2:1
Zakończony
AS Roma
90+5'

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Gonzalo Higuain. Strata piłki przez Romę, szybkie rozegranie. Higuain prostopadle do Cutrone, a ten w sytuacji sam na sam na 2:1!

29
19
7
3
3
90+4'

Po dograniu z rogu strzał głową i piłka w rękach Olsena. Drużyny walczą do końca o wygraną.

4
5
1
1
1
90+3'

Piłka meczowa Dzeko, futbolówka minęła jednak cel. Ależ to była okazja.

5
4
2
2
2
90+1'

Mocny, ale niecelny strzał Cutrone.

2
1
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
1
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniele De Rossi.

88'

Otwarte końcowe minuty. Przed momentem strzał Higuaina minął cel. Poprawka Suso poleciała w kierunku pizzerii.

3
3
1
85'

Zaskakujący strzał Suso, Olsen zachował czujność.

3
3
1
1
85'

Uderzał z kilku metrów Stephan El Shaarawy, górą bramkarz.

4
4
81'
80'

Nie raz, a nawet dwa razy gracz Romy zagrał ręką. Gola nie ma. Wciąż 1:1.

5
5
1
1
1
80'

Trwają analizy VAR. Było zagranie ręką i gol może zostać anulowany.

5
6
1
1
2
79'

Po dograniu z rogu N'Zonzi przyjął piłkę i w zamieszaniu skierował do siatki.

6
5
1
2
5
78'

Roma. Schodzi: Rick Karsdorp. Wchodzi: Davide Santon.

77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bryan Cristante.

2
2
1
76'

Milan. Schodzi: Ricardo Rodriguez. Wchodzi: Diego Laxalt.

75'

Steven N'Zonzi stracił piłkę, ta trafiła pod nogi Higuaina. Strzał był jednak niecelny.

1
2
2
72'

Suso uderzał z ostrego kąta, piłka w rękach Olsena.

2
2
1
69'

Prawą nogą uderzał Ricardo Rodriguez, Olsen czujny niczym komar latem złapał piłkę.

2
1
1
68'

Roma. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Bryan Cristante.

66'

Strzał Hakana Calhanoglu, ale Olsen zdołał odbić piłkę. Trochę niepewnie, jednak skutecznie.

1
1
1
64'

Uderzał Stephan El Shaarawy. Piłka poszybowała obok bramki.

2
1
1
62'

I klops. Kilku centymetrów zadecydowało. Spalony... Wciąż 1:1.

3
1
1
1
2
61'

Biglia prostopadle zagrał do Higuaina, ten biegł naprzeciwko bramkarza niemal przez pół boiska. Olsen został w bramce i dał się ograć rywalowi. Strzału do pustej bramki nie był w stanie wybić obrońca.

9
8
5
3
2
59'

Gol! Strzelił Federico Fazio. Ależ błąd Calabrii! Zawodnik Milanu w zamieszaniu wybił piłką wprost pod nogi Fazio, a ten mocnym strzałem doprowadził do remisu. 1:1!

12
12
4
5
59'

Otwarta gra po przerwie. Atakują obie strony. Jeszcze wiele może się wydarzyć w Mediolanie.

1
1
56'

Dogranie z prawej strony, Gianluigi Donnarumma minął się z piłką. Bez konsekwencji.

1
1
1
54'

Głową uderzał Alessio Romagnoli, jednak kilka metrów obok słupka.

2
1
1
53'

Gianluigi Donnarumma daleko przed polem karnym. Udana interwencja bramkarza.

2
1
50'

Cóż za nerwowe przyjęcie Gianluigiego Donnarummy. Technika kowala w zbroi. Omal nie zakończyło się to stratą gola przez Milan.

1
1
1
50'

Dzeko uderzył z ok. 17 metrów. Tuż obok słupka! Zaczęło się od straty Higuaina.

1
1
1
49'

Roma coś tam kombinuje pod polem karnym Milanu, może coś z tego będzie.

1
1
1
46'

Płaski strzał Rodrigueza, piłka minęła cel.

3
1
46'

Czas na emocje po przerwie!

2
1
46'
45'

To jednak Milan wciąż groźniejszy. Ponownie niesamowity Rodriguez, tym razem tylko rzut rożny.

3
3
2
1
42'

Po golu Milan cofnął się i powiedział: Romo, pokaż co potrafisz.

1
1
1
40'

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Ricardo Rodriguez. Rodriguez otrzymał piłkę w polu karnym, zakręcił rywalem i dograł wzdłuż pola bramkowego. Do piłki dopadł Kessie i z bliska wbił do siatki! 1:0!

37'

Cały czas groźniej wyglądają akcje Milanu. Do szczęścia brakuje nam hamburgera i bramek.

4
3
35'

Patrik Schick uderzał głową z pięciu metrów. Wprost w ręce bramkarza.

2
2
2
33'

Sędzia z apteki! Higuain wystawił włosek z kolana i... spalony. Tak zwane ofensywne sędziowanie.

1
2
1
1
1
32'

Roma przetrwała początek i coraz chętniej zagląda w okolice bramki Milanu. Póki co nieśmiało, niczym nastolatka, ale wkrótce może się ośmielić.

1
3
28'

Ulalala, Suso kropnął z dystans. Robin Olsen rzucił się jak po rybę w barze mlecznym i sparował piłkę na korner.

2
1
27'

Uaktywniła się Roma, goście coraz częściej wyprowadzają kontry. Jednak jak na razie sporo strachu jedynie do pola karnego.

1
1
1
24'

Milan cały czas naciera niczym głodny lis na kurnik. Uderzał Hakan Calhanoglu, ale przestrzelił.

1
1
3
21'

Pierwsza groźna akcja Romy. Steven N'Zonzi źle dogrywał i szansa przepadła.

1
4
20'

Ponownie groźnie pod bramką Romy, ale arbiter dopatrzył się zagrania ręką gracza gospodarzy.

2
4
17'

Kolejna świetna szansa Higuaina, płaski strzał z pola karnego. Tuż obok słupka!

4
1
1
16'

Davide Calabria uderzał z pola karnego, tuż ponad bramką. Najlepsza okazja Milanu!

3
3
1
16'

Sprzed pola karnego chciał uderzyć Higuain, jednak trafił w rywala.

4
2
1
13'

Franck Kessie znalazł się z piłką w polu karnym. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

2
2
11'

Przed szansą Giacomo Bonaventura, piłka jednak w rękach bramkarza Romy.

1
1
9'

Hakan Calhanoglu uderzył bezpośrednio. Jednak zbyt słabo i w bramkarza.

3
3
8'

- Będzie się działo! - śpiewa pewien pan Sławek. Rzut wolny dla Milanu z okolic narożnika pola karnego.

2
2
5'

Suso uderzał sprzed pola karnego, jednak trafił w rywala.

3
1
3'

Pierwsze śliwki robaczywki. Póki co najciekawszy jest padający w Mediolanie deszcz i kibicka w sektorze C.