88'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Carles Alena.

85'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Co to był za gol?! Rakitić wycofał piłkę Messiemu, a ten z pierwszej piłki zdobył bramkę-marzenie. Argentyńczyk podciął piłkę, ta odbiła się od poprzeczki i 4:1 dla Barcy!

103
63
14
6
3
82'

Gol! Strzelił Loren Moron. Asystował mu Diego Lainez.

Rezerwowi mają moc! Niezbyt udane dośrodkowanie Cristian Tello z lewej strony przejął Lainez. Zawodnik wycofał piłkęna granicę pola karnego do Morona, a ten zaskoczył ter Stegena! Betis z golem.

32
79'

Betis ruszył z kontrą i wywalczył rzut wolny na prawej stronie boiska. Clement Lenglet faulował Emersona.

3
2
2
1
78'

Prostopadłe podanie na prawą stronę do Nelsona Semedo. Obrońca Barcelony przegrał starcie z rywalem w polu karnym, został wytrącony z równowagi przez rywala i niecelnie podał.

1
2
4
77'

Luis Suarez zagrał z narożnika boiska przed pole karne Betisu. Czekał tam Ivan Rakitić. Chorwat oddał strzał z powietrza, ale nieudany.

1
1
2
5
75'

Real Betis. Schodzi: William Carvalho. Wchodzi: Loren Moron.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
4
1
1
74'

Luis Suarez nie odpuszcza. Urugwajczyk dostał w polu karnym podanie od Sergiego RobertoPaulo Lopez dobrze broni strzał napastnika Blaugrany.

1
1
3
5
71'

Dobra interwencja Clementa Leferta. Francuz zatrzymał na prawej stronie Diego Laineza.

7
4
1
68'

Real Betis. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Diego Lainez.

3
1
67'

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Emerson.

Emerson #24
3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za próbę wymuszenia rzutu karnego.

4
1
1
1
2
64'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Nelson Semedo.

9
7
2
1
63'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Przełamał się! Suarez urządził sobie rajd między kolejnymi rywalami i jak na zaproszenie wpadł w pole karne Betisu! Tym razem w starciu z Pau Lopezem nie spanikował i trafił do siatki!

66
38
5
1
4
61'

Kolejne pudło Luisa Suareza! Napastnik Barcelony wykorzystał pomyłkę rywala i wyszedł sam na sam z Pau Lopezem! Urugwajczyk pomylił się i posłał piłkę za dalszym słupkiem.

1
4
9
60'

Ależ blisko był Luis Suarez! Urugwajczyk "posadził na murawie" Pau Lopeza i zagrywał z lewej strony pola karnego! Żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

3
2
9
59'

Real Betis wciąż zagraża. Gospodarze będą mieli rzut rożny po wybiciu Ivana Rakiticia.

3
1
1
3
56'

Sergio Canales był na spalonym.

4
4
1
1
55'

Tym razem Lionel Messi dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka była ustawiona na lewej stronie boiska. Podanie wybija głową Marc Bartra.

8
53'

Sergio Canales trafił z rzutu wolnego w mur.

7
1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet za faul na Joaquinie.

2
7
50'

Arturo Vidal dograł na prawą stronę pola karnego do Luisa Suareza. Strzał Urugwajczyka nie postraszył Pau Lopeza.

1
4
5
49'

Nieudany strzał Cristiana Tello. Piłka odbiła się od piłkarza Barcy.

4
2
3
1
47'

Indywidualna akcja Luisa Suareza na lewej stronie pola karnego. Piłka po strzale Urugwajczyka wylądowała na bocznej siatce.

2
1
1
2
3
46'

Luis Suarez trafiony w twarz przez Marca Bartrę.

2
1
1
3
13
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Barcelona.

21
9
3
45+2'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Messi ma dziś dobry dzień. Najpierw gol po rzucie wolnym, a teraz dostał miód-asystę od Suareza. Urugwajczyk niemal bez patrzenia zagrał piętą do kolegi. Kapitan Barcy wyprzedził obrońców i podwyższył wynik!

123
68
18
3
7
45'

Sędzia doliczył minutę.

9
5
4
3
4
45'

Mistrzowie Hiszpanii nie wykorzystali dwóch kolejnych rzutów rożnych.

2
3
6
43'

Luis Suarez wypuścił na lewej flance Jordiego Albę. Hiszpan nie miał jednak komu dograć w pole karne i spowolnił atak.

1
1
1
7
41'

Znowu zagroził Luis Suarez. Tym razem Urugwajczyk zakończył drybling na prawej stronie pola karnego strzałem w boczną siatkę.

3
1
2
6
40'

Dobrze akcję spod bramki zaczął Marc-Andre ter Stegen. Niemiec od razu zagrał na połowę Betisu. Lionel Messi zagrał na prawą stronę pola karnego do Luisa Suareza. Urugwajczyk zawiódł i trafił wprost w Pau Lopeza.

5
3
1
2
5
38'

Kolejny piłkarz na murawie. Pique i Mandi wrócili do gry. Teraz po starciu Andresem Guardado ucierpiał Ivan Rakitić.

