Luis Suarez dostał piłkę na skraju pola karnego i uderzył obok słupka. Piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy Getafe, ale sędzia nie przyznał rzutu rożnego.

4
4
7
4
3
26'

Kapitalna interwencja Davida Sorii! Gerard Pique uderzył z kilku metrów, ale bramkarz Getafe zatrzymał strzał.

4
4
4
3
8
24'

Nieudane podanie Messiego do Sergiego Roberto. Getafe przejęło piłkę, ale od razu ją straciło próbując dograć od razu do Jaime Maty.

3
4
2
2
9
23'

Kolejna dobra Messiego! Napastnik świetnie uwolnił na prawej stronie pola karnego Luisa Suareza. Urugwajczyk uderzył z ostrego kąta, ale broni David Soria!

15
8
8
5
9
20'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

I pojawił nam się Leo Messi! Argentyńczyk był niewidoczny do 20. minuty, a kiedy już się pokazał, to zdobył bramkę. Podanie Rakiticia odbiło się od obrońcy Getafe, ale i tak trafiło do Argentyńczyka. Kapitan Blaugrany dopadł do piłki i od razu uderzył. 1:0 dla Barcelony.

79
43
10
4
6
17'

Ter Stegen ucierpiał po kontakcie z Angelem Rozriguezem. Napastnik zaatakował nogę bramkarza, który próbował wybić piłkę. Na szczęście Niemiec szybko wrócił do gry.

9
9
7
2
16'

Nieudane rozegranie z rzutu wolnego. Jaime Mata złapany na spalonym.

9
4
3
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Foulquier.

Wcześniej pomocnik sprowokował Hiszpana, ktory mu się odpłacił.

8
6
4
2
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Będzie rzut wolny dla Getafe. Alba sfaulował Foulquiera.

1
2
4
2
8
12'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Melo za faul na Angelu Rodriguezie.

3
1
2
6
10
10'

I odpowiedź Blaugrany. Alba dogrywa w pole karne, ale Suarez nieczysto uderzył w piłkę i nie zagroził bramce.

4
4
3
6
7
9'

Nerwowo w Getafe. Z lewej strony dośrodkował Antunes, a to wykorzystał Jaime Mata. Gol nieuznany. Powód: w trakcie akcji Angel Rodriguez faulował Clementa Langleta.

6
7
4
1
8
7'

Messi wypuścił na lewej stronie Dembele. Francuz już uciekał, ale został złapany na spalonym.

2
3
2
4
6
6'

Pierwsza groźna akcja. I to w wykonaniu Getafe! Jaime Mata dograł z prawej strony do Angela Rodrigueza. Napastnik uderzył od razu, ale przestrzelił.

3
6
5
3
1
5'

Ousmane Dembele dostał piłkę w pole karne. Francuz chciał zejść do środka, ale powstrzymał go Djene.

1
2
1
3
5
3'

Spokojny początek meczu. Barcelonie nie spieszy się na razie ze szturmem na bramkę Getafe.

5
5
2
1
1'

Getafe przycisnęło rywali z Katalonii. Wysoki pressing gospodarzy. Blaugrana ma problemy, by wyjść z własnej połowy.