4
4
2
82'

Nie potrafi zagrozić rywalom Real. Betis bez problemów odpiera ataki Królewskich.

5
2
3
2
78'

Lopez starał się złapać piłkę, jednak został staranowany przez rywala. Bramkarz leży a murawie.

2
2
1
2
1
76'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

75'

Gol! Strzelił Jesse Rodriguez. Asystował mu Junior Firpo. Zdemontowali obronę Królewskich goście. Z linii końcowej Firpo dograł wprost pod nogi Jesse Rodrigueza, który strzałem pod poprzeczkę trafił na 0:2!

7
74'

Real Betis. Schodzi: Loren Moron. Wchodzi: Cristian Tello.

1
70'

Z dystansu uderzył Asensio, piłka minęła bramkę Betisu.

2
1
1
70'

Isco w polu karnym, obok niego przewrócił się... sędzia. Komiczna sytuacja.

4
6
2
1
2
69'

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

komentarz

Strzał Williama Carvalho, piłka minęła bramkę o dwa metry.

2
1
1
68'

Real Betis. Schodzi: Wilfrid Kaptoum. Wchodzi: Jesse Rodriguez.

2
1
68'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Lo Celso, Navas efektownie wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
66'

I znowu akcja Viniciusa Juniora, jednak po raz kolejny zabrakło zdecydowania w końcowej fazie.

2
64'

Z pola karnego uderzał Vinicius Junior, kilka metrów obok bramki Betisu.

1
61'

Gol! Strzelił Loren Moron. Asystował mu Andres Guardado. Zagranie za plecy obrońców, z piłką z pola karnego piłkę Moronowi wyłożył Guardado, a ten uderzył z kilku metrów pod poprzeczkę. 0:1!

Real Betis
27
18
2
5
10
60'

Real. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Marco Asensio.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.Obrońca sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. Wydaje się, że zawodnik Realu mógł wylecieć z boiska.

Real Madryt
2
3
4
57'

Akcja Viniciusa, strzał obronił jednak bramkarz gości! Było groźnie.

1
komentarz

53'

Benzema biegł z piłką, biegł, biegł i... źle podał. Mógł strzelać, ale dużo wcześniej.

1
2
51'

Real Madryt stara się przejąć inicjatywę. Po zmianie stron Królewscy są aktywniejsi w ofensywie.

1
2
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fede Valverde.

2
3
2
47'

Problemy ma Kaptoum,być może będzie potrzebna zmiana.

1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

1
44'

Zbliżamy się do przerwy. Bramek raczej w 1. połowie nie zobaczymy.

2
2
1
41'

Z linii pola karnego uderzał Lo Celso, Navas pewnie złapał piłkę.

1
2
2
1
41'

Betis pod polem karnym Realu. Goście szukają możliwości do oddania strzału na bramkę Navasa.

1
1
1
1
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Realu, do piłki doszedł Junior, ale głową przestrzelił!

1
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcos Llorente.

5
2
35'

Odpowiedź gości. Guardado z ok. 17 metrów chciał przelobować Navasa, który zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
1
2
34'

Błąd obrony Betisu, do uderzenia z pola karnego doszedł Benzema. Piłka odbiła się od słupka. Po chwili kolejne uderzenie Królewskich. Strzał Llorente obroni Lopez.

1
2
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wilfrid Kaptoum.

2
2
3
28'

Bardzo groźnie z dystansu uderzył Bartra, świetnie w bramce zachował się Navas!

1
1
25'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego sprzed pola karnego obok bramki uderzył Marcelo.

24'

Moron sam na sam z bramkarzem, przestrzelił okrutnie. Okazało się jednak, że gracz Betisu był na spalonym.

1
11:59

23'

W końcu aktywniej Real Madryt. Z dystansu uderzał Marcelo, piłka poszybowała daleko od bramki Pau Lopeza.

1
1
20'

Nie klei się gra Realowi Madryt. Gospodarze nie potrafią wymienić kilku dobrych podań. Wciąż więcej z gry ma Betis.

1
1
17'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową uderzał Lo Celso, wprost w ręce bramkarza.

1
1
15'

Kwadrans gry za nami. Uwidoczniła się przewaga gości. Akcje Betisu zaczynają się zazębiać.

2
1
12'

Zakotłowało się w polu karnym Królewskich. Wciąz jednak bez uderzeń na bramkę.

1
1
1
10'

Gra toczy się w środku pola. Gospodarze nie pozwalają gościom na wiele. Rywale... czynią podobnie. Chłopcy na pewno się rozkręcą.

7'

Wciąż senne tempo meczu. Piłkarze nie wykreowali jeszcze okazji bramkowej.

1
4'

Niepewnie w bramce gości Pau Lopez. Bramkarz naprawił jednak swój błąd.

3
2
1
1
1
3'

Dość anemiczne pierwsze minuty. Przy piłce utrzymują się goście.