Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marcelo.

Ramos wycofał piłkę dograną przez Bale'a. Przejął ją Marcelo i zagrał do Benzemy. Francuz uderzył technicznie i pokonał Roberto Santamarię.

13
22
36
86'

Zagotowało się w polu karnym Hueski. Piłkę dostał Mariano Diaz, ale nie miał komu dograć na skraju pola karnego. Gra przeszła na prawą stronę boiska. Stamtąd gospodarzom również nie udało się zaskoczyć bramkarza rywali.

5
4
2
6
2
83'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego. Piłka trafiła prosto w mur.

3
4
2
2
3
82'

. Schodzi: Cucho Hernandez. Wchodzi: Alex Gallar.

1
81'

Huesca będzie miała dogodną okazję z rzutu wolnego. Sergio Ramos popełnił błąd i sfaulował Juanpiego Anora.

2
1
2
1
2
78'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Mariano Diaz.

78'

. Schodzi: Cristian Rivera. Wchodzi: Juanpi Anor.

Juanpi Anor #20
Cristian Rivera #17
1
1
75'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Fede Valverde.

78'

Która to już nieudana próba Garetha Bale'a? Walijczyk nieczysto uderzył i nie postraszył bramkarza Hueski.

4
5
1
4
2
74'

Gol! Strzelił Xabier Etxeita.

Huesca rozegrała na krótko rzut rożny, ale po chwili przyjezdni zdecydowali się na dośrodkowanie w pole karne. Znikąd pojawił się Etxeita i pewnie uderzył głową. Trudny kwadrans przed gospodarzami.

31
21
7
10
17
74'

Nieudana centra Javiego Galana. Obrońca Realu wybił piłkę na rzut rożny.

2
70'

To się nie dzieje! Co za koszmarne pudło Garetha Bale'aAlvaro Odriozola jak na tacy wyłożył piłkę Walijczykowi, a ten spudłował z najbliższej odległości.

3
4
1
3
4
69'

Karim Benzema wypuścił na lewej stronie Garetha Bale'a. Sędzia przerwał grę. Walijczyk był na spalonym.

1
1
2
67'

Dośrodkowanie Hueski z rzutu wolnego. Luca Zidane łapie piłkę, ale sędzia przerywa grę. Bramkarz Realu był faulowany.

1
1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho za faul na Javim Galarze.

Real Madryt
4
3
1
2
1
64'

. Schodzi: Ezequiel Avila. Wchodzi: Enric Gallego.

Enric Gallego #22
Ezequiel Avila #19
2
1
2
64'

Real. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Lucas Vazquez.

3
2
1
2
2
62'

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Asystował mu Karim Benzema.

Kolejna centra z prawej strony na głowę Benzemy. Francuz próbował uderzyć z ostrego kąta. Na jego szczęście akcję zamknął Ceballos, który skierował piłkę do siatki. Co robił w tym momencie Roberto Santamaria? Bramkarz Hueski tylko przyglądał się całemu zdarzeniu, zamiast interweniować.

20
14
4
11
17
61'

Dośrodkowanie z prawej strony, ale piłkarze Hueski wybili piłkę. Na linii pola karnego przejął ją Brahim Diaz. Pomocnika nieco poniosła fantazja. Zamiast uderzyć od razu, zdecydował się na niezbyt potrzebny drybling i dał się uprzedzić rywalom.

3
2
2
58'

Roberto Santamaria nie dał się zaskoczyć. Bramkarz Hueski przeciął podanie Alvaro Odriozoli z prawej strony boiska.

3
2
3
3
3
58'

Poszkodowany Marcos Llorente przez Moi Gomeza. Real Madryt będzie miał rzut wolny.

2
1
1
2
1
55'

Nacho uspokoił sytuację w polu karnym. Obrońca wybił dośrodkowanie Yangela Herrery z prawej strony.

2
1
2
53'

Niezbyt udanie ustawiał się Ezequiel Avila. Na połowie Realu dryblował Moi Gomez, ale nie mógł podać do napastnika, bo ten był na spalonym.

1
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Musto za faul na Isco.

Damian Musto #23
SD Huesca
2
1
4
49'

Nieudany strzał Garetha Bale'a z rzutu wolnego. Piłka jeszcze leci...

9
3
2
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge Pulido za faul na Odriozoli.

Jorge Pulido #14
SD Huesca
3
3
47'

Pierwsza groźna akcja Królewskich w drugiej połowie. Z dystansu próbował uderzyć Gareth Bale. No właśnie... Próbował. Walijczyk minął się z piłką, ale sytuację uratował Karim Benzema. Roberto Santamaria broni płaski, kąśliwy strzał napastnika.

1
2
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Grę wznowili piłkarze Realu.

1
komentarz

1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
45'

Świetną okazję miał Ezequiel Avila! I nieco przypadkową. Napastnik przejął piłkę w polu karnym i od rzu uderzył na bramkę. Piłkarz Hueski nie zrobił tego zbyt precyzyjnie i przestrzelił. Ależ się wściekł!

3
1
1
45'

Ezequiel Avila miał pretensje do Nacho. Napastnik twierdził, że obrońca sfulował go w okolicach pola karnego. Między piłkarzami doszło jeszcze do małej sprzeczki.

1
1
43'

Gareth Bale złapany na spalonym na prawej stronie boiska.