3
2
2
5
35'

Dobra interwencja Gerarda Pique przy dośrodkowaniu Betisu z rzutu wolnego. Obrońca Barcelony był dobrze ustawiony, ale ucierpiał w starciu z Aissą Mandi.

5
2
2
7
33'

Ależ blisko był Jese Rodriguez! Napastnik przejął piłkę po zamieszaniu w polu karnym, które sprowokował Cristian Tello. Były piłkarz PSG i Realu uderzył tuż za dalszym słupkiem.

2
1
3
2
32'

Lionel Messi zagrał na granicę pola karnego Betisu do Ivana Rakiticia. Chorwat nie poradził sobie z piłką i inicjatywa znowu dla gospodarzy.

3
1
2
5
30'

Jordi Alba złapany na spalonym.

2
1
2
3
3
29'

Sidnei ruszył w piłką w pole karne Barcy. Jego strzał z prawej strony pola karnego odbity od Clementa Lengleta. Betis miał okazję z rzutu rożnego, ale jej nie wykorzystał.

2
1
1
1
27'

Jese Rodriguez przechwycił podanie prostopadłe, ale nie poradził sobie na lewej stronie pola karnego. Hiszpan chciał dośrodkować, ale trafił wprost w Gerarda Pique. Sytuację chciał ratować Cristian Tello, jego strzał również zablokowany.

5
4
26'

Niezły drybling na lewej stronie w wykonaniu Cristian Tello. Hiszpan dośrodkował w pole karne, ale akcji nie zamknął Joaquin.

2
2
1
2
25'

Tym razem Lionel Messi uderzył na drugi słupek. Pau Lopez chwyta piłkę w ręce. Nie ma drugiego gola.

2
2
1
4
8
20:32

Pozycja niemal identyczna, z której Messi zdobył pierwszą bramkę.

10
6
2
1
24'

Błąd Marca Bartry przed własnym polem karnym. Były pilkarz Barcelony faulował Arturo Vidala.

5
4
3
1
24'

Bardzo dobre zagranie Arturo Vidala na prawą stronę, gdzie wbiegał Sergi Roberto. Hiszpan nie opanował piłki i stracił ją zaraz po wejściu w pole karne.

2
4
22'

Nie przemyślał tego Jordi Alba. Lewy obrońca zbyt głęboko dogrywał w pole karne, gdzie czekał Luis Suarez. Bez trudu interweniował Pau Lopez.

2
1
4
4
21'

Dobra interwencja obrońcy Betisu. Lionel Messi niecelnie dograł do Luisa Suareza w pole karne.

1
4
4
20'

Giovaniemu Lo Celso nie udało się przechytrzyć Clement Lenglet na połowie Barcy. Próba dryblingu w wykonaniu Argentyńczyka nieudana.

5
2
2
2
18'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Rzut wolny i Leo Messi = gol dla Barcelony. Argentyńczyk wykorzystał stały fragment gry z okolic 18-20 metra i pokonał Pau Lopeza.

137
73
19
4
7
16'

Podanie do środka przed pole karne do Arthura Melo. Brazylijczyk już szykował się do uderzenia, ale został sfaulowany przez Sergio Canalesa.

2
1
3
13'

Joaquin dogrywał z prawej flanki. Na lewej stronie pola karnego piłkę złapał Andresa Guardado i dośrodkował do Jese Rodrigueza. Były piłkarz Realu Madryt nie zdążył do dogrania. Było naprawdę blisko.

2
2
1
11'

Cristian Tello wziął sprawy w swoje ręcę, zszedł z piłką z lewej strony do środka i oddał strzał zza pola karnego. Uderzenie skrzydłowego nie zaskoczyło Marca-Andre'a ter Stegena. Niemiec spokojnie łapie piłkę.

5
2
2
1
11'

Luis Suarez nie poradził sobie z wybiciem bramkarza i stracił piłkę na lewej stronie. Znowu będą rozgrywać zawodnicy Betisu.

3
1
4
4
4
9'

Znowu w posiadaniu piłki gospodarze. Barcelona jednak stosuje wysoki pressing i utrudnia rywalom wyjście z własnej połowy.

8
5
4
1
7'

Lionel Messi zagrał prostopadle na lewą stronę do Jordiego Alby. Hiszpana w ostatniej chwili w polu karnym zatrzymał Aissa Mandi.

8
6
3
1
4
5'

W końcu atak Barcelony. Arturo Vidal uruchomił na lewej stronie Sergiego Roberto. Dośrodkowanie Hiszpana zostawiało dużo do życzenia, niecelne.

2
1
1
2
4
4'

Barcelona nie odpuszcza. Luis Suarez naciskał na Marca Bartrę obok pola karnego, ale górą z tego starcia wyszedł obrońca Betisu.

4
1
1
3
3
3'

Gospodarze cały czas przy piłce. Mistrz Hiszpanii na razie nie dochodzi do głosu. Dośrodkowanie Giovaniego Lo Celso zablokowane w polu karnym.

3
2
1
1
3
1'

Real Betis skutecznie podszedł pod bramkę Barcelony. Ale gospodarze nie zagrozili z rzutu rożnego. Blaugrana szybko wybiła piłkę.