16
10
12
87'

Gonzalo Higuain strzelił na wiwat po podaniu Ricardo Rodrigueza. Szansa Argentyńczyka wydawała się dobra, ale nie ułożył właściwie stopy.

13
9
4
3
7
85'

Piłka głównie w posiadaniu Napoli. Gospodarze nie pozwalają swoim przeciwnikom zorganizować się do ataku. Jest zupełnie inaczej, ponieważ przed momentem strzelał głową Dries Mertens.

17
8
8
5
7
81'
ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Allan.

Napoli na prowadzeniu! Wicemistrz Włoch odwrócił wynik 0:2 na 3:2. Dries Mertens świętuje gola zdobytego z bliska po podaniu Allana!

171
68
19
12
16
77'

Dobrze zapowiada się końcówka spotkania. Podrażniony Milan stara się odzyskać prowadzenie, a podbudowane Napoli nie zadowala się wirtualnym punktem.

15
8
5
2
7
75'

David Ospina wyprzedził Diego Laxalta poza własnym polem karnym. Zmiennik jest naładowany energią, ale nie okazał się szybszy od doświadczonego Kolumbijczyka.

6
5
2
1
4
73'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Sebastiano Luperto.

73'
ZMIANA
11
6
22
39
88
71'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Fabio Borini. Wchodzi: Diego Laxalt.

13
6
8
3
3
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Zieliński.

Raz i dwa! Piotr Zieliński bohaterem Napoli. Już zlikwidował całą stratę swojego zespołu do Milanu. Polak dopadł do zbyt krótko wybitej piłki i huknął do siatki. Trochę pomógł rykoszet, ale to ani trochę nie zmniejsza zasług Zielińskiego.

406
172
44
5
18
66'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Rodriguez za faul na Allanie.

8
6
2
2
2
63'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Dries Mertens.

13
4
4
4
5
63'

Piotr Zieliński mierzył z linii pola karnego. Tym razem nie udało mu się trafić w to samo miejsce co 10 minut wcześniej. Dobra szansa zmarnowana przez aktywnego pomocnika!

19
8
5
7
2
62'

Piotr Zieliński zdobył gola i próbuje wypracować drugiego.

30
11
5
2
3
60'

Franck Kessie nie może uwierzyć, że sędzia nie przyznał jego drużynie rzutu wolnego po pojedynku z Mario Ruim.

3
2
1
1
2
58'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Lucas Biglia. Wchodzi: Tiemoue Bakayoko.

55'

Trafienie Piotra Zielińskiego natchnęło zawodników w błękitnych koszulkach do kolejnych ataków. Trudny moment dla Milanu w meczu, który układał się po jego myśli.

34
17
3
1
7
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Jose Callejon.

Nie ma już dwubramkowej przewagi Milan. Piotr Zieliński przywraca nadzieję na zwycięstwo Azzurrim. Pomocnik Napoli opanował piłkę w polu karnym przyjezdnych po podaniu Jose Callejona i tak samo jak w poprzednim sezonie umieścił ją w siatce Rossonerich! Pierwsza bramka reprezentanta Polski w sezonie stała się faktem.

318
151
33
15
14
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Davide Calabria. Asystował mu Suso.

Piłka w bramce Napoli po raz drugi! Milan nie ma litości dla Azzurrich i debiutującego w ich bramce Davida Ospiny. Davide Calabria nie zastanawiał się ani o sekundę za długo po podaniu Suso i uderzeniem po ziemi z kilkunastu metrów trafił do siatki.

24
19
14
33
64
47'

Napoli miało kwadrans na powrót do równowagi. Po powrocie z szatni gospodarze starannie wymieniają podania między podopiecznymi Gennaro Gattuso.

4
1
1
46'

1
45+3'

Arkadiusz Milik! Milan uratowała po strzale reprezentanta Polski interwencja Gianluigiego Donnarummy. Wyciągnął się jak struna młody bramkarz przyjezdnych.

8
1
4
9
8
45+1'

Niebezpiecznie wyglądał upadek Mateo Musacchio. Na szczęście obrońca Rossonerich podniósł się z boiska i bardzo możliwe, że pozostanie na posterunku do końca spotkania.

2
2
1
3
4
45'

Aż trzy doliczone minuty do regulaminowego czasu.

