26 sie 2018 20:30
90+3'

Udinese. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Nicholas Opoku.

90+2'

Ależ akcja Teodorczyka! Kontra niemal w pojedynkę, rajd zakończony strzałem. Szkoda, że brakło zimnej krwi pod koniec.

21
12
3
7
3
90+1'

Kownacki wywalczył kolejny rzut rożny. Polak może się podobać.

13
6
2
1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

4
2
4
3
3
89'

Linetty po raz trzeci. No nie chce wpaść!

4
3
5
13
4
88'

Bereszyński ciągle aktywnie w polu karnym. Tym razem zablokowany i będzie rzut rożny.

6
4
4
3
3
85'

Linetty jeszcze bliżej! Scuffet musiał sparować piłkę na rożny.

15
8
4
3
3
85'

Bereszyński szukał dośrodkowania, znalazł rzut rożny.

6
4
2
3
2
83'

Sampdoria krąży wokół pola karnego Udinese, ciągle niewiele z tego wynika.

3
3
3
2
2
79'

Ajajaj, Linetty był chyba najbliżej z Polaków. Uderzenie o centymetry minęło słupek!

15
6
6
7
2
77'

Kownacki pokazał się z dobrej strony! Akcja Polaka, piłka zwrotna i uderzenie bez zastanowienia. Strzał tuż obok słupka.

16
3
6
3
3
76'

Udinese. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Marco D'Alessandro.

wchodzi Wchodzi
Marco D'Alessandro #77
schodzi Schodzi
2
1
1
71'

Bereszyński! Nagle znalazł się w polu karnym, dostał niezłe podanie i kropnął. Scuffet jednak czujny.

10
1
3
2
2
70'

Sampdoria. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Albin Ekdal.

68'

Poszukiwanie Teodorczyka z przodu. Dośrodkowanie Samira jednak bardzo nieudane.

2
2
2
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Murru.

Sampdoria Genua
3
4
1
66'
63'

Lasagna blisko znakomitej sytuacji, uspokoił Bereszyński. A do wejścia szykuje się Łukasz Teodorczyk.

3
3
62'

Kolejna nieudana akcja Polaków. Tym razem piłkę stracił Linetty.

2
2
1
5
61'

Pierwsza dobra akcja Saponary. Podanie do Defrela mogło zaskoczyć Udinese, ale napastnik zupełnie się pogubił.

2
4
59'
57'

Żółtą kartkę otrzymał Gaston Ramirez. Zdecydowanie za ostre wejście Urugwajczyka.

2
1
55'

Bardzo słaby fragment meczu, Sampdoria znowu wróciła do swoich kwadratowych jaj. Szuka bardzo dziwnych rozwiązań.

4
4
52'

Pierwsza naprawdę dobra akcja Sampy. Przerzut przez 50 metrów, Defrel nieźle przyjął i mógł strzelać. Kapitalne uderzenie w długi róg chyba musnęło słupek.

6
4
1
1
50'

Linetty bezkompromisowo w środku pola. Behrami odczuł ten wślizg.

8
5
1
49'

Długie podanie do Quagliarelli, to nie mogło się udać. Sampa wciąż zupełnie bez pomysłu.

5
4
48'

"Polska" akcja. Linetty wypatrzył kątem oka nadbiegającego Bereszyńskiego. Podanie jednak znacznie za mocne.

8
6
2
4
1
46'

Mandragora zaczął drugą połowę od strzału na wiwat. Udinese uderza dzisiaj bardzo często.

6
4
46'

Wracamy do meczu. Sampdoria musi zmienić w swojej grze prawie wszystko, by liczyć na punkty.

4
3
1
44'

Fofana zakręcił rywalami tak mocno, że musieli faulować 30 metrów przed bramką. Niesamowity jest dzisiaj pomocnik Udinese.

5
4
1
1
42'

Udinese gra znacznie lepiej, jest aktywniejsze. Przed chwilą ciekawy pomysł z przerzutem do De Paula.

6
4
1
2
40'

Fofana szuka tej bramki, szuka... dostał podanie od ustawionego tyłem Lasagny. Strzał kolegi jednak fatalny.