3
1
41'

Znowu okaja Cucho Hernandeza. Napastnik podciął piłkę i zagrał na lewą stronę pola karnego. Przejął Javi Galan, ale został wypchnięty poza pole karne.

2
1
2
40'

Tym razem dobra interwencja Nacho. Obrońca Realu zatrzymał akcję Cucho Hernandeza.

3
1
1
1
3
36'

Długi drybling Karima Benzemy przed polem karnym. Za długi. Francuza zdążył uprzedzić Damian Musto.

2
1
1
2
35'

Huesca będzie miała kolejny rzut rożny. Cucho Hernandezowi w polu karnym piłkę wybił Marcos Llorente.

4
2
1
32'

Dośrodkowanie Hueski z rzutu rożnego na okolice 16. metra. Czekał tam Ezequiel Avila, który uderzył z woleja. Z problemami bronił Luca Zidane, próbował go zaskoczyć Xabier Etxeita.

4
2
2
1
31'

Długi drybling Cristiana Rivery na prawej stronie boiska. Sytuację wślizgiem wyjaśnił Sergio Ramos.

1
1
2
29'

Zbyt mocne dośrodkowanie Isco z rzutu wolnego. Żaden z jego kolegów nie zdążył do piłki.

2
1
3
29'

Isco faulowany przed polem karnym. Los Blancos będą mieli okazję z rzutu wolnego.

3
5
1
1
26'

Odpowiedź przyjezdnych. Dośrodkowanie Javiego Galana na lewej stronie zablokowane przez Alvaro Odriozolę i będzie rzut rożny.

3
1
1
25'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Brahim Diaz.

Benzema rozegrał piłkę z Diazem, ale jego strzał zatrzymał Roberto Santamaria. Sytuację przejęciem uratował Diaz i znowu dośrodkował. Skuteczniejszy okazał się Isco, który nie pomylił się z kilku metrów.

Real Madryt
38
22
12
20
22
24'

Bardzo dobry wślizg Martina Mantovaniego. Obrońca Hueski odebrał w polu karnym piłkę Brahimowi Diazowi.

3
2
2
1
1
23'

Dużo gry na połowie boiska. Obie drużyny oddały na razie tylko po jednym celnym strzale. Piłkę rozgrywają gospodarze.

2
1
1
1
1
20'

Nieudane podanie na prawą stronę do Alvaro Odriozoli i koniec przeciągającego się ataku pozycyjnego Królewskich. Huesca wznowi grę z autu.

3
1
1
1
1
18'

Cucho Hernandez trafił w mur z rzutu wolnego.

4
4
1
2
2
17'

Ezequiel Avila ucierpiał w starciu powietrznym z Sergio Ramosem. Zawodnicy zderzyli się głowami, ale poszkodowany jedynie napastnik Hueski.

1
2
1
4
3
16'

Marcelo złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

4
2
15'

Alvaro Odriozola z problemami podawał do Karima Benzemy, ale się udało. A Benzema co? Chybił. Huesca wciąż prowadzi na Santiago Bernabeu 1:0.

3
4
1
13'

Martin Mantovani nie wybił od razu piłki w polu karnym i wykorzystał to Alvaro Odriozola. Hiszpan przejął i dośrodkował do Karima Benzemy. Francuz miał wyborną okazję z kilku metrów, ale... przestrzelił.

5
2
1
2
1
12'

Dośrodkowanie z lewej strony od Marcelo. Z zaskoczenia w polu karnym uderzył Dani Ceballos, ale piłka przeleciała obok słupka.

3
3
1
1
2
10'

Roberto Santamaria na posterunku. Bramkarz uprzedził Garetha Bale'a, który próbował przejąć podanie od Sergio Ramosa.

1
3
2
2
3
9'

Nieudana próba Karima Benzemy. Francuz próbował w polu karnym złożyć się do strzału z woleja, ale nie zdążył precyzyjnie uderzyć piłki.

2
2
1
1
2
8'

Javi Gallar nie dał się oszukać na swojej stronie. Nieudany drybling Alvaro Odriozoli obok pola karnego.

4
1
1
1
1
7'

Luca Zidane odetchnął z ulgą. Dośrodkowanie dotarło do Cucho Hernandeza, ale piłka po jego strzale poszybowała nad bramką.

4
2
3
4
2
6'

Huesca będzie miała okazję z rzutu wolnego na lewej stronie. Javi Gallar faulowany przez Daniego Ceballosa.

4
2
2
2
3
5'

Zbyt niskie dośrodkowanie Garetha Bale'a z prawej strony. Bez problemu piłkę wybili obrońcy Hueski.

4
5
5
4
2
3'

Gol! Strzelił Cucho Hernandez.

Co za sensacja! Huesca, skazywana na pożarcie, wychodzi na prowadzenie! Koszmarny błąd na lewej stronie popełnił Nacho, który pozwolił sobie odebrać piłkę Ezequielovi Avili. Napastnik dośrodkował do Cucho, a ten precyzyjnie uderzył i pokonał Lucę Zidane'a.

SD Huesca
43
31
13
8
16
2'

Dało się to przewidzieć... Huesca, która trzy kolejki temu zaskoczyła Sevillę i wygrała, długo nie pocieszyła się piłką na Santiago Bernabeu. Inicjatywa po stronie gospodarzy.