3
2
3
1
3
40'

Piotr Zieliński poprawił z dystansu na wiwat. Gianluigi Donnarumma nie musiał interweniować.

10
8
2
5
1
39'

Jose Callejon dostał podanie od Allana i szybko zdecydował się na uderzenie z kilkunastu metrów. Zadrżały serca kibiców z Mediolanu, kiedy piłka po uderzeniu Hiszpana zatrzęsła boczną siatką.

4
3
2
7
3
36'

Arkadiusz Milik założył sombrero jednemu przeciwnikowi, ale natychmiast nadbiegł drugi Mateo Musacchio i nie pozwolił reprezentantowi Polski pognać w kierunku bramki.

11
4
1
4
4
35'

Franck Kessie wyręczył Gianluigiego Donnarummę i zneutralizował strzał z półdystansu. Niewiele czasu pozostał gospodarzom na wyrównanie w pierwszej połowie.

2
3
2
3
4
30'

Żółtą kartkę otrzymał Suso, aby nie poczuł się mniej wyróżniony.

AC Milan
6
10
4
3
5
30'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne za przepychanki z Suso.

4
6
2
3
6
28'

Nieźle wyglądają Rossoneri w ostatnich kilkunastu minutach. Zobaczymy jak długo będą w stanie trzymać wicemistrza Włoch w bezpiecznej odległości od własnej bramki.

4
3
3
2
4
27'

Dwa nieudane zagrania Marka Hamsika. Najpierw doświadczony pomocnik huknął z dystansu o piętro za wysoko, a następnie posłał niedokładne podanie do Lorenzo Insigne.

3
4
3
1
5
24'

Stracona bramka nie wpłynęła dobrze na Azzurrich. Brzmi banalnie, ale porównując siłę ataków podopiecznych Carlo Ancelottiego przed golem i po nim, to wcześniej było zdecydowanie groźniej.

4
2
3
1
21'

Trochę przeszkodzili sobie po dośrodkowaniu Arkadiusz Milik i Kalidou Koulibaly. Ani Polak, ani Senegalczyk nie oddali dobrego uderzenia. Gianluigi Donnarumma cieszy się na takie nieporozumienia.

4
5
2
4
5
20'

Giacomo Bonaventura rozpoczął strzelanie w Neapolu.

5
4
2
2
3
18'

Giacomo Bonaventura wstrzelił piłkę w pole bramkowe Azzurrich. Po jego zagraniu gospodarze mieli szczęście, że nikt nie wpakował futbolówki z bliska do siatki Davida Ospiny.

3
2
2
4
6
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giacomo Bonaventura. Asystował mu Fabio Borini.

Ciekawe uderzenie pomocnika Milanu! To musiało się podobać. Jakby wymierzał gospodarzom cios rodem z wschodnich sztuk walki Giacomo Bonaventura, który z kilkunastu metrów umieścił piłkę w siatce. Napoli rozpoczęło mecz od straty gola identycznie jak tydzień temu na terenie Lazio.

26
20
15
41
41
12'

Gianluigi Donnarumma interweniował poza własnym polem karnym i nie pozwolił dojść do futbolówki nadbiegającemu Arkadiuszowi Milikowi.

7
5
4
8
8
10'

Piłka częściej na połowie podopiecznych Gennaro Gattuso. Strzelał Jose Callejon, więc nie zamierzał być gorszy Lorenzo Insigne. Po uderzeniu reprezentanta Włoch futbolówka poszybowała nieznacznie obok bramki Milanu.

8
6
3
4
4
8'

Prostym podbiciem i prosto w przeciwnika. Dobrze ustawieni obrońcy Milanu zablokowali uderzenie Jose Callejona.

5
3
2
6
4
5'

Dobre zachowanie Arkadiusza Milika na połowie przeciwnika. Napastnik Napoli zainicjował interesujący atak, który zakończył się uderzeniem Allana w rękawice Gianluigiego Donnarummy.

14
6
3
4
4
3'

Napoli w błękitnych koszulkach i białych spodenkach. Podopieczni Carlo Ancelottiego dostali pozwolenie na wymienienie kilkunastu podań na własnej połowie, ale po tym Rossoneri zorganizowali się do wysokiego pressingu.