Strzelał Coke, piłka nie znalazła drogi do bramki.

6
2
1
89'

Aleź szczęście miała Barcelona! Z pola karnego uderzal Bardhi, piłka odbiła się od słupka i złapał ją bramkarz!

13
5
8
1
2
87'

Akcja za akcję. Kontra Barcelony, efektem jednak tylko rzut rożny.

7
3
4
5
6
85'

Strzał Messiego, piłka otarła się o obrońcę i wyszła na rzut rożny. Sędzia uznał, że grę wznowi Aitor.

4
3
4
1
15
84'
84'

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Roger Marti.

wchodzi Wchodzi
Roger Marti #9
schodzi Schodzi
Ruben Rochina #16
1
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Coke.

Coke #12
Levante UD
3
1
79'

Messi wbiegł z piłką w pole karne, strzelił jednak tam, gdzie stał Aitor.

4
78'

Po dośrodkowaniu kolejny strzał na bramkę Barcelony, ponownie Marc-Andre ter Stegen na posterunku.

10
5
3
2
2
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nelson Semedo.

1
2
3
8
6
76'

Pique biegł z piłką wzdłuż pola karnego, dograł do Vidala, a ten uderzył potężnie, ale ponad bramką.

2
1
2
9
6
71'

Na głowę przyjął uderzenie z rzutu wolnego Rakitić. Strzelał Bardhi.

2
2
3
4
5
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique.

2
2
3
8
6
69'

Bardhi z 21 metrów trafił w mura, po chwili uderzał Rochina. Daleko od celu.

8
8
3
3
2
69'

Będzie rzut wolny dla Levante tuż sprzed linii pola karnego!

2
3
6
6
7
68'

Morales powinien wyrównać w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Rakitić gonił gracza gości, a ten uderzył ponad bramką.

5
4
3
1
3
66'

Vidal otrzymał piłkę w polu karnym. Mocny strzał odbił Aitor.

5
1
2
2
4
65'

Levante. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Enis Bardhi.

Enis Bardhi #10
5
5
2
3
2
64'

Tymczasem mogło być 1:1. Po zagraniu Moralesa sam na sam z bramkarzem znalazł się Borja MayoralMarc-Andre ter Stegen odbił piłkę na róg!

11
9
12
1
3
63'

Fani Barcelony już zaczęli fetować mistrzostwo Hiszpanii.

26
13
6
2
2
62'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal. Vidal przejął piłkę przed polem karnym, dograł do Messiego, a ten strzałem z siedmiu metrów trafił na 1:0!

109
73
15
7
9
60'

Techniczny strzał Dembele, piłka po raz kolejny minęła bramkę Levante.

4
2
2
2
3
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Vezo.

Levante UD
8
5
2
2
2
57'

Nie ustają ataki Barcelony. Gol dla gospodarzy jest kwestią czasu. Z okolic linii pola karnego minimalnie niecelnie uderzył Rakitić.

4
3
4
5
5
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Rochina.

Levante UD
8
4
3
1
2
53'

Różnymi sposobami gospodarze starają się zaskoczyć Levante. Wciąż jednak Barcelona bez gola.

4
2
1
3
3
50'

Akcja Messiego, strzał z 20 metrów był jednak zbyt słaby i Aitor pewnie obronił.