5
4
1
1
39'

Defrel próbował coś zdziałać w polu karnym, po raz pierwszy od dawna. Potknął się jednak podczas walki o piłkę i Sampdoria wciąż bez strzału.

7
5
1
37'

Co z tego, że Bereszyński ładnie się pokazał na prawej stronie, ale dostać zdecydowanie za mocne podanie.

6
5
1
3
1
36'

Linetty poprzepychał się z Fofaną, ale piłki nie wywalczył. Na razie nijaki występ Polaka.

6
5
3
1
35'

Zrobiło się gorąco. Bodaj Jankto poskrobany po nogach, chyba odczuł to starcie z Behramim.

5
4
33'

Fofana robi wszystko dobrze do momentu strzału. Zwiódł dwóch obrońców, zrobił sobie miejsce i huknął Panu Bogu w okno.

6
4
30'

Sampdoria bije głową w mur. Prostopadłe podania do nikogo, chaotyczne wrzutki, nieudane rajdy. Pierwsza połowa w skrócie.

5
4
2
28'

Udinese wciąż naciska. Fofana z woleja po rzucie rożnym, mocno, acz na wiwat.

5
5
26'

Machis wdarł się w pole karne, ale chyba za długo holował piłkę i Audero zamknął mu drogę w krótki róg. Strzał prosto w klatkę piersiową bramkarza Sampy.

5
4
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński. Polak musiał gonić za De Paulem, nie mógł inaczej powstrzymać niż faulem.

5
9
1
1
25'

Wrzutki Bereszyńskiego na razie odbijają się jak od muru.

4
3
1
2
23'

Bereszyński powalczył z przodu o piłkę, próbowal podłączyć się do akcji ofensywnej.

8
6
1
22'

Sampa fatalnie rozwiązała akcję. Do tej pory drużyna Linetty'ego i Bereszyńskiego bez żadnej okazji.

6
5
2
20'

Udinese zażegnało niebezpieczeństwo po rzucie rożnym. W szesnastce aktywny był Karol Linetty.

9
6
18'

Co za błąd Audero! Bramkarz Sampdorii podarował okazję Lasagni, powinno być już 2:0. Strzał napastnika Udinese minął jednak bramkę.

7
6
18'

O swojej obecności przypomniał Bereszyński. Kolejna udana interwencja Polaka we własnym polu karnym.

9
7
1
16'

Tym razem Audero bez zarzutu. Świetna akcja Lasagny i jeszcze lepsza interwencja bramkarza Sampy.

7
6
15'

Gaston Ramirez nie wierzy, że arbiter odgwizdał faul w jego akcji. Urugwajczyk mógł dać Sampdorii kapitalną okazję bramkową.

5
4
13'

Audero chyba znowu przesadził. Wyjście prawie na 50. metr, przyjęcie na klatkę piersiową i niewiele brakowało, by oddał rywalom piłkę.

6
5
12'

Sampdoria przejęła inicjatywę, ale nic z tego nie wynika. Wygląda na zaskoczoną obrotem sytuacji.

6
5
9'

Gol! Strzelił Rodrigo De Paul. Asystował mu Seko Fofana.

Fofana ruszył z połowy boiska, zostawił rywali w tyle i znalazł De Paula, który całkowicie zwiódł obrońcę i uderzył z 14 metrów. Audero bezradny.

8
4
2
2
3
7'

Audero nie wygląda na pewny punkt Sampy. Strzał Fofany sprawił mu mnóstwo kłopotów.

2
1
6'

Bardzo dobra interwencja Bereszyńskiego. Za jego plecami do strzału składał się napastnik Udinese.

3
6
6'

Aktywniejsze Udinese. Machis nabrał rywala, przełożył piłkę i uderzył z narożnika szesnastki. Strzał jednak zablokowany.

4
6
3'

O krok od kuriozalnej bramki dla Udinese! Bramkarz Sampy Audero wyszedł na 40. metr, wybił przed siebie i podał akurat do rywala, który uderzył z pierwszej piłki. Na szczęście dla Indonezyjczyka futbolówka wystrzelona z 50 metrów minęła słupek.