5
3
17
89'

Zamieszaniu w okolicach przedpola bramkowego Valencii. Goście cało wyszli z opresji!

10
2
7
13
27
87'

Barcelona szuka zwycięskiego gola. Valencia skupiona już na defensywie.

31
16
9
4
8
85'

Niewidoczny Suarez w końcu pokazał się. Strzał z pola karnego odbił Garay i tylko rzut rożny.

16
12
5
3
2
84'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Malcom.

10
8
20
9
8
82'

Parejo uderzył z rzutu wolnego, ale wprost w mur.

18
9
6
4
10
81'

Gerard Pique krwawi. Dojrzał to sędzia. Arbitrowi wystarczyło, że Hiszpan rękawem otarł czoło.

6
3
4
26
6
80'

Santi Mina uderzał z pola karnego, wprost w dobrze ustawionego bramkarza Barcelony.

20
7
5
3
6
79'

Valencia. Schodzi: Rodrigo Moreno. Wchodzi: Santi Mina.

7
6
4
2
1
78'

Strzał Rodrigo Moreno, ale źle i wprost w bramkarza. Wściekły na siebie jest piłkarz Valencii.

7
6
6
1
76'

Uderzenie Coutinho, Neto zdołał odbić piłkę. Będzie rzut rożny. Już tylko kwadrans do końca. Barcelona przedłuży serię wygranych do dziewięciu?

15
8
8
2
2
73'

Philippe Coutinho uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
6
7
10
72'
72'

Dopiero teraz Messi wrócił na boisko. To nie kontuzja mięśniowa, ale stłuczenie po wejściu rywala.

17
9
6
4
4
70'

Poza boiskiem Messi. Argentyńczyk ma problemy z mięśniem uda.

10
8
12
43
27
69'

Spokojniej gra Barcelona. Gospodarze czują, że do zwycięstwa brakuje im już tylko jednego gola.

9
11
3
1
2
64'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal. Niepewnie obrona Valencii. Vidal piętaą do Messiego, który sprytnym strzałem sprzed pola karnego na 2:2!

96
65
11
17
22
63'

Czeryszew do Rodrigo Moreno, który z bliska wślizgiem trafił w piłkę, ale spudłował.

9
6
5
3
2
61'

Głową z siedmiu metrów wysoko ponad bramką uderzył Paulista.

2
3
3
4
60'

Kontra Valencii, Rodrigo sam na sam, ale góra ter Stegen. Poprawka Wassa również została odbita!

10
7
4
4
3
58'

Miażdżąca przewaga Barcelony, Valencia skupiona na obronie sporadycznie bywa pod bramką gospodarzy.

11
14
7
4
2
55'

Kolejne uderzenie. Płaski strzał Rakiticia, Neto pewnie obronił.

1
2
3
7
8
54'

Zagranie Sergiego Roberto i piłka po raz trzeci w meczu trafiła w słupek!

2
1
9
17
7
53'

Alena mocno uderzył sprzed pola karnego, Neto odbił piłkę do boku. Ciężkie chwile Valencii.

9
12
8
4
5
50'

Messi do Alby, ten z okolic pola bramkowego uderzył daleko od celu.

2
1
6
15
3
49'

Obrona Częstochowy, a właściwie Valencii. Atak za atakiem Barcelony.

10
12
9
4
3
46'

I już się dzieje! Strzał Messiego z 16 metrów, Neto sparował piłkę na róg!

16
8
4
4
8
46'

Wracamy do meczu.

11
5
2
1
1
46'

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Jordi Alba.

10
7
1
1
4
45+3'

Czeryszew zderzył się z... Wassem. Rosjanin leżał w polu karnym.

5
5
8
3
2
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Rakitić.

3
3
9
5
6
45+1'

Coutinho zderzył się z... Vidalem. Trochę to odczuł.

3
6
12
7
5
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

9
4
2
2
1
45'

Rakitić do Messiego, który jednak źle trafił w piłkę i przestrzelił z kilku metrów.

