1:2
Zakończony
Real Madryt
90+4'

Koniec! Real Madryt wygrywa pierwszy ligowy mecz w tym roku i pokonuje Real Betis (2:1).

17
10
3
5
7
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

5
3
4
3
3
88'

Gol! Strzelił Dani Ceballos.

Co za gol z rzutu wolnego! Pomocnik płasko uderzył i zaskoczył Pau Lopeza. 2:1 dla Realu Madryt.

40
15
6
13
22
88'

Real Betis. Schodzi: Antonio Sanabria. Wchodzi: Loren Moron.

wchodzi Wchodzi
Loren Moron #16
schodzi Schodzi
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał William Carvalho za faul na Casemiro.

3
1
1
1
1
85'
85'

Dośrodkowanie z lewej strony do Tello. Hiszpan uderzył z woleja, ale zupełnie nieudanie.

1
1
1
82'

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Brahim Diaz.

79'

Dani Carvajal ruszył z kontrą. Hiszpan jednak pogubił się w dryblingu w polu karnym i stracił piłkę.

1
2
3
2
78'

Betis cały czas naciska. Barragan dogrywał z prawej strony. Nacho wybił piłkę wślizgiem.

3
75'

Nieudane dośrodkowanie Tello. Betis będzie miał rzut rożny.

1
1
1
74'

Real. Schodzi: Sergio Reguilon. Wchodzi: Dani Ceballos.

Sergio Reguilon #23
4
1
2
2
2
73'

Bramka nie zmieniła obrazu spotkania. Betis dalej dominuje, a Los Blancos biernie przyglądają się poczynaniom rywali.

1
1
2
5
67'

Gol! Strzelił Sergio Canales. Asystował mu Giovani Lo Celso.

Lo Celso dostrzegł lukę w obronie Realu i zagrał prostopadle do Canalesa. Zawodnik Betisu pokonał Navasa i wyrównał wynik meczu. Sędzia posiłkował się systemem VAR, ale uznał trafienie.

23
8
10
8
15
67'

Real Betis. Schodzi: Francis Guerrero. Wchodzi: Cristian Tello.

Francis Guerrero #2
1
1
1
65'

Betis ma problemy pod bramką Realu. Gospodarze od kilku minut rozgrywali akcję na połowie rywali, ale nie potrafili zakończyć jej strzałem.

1
3
3
62'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde za faul na Lo Celso.

2
1
4
60'

Zakotłowało się w polu karnym Los Blancos. Piłka wyszła poza pole karne, a tam stał Guardado. Pomocnik huknął z woleja, ale strzał powędrował obok słupka.

4
1
2
1
58'

Urwał się na lewej stronie Joaquin. Nie mógł dogonić go Casemiro. Pomocnik Betisu dośrodkował, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

3
55'

Groźne podanie z prawej strony do Sanabrii. W ostatnim momencie reaguje Varane i wybija piłkę.

2
1
1
54'

Vinicius odnalazł się na prawej stronie, dostał podanie i nie zwlekał, by oddać strzał. Bez problemów broni Pau Lopez, bo piłka zmierzała wprost w niego.

3
1
50'

Groźna centra Guardado do Sanabrii. Na posterunku jednak Sergio Ramos, który wybija piłkę.

3
1
50'

Betis dominuje na połowie Realu. Jednak na razie nie potrafi oddać strzału, ciągle rozgrywa piłkę.

1
47'

Odpowiedź Betisu i ich pierwszy celny strzał w tym meczu. Canales wyszedł oko w oko z Navasem, ale Kostarykanin bez problemu obronił jego strzał.

3
1
46'

Strata Williama Carvalho. Real ruszył z kontrą. Wykończył ją Reguilon, ale jego strzał wybity na rzut rożny.

3
1
46'

Wracamy na drugą połowę!

3
46'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Cristo Gonzalez.

Cristo Gonzalez #27
4
3
45'

Benzema ucierpiał po kontakcie z Bartrą. Francuz uszkodził palec podczas upadku.

