6
2
8
88'

Ostatnie ataki w tym spotkaniu. Piłkarze spoglądają zirytowani na zegar i widzą, że czasu zostało już bardzo niewiele.

5
1
1
1
2
85'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Charles. Wchodzi: Marc Cardona.

1
85'

Mocne, ale niecelne uderzenie Arturo Vidala, który chciał dorzucić gola do wcześniejszej asysty przy trafieniu Lionela Messiego.

3
1
3
2
4
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Escalante za przepychanki.

Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
2
3
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba za faul.

2
2
4
1
81'

Marco Cucurella stanął przed genialną szansą, żeby odzyskać prowadzenie dla Eibaru. Potężne, zbyt potężne uderzenie z bliska, podczas gdy należało z zimną krwią znaleźć drogę do bramki odsłoniętej przez Jaspera Cillessena.

1
2
3
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Cote za niebezpieczny wślizg.

1
77'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Ivan Ramis. Wchodzi: Sergio Alvarez.

76'

Jasperowi Cillessenowi nie brakuje okazji do zrehabilitowania się za zachowanie przy dotychczas ostatnim golu. Holender w drugiej połowie wygląda na pewnego między słupkami.

6
1
1
1
73'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Carles Perez.

Carles Perez #43
1
1
4
1
1
70'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania. Mają ochotę jedni i drudzy, ale jakby stracili w przerwie swoją skuteczność.

2
1
1
komentarz

1
3
66'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Sergi Enrich. Wchodzi: Kike.

Kike #17
Sergi Enrich #9
1
2
65'
ZMIANA
64'

Faul w bocznym sektorze boiska. FC Barcelona miała szansę na zaskoczenie przeciwnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak po zagraniu Ivana Rakiticia futbolówka ominęła wszystkich zawodników.

1
3
61'

Marko Dmitrović czujny w bramce gospodarzy. Interweniował jedną dłonią po płaskim uderzeniu Gerarda Pique, który zdecydował się na rajd po połowie przeciwnika.

3
2
1
59'

Zbyt głębokie podanie w pole karne Eibaru i nawet rozpędzony Malcom nie miał szans na dogonienie uciekającej poza boisko piłki.

1
2
55'

Groźni są gospodarze po powrocie z szatni na boisko. Nie chcą cofać się przed renomowanym przeciwnikiem. Widać, że są odpowiednio zmobilizowani.

3
3
1
3
3
52'

Piłka po mocnym wstrzeleniu przeturlała się przez pole bramkowe lidera. Jasper Cillessen miał szczęście, że nie miał za plecami przeciwnika zdolnego do skierowania piłki do jego siatki po raz trzeci.

2
2
2
48'

Pierwszy rzut rożny po przerwie wywalczyli gospodarze. Poradzili sobie w defensywie mistrzowie Hiszpanii.

5
2
46'

Piłka ponownie w grze.

5
2
46'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Moussa Wague.

16:03

1
1
1
1
Czy FC Barcelona odzyska prowadzenie po przerwie?
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo de Blasis.

Piękne uderzenie do bramki Jaspera Cillessena. Holender tylko ułatwił zadanie Pablo de Blasisowi, który precyzyjnym lobem wymierzył bramkarzowi Barcelony karę za niepotrzebną wycieczkę na przedpole.

9
5
7
12
13
44'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo de Blasis za faul.

3
1
1
2
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za nadmierną ostrość w grze.

3
2
1
40'

Jeszcze kilka minut zostało zawodnikom w pierwszej połowie. FC Barcelona wydaje się mieć aktualnie sytuację pod kontrolą.

5
1
1
1
1
38'

Przerwa w grze spowodowana urazem. Chwila dla zawodników na złapanie oddechu.

3
2
36'

Prowadzili gospodarze, a już muszą odrabiać stratę do przeciwnika. Takie są skutki pozostawienia bez odpowiedniej opieki Lionela Messiego.

9
4
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Ramis za protestowanie.

7
2
1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Zwariowali obrońcy gospodarzy, którzy pozwolili Lionelowi Messiemu bezkarnie pobiec od połowy boiska na spotkanie z bramkarzem Eibaru. Argentyńczyk nie pozwolił sobie na błąd i już dał Barcelonie prowadzenie.

