Athletic. Schodzi: Inaki Williams. Wchodzi: Kenan Kodro.

2
4
88'
86'

I znowu Inaki Williams zakończył akcję miejscowym uderzeniem. Tym razem wprost w bramkarza.

6
2
2
5
8
82'

Cóż za akcja gospodarzy! Z siedmiu metrów uderzał Inaki Williams, ale fenomenalnie w bramce zachował się ter Stegen!

18
10
8
8
8
79'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę głową uderzał Inaki Williams, jednak przestrzelił!

9
6
3
6
4
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

10
5
3
8
9
75'
74'

Techniczny strzał Suareza, piłka minęła jednak cel. Już tylko kwadrans pozostał Barcelonie.

7
5
5
4
7
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Clement Lenglet.

7
4
5
5
9
69'

Gospodarzom udało się przetrwać najgorsze momenty. Athletic powoli ponownie podnosi głowę.

5
3
2
6
9
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oscar de Marcos.

5
2
1
65'

Kontra gospodarzy, Yuri Berchiche do San Jose, który potężnie uderzył z ok. 16 metrów. Tuż obok słupka!

6
4
3
1
1
63'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Carles Alena.

5
4
3
1
6
62'

Athletic. Schodzi: Markel Susaeta. Wchodzi: Iker Muniain.

59'

Barcelona w ataku, jednak wciąż bez gola. Czasu jednak jeszcze ma dużo.

7
8
3
1
5
56'
54'

Strzał Vidala, ale zawodnik Barcelony chciałby szybko o nim zapomnieć.

2
6
2
6
7
53'

Messi uderzył z rzutu wolnego dwa metry ponad bramką.

4
4
7
2
5
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Garcia.

Dani Garcia #16
6
7
1
1
3
51'

Barcelona rzuciła się do ataku. Athletic w głębokiej defensywie.

10
8
1
2
3
49'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Nie mieli jednak szans na skuteczne rozpatrzenie protestów.

2
1
3
4
7
46'

Gramy po przerwie.

4
3
2
1
3
42'

Powtórki pokazały, że gospodarzom po strzale Garcii należał się rzut rożny, czego nie zauważył sędzia.

7
6
2
2
5
41'

Garcia uderzał z pola karnego. To powinien być gol! Zawodnik Athletic nie trafił w bramkę.

6
2
4
1
2
37'

Messi uderzył z pola karnego, bramkarz nie potrafił złapać piłki, która wyszła na rzut rożny.

7
3
4
1
4
36'

Dobre tempo meczu, akcja za akcję. Barcelona chyba nie spodziewała się tak ciężkiej przeprawy.

2
1
2
3
2
32'

Trwa wyrównane spotkanie. Bliżej gola byli gospodarze. Barcelona wciąż szanuje siły.

5
1
5
2
8
28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka ponad bramką wyszła na rzut rożny.

4
3
9
2
2
26'

Zdaniem sędziego Malcom na spalonym, bardzo wątpliwym. Do pustej bramki uderzał Messi, ale trafił w poprzeczkę. Gola by i tak nie było.

3
2
3
8
4
24'

Kapitalnie złożył się do strzału Raul Garcia, ale trafił w środek bramki!

6
4
5
3
3
22'

Messi w pole karne do Suareza, ale ten z pięciu metrów nie trafił w piłkę głową.

2
2
3
8
7
20'

Póki co bardziej podoba nam się gra Athletic. Barcelona jeszcze nie wrzucila wyższego przełożenia.

6
2
4
1
4
17'

Po wrzutce z rogu Niemiec w barwach Barcelony atakowany przez rywala skiksował, ale piłka do siatki nie wpadła.

6
2
6
3
3
17'

Świetny strzał Susasety, ale kapitalnie w bramce zachował się Marc-Andre ter Stegen!

14
8
5
1
4
16'

Herrerin tak wybijał piłkę, że trafił w buta Suareza. Na szczęście bramkarza futbolówka minęła cel.

3
1
6
3
1
15'

I znowu mecz wyrównał się. Czekamy na celne uderzenia. Wciąż sporo biegania, ale bez efektów.

2
2
3
5
11'

Strzał z dystansu oddał Yuri Berchiche, jednak w bramkę nie trafił.

7
3
5
2
3
11'

Uwidoczniła się przewaga Barcelona. Zapał gospodarzy już opadł. Na jak długo?

11
4
5
3
3
9'

Wciąż bez zagrożenia z obu stron pod bramkami. Dynamiczny mecz, ale na fajerwerski wciąż czekamy.

6
5
3
1
2
6'

Zagranie za plecy obrońców do Williamsa, ale zawodnik gospodarzy nie zdołał opanować piłki.

6
5
2
1
4
4'

Aktywniejsi w ofensywie w pierwszych minutach meczu są gospodarze. Barcelona spokojnie weszła w spotkanie.