4
1
3
4
2
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
1
1
1
1
45'

Lo Celso zagrał przed pole karne do Canalesa. Zawodnik Betisu nie zwlekał i oddał płaski strzał z dystansu. Piłka znowu przeleciała obok słupka.

4
1
1
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos za faul na Lo Celso.

Real Madryt
3
1
3
2
7
42'

Postraszył z rzutu wolnego Canales. Na jego nieszczęście, piłka przeleciała obok słupka.

1
1
41'

Dryblował przed polem karnym Królewskich Guardado. Pomocnik faulowany przez Sergio Ramosa.

1
39'

Real ruszył z kontrą. Vinicius tym razem nie podjął najlepszej decyzji i stracił piłkę próbując podać ją do Benzemy.

2
2
37'

Varane próbował główkować po centrze Modricia, ale nie wygrał walki w powietrzu z rywalem.

2
1
2
1
36'

Podanie Reguilona zablokowane wślizgiem i będzie rzut rożny.

2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić za faul na Joaquinie.

Real Madryt
2
1
1
34'

Szybki kontratak Realu. Fede Valverde nie wykorzystał wybornej okazji po podaniu Viniciusa. Wciąż 1:0 dla Królewskich.

3
1
4
2
34'

Joaquin dogrywał z lewej strony. Na posterunku czuwa Reguilon.

2
30'

Składna akcja Los Blancos! Benzema od razu zagrał z prawej strony do środka. Okazję próbował wykorzystać Vinicius, który oddał strzał. Broni Pau Lopez.

6
2
4
4
29'

Nieudane dośrodkowanie Modricia. Wybija Joaquin.

1
1
1
28'

Betis probuje uciec z własnej połowy, ale Real nie odpuszcza.

2
23'

Dośrodkowanie z lewej strony, ale Nacho wybija piłkę.

3
1
1
1
22'

Casemiro sfaulował Guardado przed własnym polem karnym.

2
1
1
1
2
21'

Vinicius przedarł się w pole karne z lewej strony, a potem przełożył sobie piłkę na prawą nogę. Brazylijczyk oddał strzał, ale bez problemów broni Pau Lopez.

3
1
2
16'

Dośrodkowanie z prawej strony. Uderzał Reguilon, ale został złapany na spalonym.

3
2
1
3
13'

Gol! Strzelił Luka Modrić.

Real Madryt na prowadzeniu! Zaskoczyć próbował Dani Carvajal, który zszedł do środka i uderzył lewą nogą. Piłka odbiła się od Bartry i trafiła przed pole karne do Modricia. Chorwat przymierzył z dystansu.

Real Madryt
42
26
6
10
15
13'

Barragan nie wykorzystał okazji i niecelnie dośrodkował z prawej strony.

5
3
1
2
2
11'

Reguilon dogrywał z lewej strony. Do glówki próbował doskoczyć Benzema. Francuzowi zabrakło kilku centymetrów, a przy okazji faulował Mandiego.

6
4
3
3
4
9'

A teraz spalił Benzema.

7
6
1
2
3
8'

Dogranie Lo Celso do Sanabrii. Napastnik Betisu znowu złapany na spalonym.

4
1
2
4
7'

Sanabria złapany na spalonym.

6
1
1
2
5'

Sergio Ramos trafił z rzutu wolnego w mur.

4
3
4
6
11
4'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado za faul na Viniciusie.

8
3
2
2
4
4'

Strata Williama Carvalho. Z kontrą popędził Vinicius. Brazylijczyka przed polem karnym zatrzymał Guardado.

3
1
3
2
3
3'

Niezłe podanie prostopadłe Lo Celso do Sanabrii. Napastnika uprzedził Keylor Navas.

2
1
1
1
3
1'

Betis nie daje się zaskoczyć. Real naciska, ale Zielono-Biali konsekwentnie zbliżają się pod bramkę rywali.