Primera Division: 30. kolejka
02 kwi 2019 21:30
90+3'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Nieprawdopodobne! Luis Suarez uderzył z półwoleja do siatki! Gol w ostatnich sekundach meczu!

FC Barcelona
113
56
20
18
38
90+3'

Sergio Asenjo broni strzał Jordi Alby, który znalazł się w kapitalnej sytuacji!

21
6
6
3
8
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Santiago Caseres. Za faul.

4
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

11
3
3
5
12
90'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Argentyńczyk kapitalnie przymierzył z 17. metrów z rzutu wolnego!

98
52
17
20
26
87'

Villarreal. Schodzi: Samuel Chukwuezme. Wchodzi: Daniele Bonera.

1
86'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alvaro Gonzalez. Za bezsensowny faul na Luise Suarezie.

18
6
5
5
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Za dyskusje z sędzią.

11
7
11
6
16
85'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

7
4
3
8
8
83'

Żółtą kartkę otrzymał Carles Alena. Za faul.

5
1
1
4
7
80'

Gol! Strzelił Carlos Bacca. Asystował mu Santi Cazorla.

Bramka na 4:2!!! Cazorla kapitalnie wypuścił w uliczkę Baccę, który minął bramkarza i trafił do siatki!

31
19
9
26
36
77'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Chilijczyk nie zagra w kolejnym meczu z Atletico.

5
4
7
8
11
75'

Po dograniu Messiego w boczną siatkę uderzył Malcom.

2
2
5
5
11
73'
73'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Ivan Rakitić.

8
1
4
1
2
73'
komentarz

2
1
1
1
3
72'

To Villarreal jest bliżej kolejnego gola! Strzał Ekambiego z 15. metrów obronił jednak Marc-Andre ter Stegen.

6
4
4
3
68'

Chuwkueze strzelił silnie w światło bramki, ale Marc-Andre ter Stegen zdołał odbić piłkę na poprzeczkę! Na razie Lionel Messi niewidoczny.

7
6
4
3
4
64'

Luis Suarez uderzył z półwoleja nad poprzeczką.

1
1
1
6
11
63'

Villarreal. Schodzi: Manu Morlanes. Wchodzi: Santiago Caseres.

Manu Morlanes #28
3
1
2
2
62'

Gol! Strzelił Vicente Iborra. Asystował mu Manu Morlanes.

Z 0:2 na 3:2!!! Świetne prostopadłe podanie w pole karne otrzymał Iborra, który strzelił płasko obok bezradnego ter Stegena!

Asysta:
26
13
20
23
49
61'
27
12
10
7
6
58'

Wkrótce na boisku pojawi się Lionel Messi.

20
10
3
2
4
55'

Luis Suarez popędził w polu karnym, ale zamiast uderzyć, zdecydował się na kontynuowanie rajdu i stracił piłkę.

1
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyraźnie nad bramką Barcelony główkował Alvaro Gonzalez.

6
4
2
2
3
50'

Gol! Strzelił Karl Toko Ekambi. Asystował mu Samuel Chukwuezme. Jest wyrównanie!!! Cóż tam się stało?! Chukwueze zagrał prostopadłą piłkę z własnej połowy, Ekambi przejął ją dosłownie na linii bocznej i popędził z prawego skrzydła w kierunku pola karnego. Napastnik Villarreal zauważył wysuniętego, czekającego na dośrodkowanie, ter Stegena i z ostrego kąta posłał piłkę wprost do siatki. Niemiecki bramkarz totalnie zmylony!

Asysta:
24
13
5
16
41
49'

2
46'

Zaczynamy drugą połowę!

2
2
1
45+3'

Pod nieobecność Messiego silnie z rzutu wolnego huknął Luis Suarez. Udaną interwencją popisał się jednak Sergio Asenjo.

4
1
1
4
4
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ramiro Funes Mori. Za faul na Luisie Suarezie.

5
5
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
1
1
44'

Strzał Cazorli z rzutu wolnego został zablokowany.

5
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet. Obrońca Barcelony faulował Chukwueze tuż przed polem karnym. Będzie groźna okazja dla Villarreal!

1
1
1
2
4
40'

Ależ groźny jest Chukwueze! Napastnik Villarreal znalazł się przed bramkarzem Barcelony, który nogą obronił jego strzał.

4
4
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Za faul w środku boiska.

1
1
4
4
36'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez. Za faul.

7
3
34'

Clement Lenglet wrócił do gry.

6
4
1
32'

Clement Lenglet ma wyraźne problemy z lewym barkiem, Gerard Pique szykuje się do wejścia.

1
2
1
3
1
32'

Jordi Alba dwukrotnie uratował Barcelonę we własnym polu karnym. Było gorąco!

5
2
2
2
28'

Po piorunujących 23. minutach uspokoiło się spotkanie. Czekamy na kolejne okazje.

2
1
25'

Ostatni raz Gerard Pique i Lionel Messi zaczęli ligowy mecz na ławce rezerwowych w styczniu 2015 r. Barcelona przegrała wtedy z Realem Sociedad 0:1.

7
1
1
24'

Dwie świetne parady Ter Stegena, dwa gole Barcelony, słupek Coutinho, słupek i bramka Chukwueze. A to wszystko w 23. minuty. Dzieje się na Estadio de la Ceramica w Vila-real!

7
1
1
1
1
23'

Gol! Strzelił Samuel Chukwuezme. Bramka kontaktowa! Chukwuezme ruszył z atakiem, najpierw uderzył w słupek, a po chwili dobił piłkę do siatki.

17
11
7
16
29
23'

Philippe Coutinho uderzył soczyście z dystansu, ale Sergio Asenjo na raty złapał piłkę.