Żółtą kartkę otrzymał Roque Mesa. Za kłótnie z sędzią.

7
5
8
88'

Franco Vazquez w ekwilibrystyczny sposób strzelił nad poprzeczką. Sevilla stara się doprowadzić do wyrównania.

21
13
6
10
10
85'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

HAT-TRICK MESSIEGO!!! Carles Alena został przyblokowany, a w idealnym miejscu znalazł się Messi, który z bliskiej odległości przerzucił piłkę nad bramkarzem.

168
105
25
14
22
83'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia. Za faul.

25
10
8
6
6
80'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer. Za faul na Messim.

Sevilla FC
26
10
8
5
11
79'
78'

I znów Lionel Messi! Argentyńczyk chciał uderzyć pod poprzeczkę, lecz na posterunku stał golkiper Sevilli.

11
9
16
6
9
75'

Po wyrównującej bramce nieco uspokoiło się na Sanchez Pizjuan.

12
6
7
6
7
71'

Lionel Messi centymetry od hat-tricka! Argentyńczyk zbiegł z prawej strony do środka i z dystansu huknął nad poprzeczką.

20
15
15
14
13
70'

Żółtą kartkę otrzymał Franco Vazquez. Za faul.

18
15
4
5
3
67'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ousmane Dembele.

Jest remis!!! Bramkarz Sevilli zagrał piłkę wprost pod nogi Rakiticia, który popędził środkiem, odegrał do Dembele, a ten asystował przy trafieniu Messiego. Argentyńczyk kapitalnie strzelił z linii pola karnego.

130
83
21
11
23
65'

FC Barcelona ma wyraźną przewagę, jednak nie potrafi zagrozić bramce Sevilli.

16
7
9
24
11
62'

Sevilla. Schodzi: Marko Rog. Wchodzi: Roque Mesa.

5
3
8
3
3
61'

Jest kontrowersja. Simon Kjaer powstrzymał Luisa Suareza w polu karnym, a sędzia wskazał tylko na rzut rożny. Wydaje się, że powinien dostać sygnał z wozu VAR, by obejrzeć powtórkę.

7
5
6
12
27
59'

Strzał Rakiticia został zablokowany. FC Barcelona nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy Sevilli.

5
4
8
10
14
58'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Woeber. Austriak podczas opuszczania boiska został jeszcze ukarany przez sędziego.

14
11
7
5
6
57'

Sevilla. Schodzi: Maximilian Woeber. Wchodzi: Ibrahim Amadou. Na boisku pojawiły się nosze, ale Austriak o własnych siłach opuścił boisko.

54'

Ousmane Dembele w bardzo dobrej sytuacji najpierw nie trafił w piłkę, a później przewrócił się w polu karnym. Sędzia nie wskazał jednak na "wapno".

7
5
6
13
10
51'
48'

Gabriel Mercado uderzył z dystansu, ale został zablokowany.

6
12
7
3
4
46'

Początek drugiej połowy. Trener Ernesto Valverde dokonał dwóch zmian.

13
9
8
5
6
46'
18
14
8
5
7
46'
7
4
12
4
8
46'

Sergi Roberto szykuje się do wejścia na boisko.

11
5
4
4
5
45'

Znów groźnie! Quincy Promes bardzo silnie zacentrował na długi słupek i w trudnej sytuacji nad bramką główkował Simon Kjaer.

4
1
4
2
3
42'

Gol! Strzelił Gabriel Mercado. Asystował mu Pablo Sarabia.

Sevilla znów na prowadzeniu!!! Sarabia wycofał z końcowej linii do niepilnowanego Mercado, który strzelił tuż przy słupku! Obrona Barcelony całkowicie zaspała.

51
22
15
26
57
42'

Posiadanie piłki 60 do 40 proc. dla Barcelony.

9
8
7
3
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Za faul.

5
4
5
5
16
37'

Zrobiło się gorąco w polu karnym Barcelonym. Wissam Ben Yedder dograł jednak pod nogi rywala.

4
2
5
4
6
36'

Quincy Promes znów na spalonym. Holender i tak uderzył nad bramką.

4
4
3
2
3
32'

Dość niespodziewanie w polu karnym Sevilli znalazł się Gerard Pique. Stoper starał się minąć rywala, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

7
5
5
2
4
31'

Po tym strzale padła bramka dla Barcelony:

9
2
4
1
3
30'

Pablo Sarabia zbyt mocno dograł z rzutu wolnego i Sevilla nie zagroziła bramce Barcelony.

8
4
3
3
2
26'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Co za odpowiedź Barcelony!!! Rakitić zacentrował na 12. metr, skąd z woleja kapitalnie przymierzył Messi. Piłka po strzale Argentyńczyka wleciała tuż pod poprzeczką bramki Sevilli!

104
63
24
16
31
25'

Arturo Vidal uderzył z główki z 13. metrów, ale na posterunku był bramkarz Sevilli. W strzałach 4:3 dla gospodarzy.

7
2
4
5
10
22'

Gol! Strzelił Jesus Navas. Asystował mu Wissam Ben Yedder.

Ależ kontratak Sevilli!!! Po stracie Messiego gospodarze ruszyli trzech na dwóch - Ben Yedder popędził środkiem, zagrał na prawo do niepilnowanego Navasa, który uderzył po ziemi przy długim słupku. 1:0!

46
26
15
23
51
18'

Piękna akcja Sevilli. Quincy Promes zagrał w pole karne do Ben Yeddera, który został przyblokowany. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

5
4
5
4
9
17'

Sevilla miała rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego, jednak Pablo Sarabia uderzył wprost w mur.

5
8
6
2
2
15'

Tym razem pomylił się Lionel Messi, który zagrał wprost do bramkarza Sevilli.

5
3
3
12
4
14'

Sergio Busquets dograł zbyt mocno w pole karne i Lionel Messi nie był w stanie przejąć piłki. Sevilla na razie skutecznie odpiera ataki lidera La Liga.

5
10'

Strzał Messiego z dystansu zablokowany przez Kjaera.

8
4
5
10
6
8'

Wissam Ben Yedder kapitalnie wypuścił prawym skrzydłem Jesusa Navasa, który jednak dograł zbyt mocno w pole karne.

4
5
4
2
3
4'

FC Barcelona uzyskała już optyczną przewagę i rozgrywa piłkę na połowie rywali.

11
5
4
2
2
1'

Sevilla już zaatakowała. Strzał z bliskiej odległości Promesa odbił Marc-Andre ter Stegen. Ostatecznie napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej.

6
5
8
3
3
15:28

Mecz poprzedzi minuta ciszy ku czci byłego prezesa Sevilli, Roberto Alesa.

1
1
7
2
2
15:28

Spotkanie poprowadzi Antonio Mateu Lahoz.

5
2
2
1
1
15:28

Z powodu urazów w zespole gospodarzy brakuje Daniela Carrico, Sergio Escudero, Nolito, Maxime Gonalonsa i Jorisa Gnagnona. Z kolei w Barcelonie przez kontuzje nie mogą zagrać Jasper Cillessen, Thomas Vermaelen, Rafinha oraz Arthur Melo.

4
1
3
2
3
15:28

W środę Sevilla FC zapewniła sobie awans do 1/8 finału Ligi Europy, eliminując Lazio Rzym. FC Barcelona miała w środku tygodnia wolne.

5
2
2
1
1
15:28

O godz. 16:15 rozpocznie się hit 25. kolejki Primera Division. Piąta Sevilla FC przyjmie lidera FC Barcelona.