Piłka po strzale Messiego z rzutu wolnego poleciała nad poprzeczką.

85'
ZMIANA
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ivan Rakitić. Koniec marzeń Rayo. Rozklepali jak na treningu w polu karnym defensywę gości gracze Barcelony i Suarez skierował piłkę do pustej bramki.

69
45
13
8
7
81'

Bebe huknął z dystansu, lecz piłka została zablokowana jeszcze przed polem karnym.

7
3
3
2
2
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA

Rayo. Schodzi: Alvaro Garcia. Wchodzi: Adri Embarba.

2
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

2
3
3
6
8
78'

Przekombinował teraz Suarez. Messi ładnie znalazł go podaniem, a napastnik zamiast strzelać, podcinką szukał Argentyńczyka i stracił piłkę.

3
3
4
2
6
77'

Coraz częściej Rayo próbuje odgryzać się gospodarzom, ale brakuje gościom konkretów z przodu.

5
5
1
1
2
76'

Nieźle zapowiadała się kontra Barcy, ale Messi źle się zachował i akcja straciła swój impet.

2
3
3
4
6
74'

Imbula dostał piłkę w pole karne, ale ta została mu pod nogą i nici ze strzału.

6
4
2
3
3
73'

Suarez przepchał obrońcę w polu karnym, lecz jego podanie nie trafiło do Coutinho.

1
2
3
1
4
72'

Przez moment goście przebywali pod bramką Barcy, jednak nie zdziałali niczego, co mogłoby dać im remis.

5
3
1
1
1
69'

Messi nieźle przymierzył, ale Alex Moreno głową wybił piłkę poza boisko.

7
2
3
8
9
68'

Saurez faulowany na dwudziestym metrze przed bramką Rayo. Messi będzie miał wyborną okazję.

16
12
6
3
3
66'

Bardzo groźny strzał oddał Pozo, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

4
2
3
1
1
65'

Pierwszy wypad gości w drugiej połowie, jednak piłka po dograniu z lewego skrzydła nie trafiła do de Tomasa.

3
2
1
1
2
64'
ZMIANA

Rayo. Schodzi: Jordi Amat. Wchodzi: Jose Angel Pozo.

4
2
3
2
2
64'

Gracze Rayo nie wyszli po przerwie z własnej połowy. Jak tak dalej pójdzie, to Barca strzeli jeszcze kilka goli.

7
6
5
1
1
62'

Semedo wpadł w pole karne, ale powstrzymał go Amat.

2
1
1
3
59'

Messi zbyt delikatnie uderzył z około jedenastu metrów i Dimitrievski pewnie wyłapał piłkę.

2
1
2
3
7
58'

Zdecydowanie przeważa Blaugrana. Nic nie wskazuje na to, aby Rayo zdołało w jakikolwiek sposób odpowiedzieć.

6
4
1
1
54'

Ciężko przypuszczać, by Rayo zdołało się podnieść, choć czasu jeszcze sporo. Ptaszki ćwierakją, że jeśli goście nie wyjadą z Camp Nou z pełną pulą, posadę straci opiekun zespołu. Stawka zatem niebagatelna.

5
4
4
3
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Pewne uderzenie kapitana gospodarzy i Barca już na prowadzeniu!

FC Barcelona
81
45
10
3
5
50'

Rzut karny dla FC Barcelony po faulu na Semedo!

29
18
1
2
2
48'

Nieporadność wdarła się w defensywę FC Barcelony, ale po zgraniu głową spod linii końcowej żaden z graczy Rayo nie zamknął akcji.

4
4
2
1
1
46'

Gramy dalej!

5
2
1
3
2
46'
ZMIANA
10
4
4
3
3
45'

Doliczona minuta.

8
1
2
1
1
44'

Poczuli krew gospodarze. Coraz wyżej atakują oni rywala i zależy im na szybkim wyjściu na prowadzenie.

9
5
2
1
1
43'

Messi jak tyczki mijał kolejnych rywali, ale ostatecznie został zatrzymany kilka metrów przed bramką.