2
3
9
3
43'

Uderzenie z pola karnego Roberto, piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

4
1
11
9
10
43'

Barcelona jeszcze przed przerwą chce doprowadzić do remisu. Gospodarze w ataku.

10
4
2
2
39'

Valencia. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Ferran Torres.

4
39'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Pewny strzał Messiego. Barcelona złapała kontakt bramkowy. 1:2.

80
44
6
13
18
37'

Piłka w bramce. ale gola nie ma. Sędzia uznał, że faulowany był Semedo. Bramki nie ma, ale jest rzut karny. Faulował Toni Lato.

17
7
1
3
6
36'

Gameiro po zderzniu z rywalem wciąż ma problemy. Francuz położył się na murawie i grać dalej już raczej nie będzie.

6
7
6
8
5
35'

Barcelona wciąż w małym szoku. Czasu lider Primera Division ma jednak jeszcze bardzo dużo.

13
6
4
2
6
32'

Gol! Strzelił Dani Parejo. Potężny strzał Parejo. Ter Stegen bez szans. 0:2!

Valencia CF
28
23
13
25
42
31'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

6
3
5
11
11
31'

A na murawie... rzut karny dla Valencii! Robero sfaulował Wassa!

4
6
5
7
9
30'

Gameiro również ma problem. U Francuza skóra jednak wytrzymała. Pique jest zszywany za linią.

2
3
4
10
6
29'

Przerwa w grze. Pomocy potrzebuje Gerard Pique, który zderzył się z rywalem głową.

3
2
5
7
7
26'

Akcja Coutinho, piłki we własnej bramce omal nie umieścił Ezequiel Garay. W bramce czujność zachował Neto.

9
2
2
3
1
25'

Jeszcze trwały analizy VAR, ale sędzia Gil zadzwonił do arbitra, że wszystko było w porządku. Naszym zdaniem nie, ale my w wozie VAR nie siedzimy.

8
2
3
10
24'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Rodrigo Moreno. Valencia na to czekała. Kontra, Moreno do Gameiro, a ten w sytuacji sam na sam płasko do siatki. Wcześniej doszło do faulu na Messim, ale sędzia nakazał grać dalej.

30
26
16
23
47
20'

Valencia w końcu przejęła piłkę i na dłużej zagościła z nią na połowie  gospodarzy.

4
3
4
7
8
17'

Dogranie Roberto, Neto z problemami wybił piłkę na róg. Gol dla Barcelony wisi na włosku.

5
6
5
2
2
16'

Po dośrodkowaniu, które przelobowało Neto, piłkę sprzed bramki wybił Cristiano Piccini.

1
4
2
5
15'

Groźnie z dystansu uderzył Philippe Coutinho, Neto zdołał sparować piłkę do boku.

3
1
3
5
5
12'

Sprytny strzał Messiego z ok. 22 metrów, piłka o dwa metry minęła cel.

3
4
6
2
10'

Z pola karnego uderzał Semedo, Paulista ręką barkiem i ręką zablokował strzał. O karnym mowy być nie może.

2
6
3
2
9'

Wass przejął piłkę, wpadł z nią w pole karne. Wycofał do Parejo, który trafił futbolówkę w okno wystawowe jednego ze sklepów w Barcelonie.

3
5
4
2
1
8'

Z rzutu wolnego uderzał, a właściwie podał bramkarzowi piłkę Messi.

3
3
8
3
5'

Bardzo dobre tempo meczu. Obie drużyny chcą atakować, świetnie ogląda się ten mecz. Oby tak dalej.

5
4
1
1
1
3'

Sporo szczęścia miała Barcelona! Strzał Wassa obronił kapitalnie ter Stegen, poprawka Czeryszewa odbiła się od słupka!

4
2
7
3
4
2'

Odważnie od początku Valencia, strzał Parejo obronił ter Stegen.