8
3
2
90'

Youssef En-Nesyri długo zakręcał Raphaelem Varane'em. Zawodnik Leganes przedarł się w pole karne i decydował sie na kolejne zwody. Francuz nie odpuścił w ostatnim momencie uprzedził rywala, kiedy ten był kilka metrów od bramki.

2
2
3
3
4
88'

Leganes miało niezła okazję z kontry na prawej stronie, ale w kluczowym momencie akcja straciła na tempie. Wciąż 1:1.

2
2
3
1
2
86'

CD Leganes. Schodzi: Mikel Vesga. Wchodzi: Recio.

3
85'

Karim Benzema rozpaczliwie uderzył z dystansu. Piłka nie poleciała nawet w światło bramki.

6
6
5
4
6
83'

Allan Nyom dograł do Youssef En-Nesyriego. Zawodnik Leganes wyprzedził obrońców i z ostrego kąta trafił do bramki. Kibice podnieśli się z radości, ale sędzia zasygnalizował spalonego.

3
3
4
5
4
81'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Gareth Bale.

6
4
2
3
2
80'

Przytomna interwencja Jonathana Silvy przy dośrodkowaniu z lewej strony.

4
3
3
2
3
77'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

8
5
4
4
3
74'

I kontratak Realu. Karim Benzema zagrał prostopadle do Marco Asensio. Pomocnik nie uderzył najlepiej z ostrego kąta.

5
5
4
4
6
74'

Martin Braithwaite wyprzedził pierwszego obrońcę i już miał przed oczami bramkę. Napastnik poczuł się zbyt pewnie. W porę uprzedził go Raphael Varane. Czysty odbiór francuza.

4
3
3
3
4
73'

Allan Nyom złapany na spalonym.

5
3
4
3
3
71'

CD Leganes. Schodzi: Javi Eraso. Wchodzi: Nabil El Zhar.

5
3
3
2
3
68'

Akrobatycznie po dośrodkowaniu Daniego Carvajala uderzył Marco Asensio. Pewnie broni jednak Pichu Cuellar.

3
3
4
2
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde za faul na Nyomie.

4
4
5
3
3
66'

Martin Braithwaite został złapany na spalonym.

4
3
5
4
6
65'
63'

I teraz Jonathan Silva popisuje się strzałem głową. Dostał dośrodkowanie od Allana Nyoma, ale nie uderzył zbyt mocno.

3
4
3
3
4
61'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Asensio za faul na Silvie.

5
5
3
2
6
61'

Jonathan Silva wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny. Zawodnik Leganes był faulowany przez Marco Asensio.

3
3
4
2
3
57'

Luka Modrić szuka Karima Benzemy. Tym razem Chorwat dośrodkował w pole karne do Francuza. Za napastnikiem jak cień podążał Unai Bustinza i uprzedził go.

4
3
3
2
3
55'

Królewscy złapali oddech, ale oddali inicjatywę rywalom. Piłkarze Leganes są przy piłce i na razie głową się, co z nią zrobić.

4
2
1
1
3
51'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Mamy remis! Bardzo dobrym przyjęciem popisał się Luka Modrić. Chorwat obrócił się z piłką i ruszył w kierunku bramki. Po chwili dograł do Benzemy, a ten oddał strzał z pierwszej piłki. Pichu Cuellar obronił, ale wybił wprost pod nogi Francuza. Drugiej okazji już nie zmarnował.

Real Madryt
40
21
11
15
19
47'

Błąd Unaia Bustinzy. Obrońca Leganes mógł podarować bramkę Karimowi Benzemie, który próbował przejąć piłkę i wyjść sam na sam z Pichu Cuellarem. Bramkarz wyręczył kolegę i zdążył wybić piłkę.