Zakończony
Empoli FC
90+4'

Gol! Strzelił Samuel Mraz. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

Empoli zmniejszyło prowadzenie gospodarzy w doliczonym czasie! Zmiennik Samuel Mraz trafił do siatki.

13
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić za przytrzymanie przeciwnika.

1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
1
87'

Krzysztof Piątek mógł otworzyć i podsumować mecz golem. Aktywny napastnik Genoa CFC wymanewrował defensora i oddał strzał zza pola karnego. Tym razem piłka nie trafiła do siatki!

8
1
1
3
87'

Opuścił boisko najgroźniejszy zawodnik Empoli, który nie miał już siły poderwać się do ostatecznego szturmu. Jednocześnie dokonana przed momentem zmiana oznacza, że Michał Marcjanik poczeka na debiut w Serie A.

1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Silvestre za faul na Krzysztofie Piątku.

85'

Empoli. Schodzi: Miha Zajc. Wchodzi: Hamed Junior Traore.

wchodzi Wchodzi
Hamed Junior Traore #48
schodzi Schodzi
Miha Zajc #6
81'

Genoa. Schodzi: Oscar Hiljemark. Wchodzi: Daniel Bessa.

80'

Ładne dośrodkowanie wykonane przez Domenico Criscito w kierunku Christiana Kouame. Nie ma trzeciej asysty jednego z bohaterów spotkania, ponieważ interweniowali przyjezdni.

2
2
1
77'

Empoli. Schodzi: Antonino La Gumina. Wchodzi: Samuel Mraz.

Antonino La Gumina #20
1
1
75'

Zaczęli zmieniać trenerzy. Kolejny zawodnik gotowy do wejścia na boisko z ławki rezerwowych. Nie pomaga to obecnym na murawie w złapaniu rytmu.

1
1
1
73'

Empoli. Schodzi: Afriyie Acquah. Wchodzi: Ismael Bennacer.

Ismael Bennacer #10
1
1
1
72'

Genoa. Schodzi: Darko Lazović. Wchodzi: Koray Gunter.

Koray Gunter #3
1
1
70'

Już blisko 70 procent posiadania piłki po stronie Empoli. To mówi dużo o obrazie meczu w Genui od momentu zdobycia drugiego gola przez gospodarzy.

1
1
65'

Miha Zajc nie traci zapału do atakowania. To najgroźniejszy zawodnik Empoli w tym spotkaniu. Tym razem nie zmusił Federico Marchettiego do interweniowania, ponieważ chybił. Do końca pozostało 25 minut regulaminowego czasu.

1
1
63'

Giovanni Di Lorenzo sprowadził do pateru Domenico Criscito. Sędzia mógł pomyśleć o pokazaniu bocznemu defensorowi Empoli kartonika.

1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Ervin Zukanović za faul na Antonino La Guminie.

3
2
1
57'

Nie było od dłuższego czasu okazji do wspominania o autorach goli, napastnikach Genoa CFC. Przed momentem przypomnieli o sobie Krzysztof Piątek i Christian Kouame wymieniając podania na połowie Empoli.

3
3
1
55'

Zamiast wciąż błyskotliwego, ale wiekowego Gorana Pandeva wszedł nowy zawodnik, który ma być zastrzykiem energii dla defensywy Genoa CFC.

3
3
1
54'

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Luca Mazzitelli.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito. Tym razem w mniej chlubnym wydaniu autor dwóch asyst w tym spotkaniu.

4
4
1
51'

Popisowa interwencja Federico Marchettiego, który pracuje na czyste konto. Były bramkarz Lazio zatrzymał futbolówkę po uderzeniu z bliska Mihy Zajca!

3
2
1
1
49'

Federico Marchetti tylko podskoczył po wrzutce Jacoba Rasmussena. Całe zamieszanie wyjaśnili zamiast doświadczonego bramkarza Genoa CFC miejscowi obrońcy.

3
3
48'

Ciekawe co przygotowali piłkarze Empoli FC w szatni. Na razie Miha Zajc wykonał rzut wolny, ale nie wywołał pożaru w polu karnym klubu Krzysztofa Piątka.

3
2
46'

4
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola również po przerwie?
7
5
45'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Spolli za faul.

4
4
44'

W Genui kibice upamiętniają ofiary katastrofy sprzed kilkunastu dni.

4
4
44'

Aktywny jest Davide Biraschi, ale gospodarze postanowili dać mu nieco odpocząć i zaatakowali tym razem z wykorzystaniem Darko Lazovicia. Po wstrzeleniu operującego na lewym skrzydle pomocnika interweniował bramkarz Empoli.

