Zakończony
US Sassuolo
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Douglas Costa. Arbiter zweryfikował swoją decyzję. Douglas Costa wyrzucony z boiska.

13
11
11
11
12
90+3'

Strzał Berardiego, obronił Szczęsny.

22
9
6
3
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Douglas Costa. Bardzo brydkie zachowanie piłkarza Juventusu.

3
3
3
4
6
90+1'

Gol! Strzelił Khouma Babacar. Piękna bramka Babacara, który zakończył akcję Sassuolo. Szczęsny bez szans!

21
16
15
14
26
90'

Arbiter doliczył minimum 3 minuty do czasu gry.

7
3
4
2
4
90'

Babacar zdecydował się na strzał z dystansu. Pewnie obronił Babacar.

5
19
4
2
1
89'

Krótko rozegrany rzut rożny Juventusu. Po ostrym wejściu, piłkarze Sassuolo próbowali wyjść z kontrą. Na posterunku obrońcy Juve.

5
3
2
2
3
87'

Matuidi starł się na boisku z Boatengiem. Sytuację wyjaśnił sędzia.

4
3
3
1
1
83'
82'

Kolejna świetna akcja Juventusu! Najpierw strzelał Cancelo, ale piłkę odbił Consigli. Dobitka Ronaldo nieskuteczna.

3
2
4
3
3
79'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Juan Cuadrado.

78'

Piłkę wrzucał Pol Lirola, w polu karnym jednak świetnie ustalony Khedira.

3
78'

Po rzucie rożnym Juventusu, piłka trafiła w ręce Consigliego.

2
1
2
1
77'

Cristiano Ronaldo powinien mieć hat-tricka! Po jego strzale, piłka przeleciała obok bramki. Niewykorzystał stuprocentowej sytuacji.

6
2
4
2
6
75'

Świetny strzał Alfreda Duncana i jeszcze lepsza obrona Wojciecha Szczęsnego!

15
10
1
2
75'

Kontratak Juventusu i Ronaldo upadł w polu karnym. Sędzia nie zareagował i nie podyktował jedenastki.

4
2
2
73'

CR7! Zatańczył w polu karnym rywala, dograł piłkę do Douglasa Costy, ten mu ją oddał. Strzał Ronaldo tym razem obronił Andrea Consigli.

5
2
3
1
1
71'

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

4
2
2
1
1
70'

Berardi zdecydował się na strzał, jednak został zablokowany przez jednego z obrońców Starej Damy.

1
1
1
1
70'

Indywidualna akcja Douglasa Costy zakończona strzałem. Nie trafił jednak w światło bramki, a szkoda, bo mógł być piękny gol!

2
3
1
1
67'

Federico Di Francesco oddał strzał w boczną siatkę. Wojciech Szczęsny znów nie musiał interweniować.

8
3
1
4
6
65'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Emre Can. Koszmarny błąd US Sassuolo! Dramatyczny rzut rożny Berardiego i szybka kontra gospodarzy. Po świetnym podaniu Emre Cana, piłka trafiła do Ronaldo i ten bezproblemowo podwyższył wynik. Worek z bramkami Portugalczyka się otworzył!

107
44
16
17
23
62'

Akcja lewą stroną Cristiano Ronaldo. Ten podał piłkę w pole karne, tam jednak nie było jego kolegów.

3
3
5
6
6
61'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro. Za faul.

Juventus FC
2
1
4
2
1
60'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Juventus. Szybko sytuację wyjaśnili zawodnicy gości.

1
1
1
1
1
59'

Joao Cancelo próbował dośrodkowania. Piłkę zablokował Rogerio Oliveira.

3
1
2
1
1
58'

Dwa indywidualne wejścia Ronaldo z rzędu. Za każdym razem lepsi obrońcy gości.

3
2
2
2
1
56'

Marlon Santos wygrał pojedynek biegowy z Cristiano Ronaldo. Stracona szansa na kontrę Juventusu.

3
3
3
4
4
52'

Ale akcja Sassuolo! Pol Lirola podawał piłkę do Kevina-Prince Boatenga. Ten strzelał piętą i minimalnie chybił!

9
6
14
3
5
50'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Pierwszy gol Cristiano Ronaldo w barwach Juventusu! Co za błąd Ferrariego! posłał piłkę głową w słupek własnej bramki Odbiła się ona wprost pod nogi Ronaldo.

