1:3
Zakończony
SSC Napoli
90+2'

Akcja zmienników Piotra Zielińskiego i Allana zakończona uderzeniem tego drugiego obok bramki Salvatore Sirigu.

1
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
1
88'

Marek Hamsik strzelił dwa razy w ostatnich pięciu minutach. Słowak zagrał całe zawody, co zdarza się rzadko, i okazało się, że "kwitnie" w końcówce regulaminowego czasu.

1
1
2
86'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Simone Edera.

84'

Salvatore Sirigu nie miał prawa mieć problemu ze złapaniem piłki po strzale Lorenzo Insigne. Zamarzył się reprezentowi Włoch hat-trick w niedzielne, wczesne popołudnie.

1
80'

Simone Zaza popracował w obronie, ale jego drużyna nie zorganizowała się do ataku. Dotychczas jedynego gola w tym spotkaniu zdobyła ze stojącej piłki. To trochę mało.

1
1
3
1
77'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Vittorio Parigini.

73'

Piotr Zieliński uruchomił podaniem Driesa Mertensa. Belg zdecydował się na solowe zakończenie ataku i nie było to najlepsze rozwiązanie.

3
2
3
71'

Podania między zawodnikami z Neapolu. Torino jeszcze szukuje się do ostatecznego szturmu, ale passa gospodarzy bez porażki wisi na włosku.

1
1
1
69'

David Ospina nie spieszy się ze wznowieniem gry po nieudanym dośrodkowaniu przeciwnika. Na marginesie, Carlo Ancelotti może wprowadzić jeszcze jednego zmiennika.

5
2
1
1
2
66'

Andrea Belotti uruchomił Tomasa Rincona, który miał miejsce do oddania strzału. Antycypował to wszystko Raul Albiol i wybił futbolówkę wślizgiem na korner. Hiszpan bohaterem tej sytuacji.

2
1
64'

Ponownie mogą uspokoić grę przyjezdni. Torino tak samo szybko się rozpędziło jak zatrzymało. Ponownie między drużynami są dwa gole różnicy.

1
1
1
61'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Ibrahim Meite. Wchodzi: Roberto Soriano.

61'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Marko Rog. Wchodzi: Allan.

1
1
2
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Azzurri odzyskali dwubramkową przewagę po zaledwie kilku minutach. Podrażniony Lorenzo Insigne jest równie skuteczny po przerwie jak na początku spotkania. Reprezentant Włoch 3:1 dobił piłkę do siatki po uderzeniu w słupek Jose Callejona. Szkoda trochę, że nie przymierzył już Hiszpan, ponieważ byłaby asysta Piotra Zielińskiego.

20
14
6
4
3
54'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Piotr Zieliński.

20
10
5
4
2
52'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol za faul na Andrei Belottim.

2
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Jeszcze może być gorąco w Turynie! Bramka kontaktowa powinna ponieść gospodarzy do ataku. Andrea Belotti przymierzył z rzutu karnego jak przystało na zawodnika, który w przeszłości bił się o koronę króla strzelców Serie A.

8
4
2
8
6
50'

Doskonała szansa na gola kontaktowego! Faul Sebastiano Luperto na Alejandro Berenguerze w polu karnym.

1
1
1
46'

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Armando Izzo za uderzenie Jose Callejona.

3
2
3
41'

Powoli dobiega końca pierwsza połowa, w której wicemistrz Włoch pozwolił na bardzo niewiele Bykom. W szatni gospodarzy musi dojść do konstruktywnej narady.

1
1
1
38'

Po przewinieniu Marko Roga na Simone Zazie oczywiście szansa na pokonanie Davida Ospiny z rzutu wolnego. Daniele Baselli nie popisał się celnym uderzeniem.

2
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Rog za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

SSC Napoli
1
2
2
35'

Neapolitańczycy przewidzieli, że przeciwnik będzie atakować z wykorzystaniem Oli Ainy na prawym skrzydle i przejęli piłkę. Dobrze nastawieni do tego meczu są goście.

1
1
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za niesportowe zachowanie. Pomocnik dyskutował z arbitrem i musiało tam paść jakieś mocniejsze słowo.

1
1
1
1
28'

Sędzia dał piłkarzom kilka chwil na uzupełnienie płynów. Gra została już wznowiona.

1
25'

Obiecująco wygląda współpraca Driesa Mertensa z Simone Verdim. Na pewno lepiej niż kooperacja tego drugiego z Arkadiuszem Milikiem w meczu z Sampdorią Genua.

1
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Simone Zazie.

22'

Celne uderzenie Torino, więc może jeszcze będzie interesująco na Stadio Olimpico. Simone Zaza trafił prosto w Davida Ospinę.

1
2
1
2
2
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Simone Verdi. Asystował mu Dries Mertens.

Wiara Carlo Ancelottiego w tego zawodnika popłaca. Simone Verdi trafił do bramki na 2:0 i sytuacja Napoli staje się coraz wygodniejsza. Tym razem nie pozwolił sobie na zmarnowanie podania Driesa Mertensa.

17
8
5
5
3
15'

Salvatore Sirigu naprawia błędy swoich obrońców, a tych jest sporo. Bramkarz Torino poradził sobie z uderzeniem Kalidou Koulibaliego. Kwadrans po rozpoczęciu meczu zdecydowanie dla Napoli.

1
10'

Napoli chce rozstrzygnąć to spotkanie zanim przeciwnik obudzi się. Podanie Jose Callejona w kierunku Lorenzo Insigne zostało przecięte przez Armando Izzo. Ryzykowna, ale ostatecznie pomyślna interwencja Włocha.

1
1
1
7'

W odpowiedzi akcja Driesa Mertensa z Simone Verdim została w ostatnim momencie zablokowana przez Armando Izzo. Włoch mógł śmiało wpakować piłkę do siatki po podaniu Belga.

1
1
1
7'

Ibrahim Meite dostał podanie z rzutu wolnego, ale sędzia asystent przerwał mu planowanie zdobycia gola. Pomocnik Torino na spalonym, a futbolówka dla Napoli.

1
1
1
2
4'
GOOOOOOL!!!

Tak dobrze nie rozpoczął się żaden z dotychczasowych meczów Napoli w tym sezonie. Azzurri na prowadzeniu! Lorenzo Insigne przejął piłkę, którą niezdarnie próbowali wybić Emiliano Moretti oraz Nicolas N'Koulou. Włochowi pozostało huknąć pod poprzeczkę na 1:0.

19
8
1
2
4
2'

Pierwsza akcja Torino z wykorzystaniem lewego skrzydła. Byki chcą wcześnie przetestować Sebastiano Luperto, którego trener Carlo Ancelotti wystawił dziś na skraju defensywy.