5
4
40'

Jeszcze kilka minut walki w pierwszej połowie. Genoa CFC na własnej połowie sprawdza możliwości beniaminka w ataku pozycyjnym. Aktualnie Empoli ma już 60 procent posiadania piłki, ale to kompletnie nie przekłada się na wynik.

4
4
1
37'

Goran Pandev operuje za plecami duetu najbardziej wysuniętych zawodników Genoa CFC i jest najczęściej faulowanym spośród gospodarzy.

5
5
1
34'

Wyczekiwana sytuacja podbramkowa. Akcja zespołu z Genui została rozpędzona przez Romulo. Nie udało się jej zakończyć dobrym uderzeniem Ervinowi Zukanoviciowi.

5
5
1
1
33'

Davide Biraschi nagrodzony brawami z trybun za nieustępliwość na skrzydle. Naprawiał bowiem błąd innego zawodnika Genoa CFC. Jednocześnie publiczność czeka na następne sytuacje podbramkowe po wymarzonym starcie miejscowego zespołu.

6
5
30'

Giovanni Di Lorenzo był ustawiony centralnie we własnym polu karnym i pomógł pozostałym defensorom Empoli zneutralizować niebezpieczne dośrodkowanie Romulo.

4
4
1
1
28'

Ervin Zukanović interweniował skutecznie we własnym polu karnym. Drugi kwadrans już mniej efektowny w wykonaniu zespołu z Genui niż pierwszy, ale pozostaje na prowadzeniu.

4
4
1
25'

Federico Marchetti również gra ważne dla siebie spotkanie, ponieważ debiutuje przed nową publicznością. Doświadczony bramkarz poradził sobie ze strzałem z dystansu Afriye Acquaha.

4
4
1
1
1
20'

Gwizdek sędziego i gra przerwana po nieprzepisowym pojedynku Davide Biraschiego z nowym defensorem Empoli FC Matiasem Silvestre. Ten drugi był w poprzednim sezonie kompanem z szatni Polaków występujących w Sampdorii.

7
7
2
2
3
18'

Gol! Strzelił Christian Kouame. Asystował mu Domenico Criscito.

Skuteczna akcja gospodarzy skutkuje drugim golem. Szeroko uśmiechają się kibice w Genui, ponieważ po niego ponad kwadransie jest 2:0. Christian Kouame wykorzystał drugie w tym meczu ostatnie podanie Domenico Criscito. Ten sam zawodnik asystował przed golem Krzysztofa Piątka.

2
14'

Genoa CFC dostała ostrzeżenie, że cofanie się przed beniaminkiem może mieć negatywne konsekwencje. Trzeba nadal atakować.

9
7
2
2
1
11'

W zasadzie po raz pierwszy od momentu trafienia Krzysztofa Piątka zapachniało wyrównaniem. Od razu jednak wyraźnie. Zadrżało obramowanie Genoa CFC po mocnym strzale Mihy Zajca.

5
5
1
2
1
10'

Przyspieszył w centrum boiska Romulo. Dobiegł do granicy pola karnego, gdzie został otoczony przez grupkę obrońców Empoli.

5
5
2
2
2
8'

Trafienie Krzysztofa Piątka jest efektem mocnego ataku Genoa CFC od początku meczu. Pojedynek układa się idealnie po myśli gospodarzy.

11
13
4
2
1
6'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Domenico Criscito.

Polak czekał całe sześć minut na premierowe trafienie w Serie A. Ekspresowa bramka Krzysztofa Piątka na przywitanie z nową ligą. Elegancko to wykończył napastnik Genoa CFC po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

179
93
23
2
2
3'

Debiutjący w tym sezonie gospodarze rozpoczynają od zdecydowanego ataku. Chcą szybko zdominować beniaminka, ale ten przesuwa się inteligentnie w obronie.

6
6
2
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z Empoli FC?
7
6
1
1
1
20:08

Krzysztof Piątek rozpocznie sezon w podstawowym składzie Genoa CFC.

20:06

Empoli powróciło do Serie A w dobrym stylu. Po zwycięstwie 2:0 z Cagliari Calcio beniaminek plasuje się wysoko w tabeli. Bramki dla zespołu Michała Marcjanika strzelali na inaugurację Rade Krunić oraz Francesco Caputo.

5
4
20:06

Genoa CFC zagra z beniaminkiem pierwszy w sezonie mecz ligowy. W poprzednim tygodniu lokalny rywal Sampdorii miał zmierzyć się na wyjeździe z Milanem, jednak to spotkanie zostało przełożone.

5
4
20:06

Krzysztof Piątek spróbuje zdobyć pierwszego w karierze gola w Serie A. Po imponujących występach w meczach kontrolnych i w Pucharze Włoch były napastnik Cracovii chce stać się bohaterem kibiców w Genui.