40
25
9
5
7
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal.

Tak samo jak pierwsza bramka w tym meczu także druga jest efektem składnego ataku. Lionel Messi wyrównał na 1:1 strzałem z ostrego kąta po podaniu Arturo Vidala z drugiej linii. Pięknie to zrobili południowcy w talii Ernesto Valverde.

45
24
7
4
5
28'

W ostatnich minutach najciekawsza była szansa na uderzenie z rzutu wolnego do bramki Eibaru, jednak Lionelowi Messiemu nie udało się przymierzyć.

1
2
2
25'

Sędzia zaprosił na rozmowę zawodników obu drużyn. Dużo do powiedzenia miał przede wszystkim Arturo Vidalowi.

2
1
3
23'

Spiker i kibice gospodarzy nadal zachwyceni prowadzeniem. Tymczasem drużyna z Barcelony nieco w szoku i jeszcze nie odpowiedziała na gola Eibaru.

1
1
1
3
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Cucurella. Asystował mu Sergi Enrich.

Eibar na prowadzeniu. Po dośrodkowaniu Cote z lewego skrzydła przytomnie zachował się w polu karnym Sergi Enrich, który obsłużył podaniem Marco Cucurellę. Zawodnik z bujną czupryną pokonał Jaspera Cillessena mocnym uderzeniem po ziemi.

17
16'

Podanie Lionela Messiego do rozpędzonego na lewym skrzydle Nelsona Semedo. Boczny defensor Barcelony wykonał wstrzelenie w pole bramkowe, a tam zabrakło gościom egzekutora.

2
1
2
15'

Trochę spokojniejszy fragment spotkania. FC Barcelona stara się poukładać mecz na swoich zasadach i wygonić gospodarzy z okolicy pola karnego Jaspera Cillessena.

1
2
16:03

1
3
13'

Akcja przyjezdnych zatrzymana blisko linii pola karnego. Eibar przeprowadził kontratak z wykorzystaniem prawego skrzydła, ale nie przedarł się pod bramkę Jaspera Cillessena.

1
10'

Cios za cios w początkowym kwadransie spotkania. Piłka szybuje obok bramek. Eibar wywalczył dla siebie korner, po którym dwukrotnie musieli interweniować podopieczni Ernesto Valverde.

1
1
2
7'

Marko Dmitrović interweniował po strzale z ostrego kąta. Denerwuje się bramkarz Eibaru na swoich obrońców, którzy pozwolili na niebezpieczne uderzenie.

1
1
1
5'

Robi się ciekawie. Najpierw Lionel Messi zatańczył w polu karnym gospodarzy, a ci odpowiedzieli atakiem zakończonym strzałem w Jaspera Cillessena.

2
3
1
1
1
3'

Wymieniają podania piłkarze z Katalonii, ale na razie mają problem ze zdobywaniem przestrzeni.

1
3
1
2
2'

Gospodarze w granatowo-bordowych strojach, a FC Barcelona w różowych koszulkach oraz spodenkach.

1
2
16:03

Piłkarze wyszli z tunelu na boisko. Na początek gospodarze, którzy przygotowali szapaler dla mistrza Hiszpanii.

15:41

FC Barcelona wygrała w poprzedniej kolejce 2:0 z Getafe. Podniosła się z kolan po upokarzającej porażce 0:4 w Liverpoolu. W rundzie jesiennej sprawiła Eibarowi lanie 3:0 na Camp Nou.

3
3
2
1
1
15:41

FC Barcelona ma zagwarantowane mistrzostwo Hiszpanii. Po fiasku w Lidze Mistrzów drużynie z Katalonii pozostało oczekiwać na finał Pucharu Króla. Zanim do niego dojdzie, zagra z Eibarem w Primera Division.

4
1
1
15:41

Eibar jest bezpieczny na 12. miejscu w tabeli. Drużyna z Kraju Basków zdobyła 46 punktów w 37 kolejkach. Swój poprzedni mecz przegrała 0:1 na wyjeździe z Villarrealem. Wcześniej pokonała Valencię CF i Real Betis.