101
57
18
17
20
49'

Po zmianie stron ciągle atakuje Juventus. Tym razem po strzale Mandzukicia, piłkę wybił obrońca gości.

2
3
2
2
3
46'

Dość przypadkowa akcja Juventusu. Po zamieszaniu, niewiele brakowało, by Mandzukić dobiegł do piłki. Był on jednak minimalnie spóźniony.

3
3
2
2
2
czas Druga połowa
45+2'

Po rzucie rożnym Juventusu z kontrą wyszedł Djuricic. Był jednak sam na połowie Juventusu i piłkarze z Turynu pewnie go zablokowali.

2
1
1
1
45+2'

Cristiano Ronaldo przeprowadził atak prawą stroną boiska. Został jednak zablokowany.

6
1
1
2
3
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 3 minuty.

1
1
1
2
43'

Akcja Paulo Dybali, zatrzymana przez obrońców Sassuolo.

1
3
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Bourabia. Za ostry faul.

2
1
1
1
1
37'

Było sporo przypadku. Szczęście Consigli po zamieszaniu wybił piłkę z linii. Mógł być samobój!

2
2
36'

Po rzucie rożnym gości, zagrożenie zostało oddalone.

1
1
35'

Długa akcja Sassuolo. Po strzale Berardiego, rzut rożny dla gości.

2
1
1
33'

3
31'

Alex Sandro wrzucał piłkę w pole karne rywala. Tam jednak skuteczni piłkarze US Sassuolo.

2
2
3
1
27'

Cristiano Ronaldo strzelał bezpośrednio z dalekiej odległości. Consigli nie musiał się nawet ruszać, piłka przetoczyła się obok słupka.

2
5
2
5
6
26'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi. Faulowany Emre Can.

2
5
2
2
1
26'

Dwa rzuty rożne Juventusu w krótkim czasie. Nic z tego jednak nie wynika.

1
1
2
4
24'

W polu karnym Sassuolo swojego szczęścia próbowali Dybala i Mandżukić. Ich strzały zostały jednak zablokowane.

2
2
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Djuricić. Za próbę zablokowania kontry rywala.

4
1
1
21'

Domenico Berardi wrzucił piłkę wprost na głowę Gianmarco Ferrariego, ten oddał celny strzał, ale na posterunku był Wojciech Szczęsny!

8
4
1
1
21'

Tym razem akcja Rogerio. Piłkę zablokowali obrońcy Juventusu.

3
1
2
2
19'

Bardzo długa akcja Juventusu. Zakończył ją Emre Can, który strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza Sassuolo. Nieznacznie chybił.

2
3
2
2
16'

Uraz Domenico Berardiego. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie mógł kontynuować grę.

3
1
3
1
13'

Rzut rożny dla US Sassuolo. Przy strzale Gianmarco Ferrari faulował rywala. Mimo wszystko sytuację kontrolował Wojciech Szczęsny, który obronił piłkę.

10
4
1
1
1
12'

Djuricic zdecydował się na strzał po kontrze. Uderzenie zablokowane przez piłkarza Juventusu.

1
2
2
11'

Zespołowa akcja Juventusu. Alex Sandro wrzucał w pole karne, tam czubkiem głowy strzelił Ronaldo. Tym razem uderzenie niecelne.

1
2
3
10'

Kolejna akcja Juventusu. Sami Khedira nie zdołał jednak oddać strzału.

2
2
6
9'

Ronaldo podawał piłkę w polu karnym, w nim doszedł do niej Blaise Matuidi. Ten jednak miał problemy z przyjęciem i wybił piłkę za pole gry.

1
1
3
2
7'

Nieudany rzut rożny Juventusu. Piłkę wybił Kevin Prince Boateng.

2
2
4
6'

Strzelał Cristiano Ronaldo, US Sassuolo uratował Rogerio, blokując to uderzenie.

2
2
2
3
6
5'

Kevin-Prince Boateng wrzucał w pole karne w kierunku Filipa Djuricicia, ten jednak nie doszedł do piłki.

1
2
1
3
3'

Żaden zespół nie zdecydował się jednak na frontalne ataki od startu meczu.

1
2
6
3
1
1'

Od początku gra toczona jest na połowie US Sassuolo.

6
3
3
2
Jakim wynikiem zakończy się mecz Juventus - Sassuolo?