11
5
3
2
4
41'

Nie udało się graczom Rayo dowieźć do przerwy prowadzenia i mają czego żałować. FC Barcelona nie pokazywała bowiem wielkiego futbolu.

6
3
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Lionel Messi. Nie szło z gry, udało się po stałym fragmencie. Messi dośrodkował z rzutu wolnego, Pique uciekł obrońcom, uprzedził bramkarza i głową wpakował piłkę do siatki.

60
45
12
7
12
37'

Messi znalazł sobie miejsce do uderzenia z dystansu, ale postraszył nim gołębie na stadionie.

5
4
1
4
5
35'

Szukają gospodarze wyrównania jeszcze przed przerwą, lecz brakuje im jakości w ofensywie.

4
1
2
5
31'

Wrzutka Argentyńczyka była niczego sobie, ale Pique nie oddał strzału, a piłka zaledwie odbiła się od jego głowy i wyszła poza boisko.

2
2
1
5
7
30'

Suarez dryblował na lewym skrzydle i został sfaulowany. Dobra okazja dla Messiego do dośrodkowania.

6
3
2
1
1
28'

Podopieczni Ernesto Valverde mają jeszcze ponad godzinę na odwrócenie losów tego spotkania. Póki co Messi i spółka nie potrafią jednak sforsować nieźle prezentującej się defensywy Rayo.

6
2
3
4
8
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raul de Tomas. Asystował mu Alvaro Garcia. Niespodzianka na Camp Nou! De Tomas dostał długie podanie z głębi pola i nie mając obok kolegów zdecydował się na szukanie strzału. Miał przed sobą obu stoperów, ale i tak zdołał oddać bardzo precyzyjny strzał z dwudziestu metrów. Ter Stegen wyciągnął się jak długi, jednak nie zdołał sięgnąć piłki.

36
24'

Przyspieszyli w końcu piłkarze FC Barcelony. Szybka wymiana podań przed i w polu karnym, a strzał w końcu oddał Coutinho. Za słaby i w środek bramki, więc nie mógł zaskoczyć bramkarza.

4
2
2
4
4
23'

Celna główka Messiego, ale Dimitrievski na posterunku.

1
1
1
5
7
22'

Niewiele dzieje się na Camp Nou. Z boiska wieje nudą.

1
3
1
4
18'

Suarez oddał z pozoru niegroźny strzał sprzed pola karnego, ale piłka ostatecznie o centymtery minęła słupek.

1
1
3
2
3
17'

Spokojnie piłkę rozgrywa Blaugrana. Póki co gospodarze nie forsują tempa.

4
3
3
2
1
15'

Tym razem Semedo padł w polu karnym, jednak i tym razem arbiter szybko rozwiał nadzieje na rzut karny.

2
1
2
3
3
11'

Messi ładnie dośrodkował w stronę Umtitiego, który urwał się obrońcom, ale nie sięgnął piłki. Zabrakło centymetrów, jednak i tak Francuz był na spalonym.

4
2
2
2
3
10'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego, co wprowadziło mały chaos w polu karnym Rayo. Wybronili się jednak goście.

3
2
6
2
3
7'

Niespodziewanie goście przez ostatnie fragmenty dłużej utrzymują się przy piłce i próbują zagrozić FC Barcelonie. Ciekawe jak długo?

6
3
3
6
5
5'

Raul de Tomas padł na granicy pola karnego, a jego koledzy i on sam domagali się rzutu karnego. Sędzia pozostał niewzruszony.

8
4
3
2
3
3'

Od początku meczu FC Barcelona zamyka rywala na jego połowie. Zapowiada się ciężkie 90 minut dla Rayo Vallecano.

8
4
3
3
3
2'

Złe dośrodkowanie ze stojącej piłki. Obrońcy Rayo bez problemu wyjaśnili sytuację.

1
5
3
4
1'

Suarez krzyknął tak głośno po starciu z rywalem, że słyszeli go w Madrycie. Wolny dla gospodarzy.

10
3
1
1
1
18:16

Dla Lionela Messiego spotkanie z Rayo będzie 800. oficjalnym meczem w karierze.