Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Jadon Sancho.

14
7
9
118'

Problemy mieśniowe Schmelzera, ale nie jest to kontuzja, a efekt zmęczenia meczem.

4
4
6
5
3
117'

Dobra centra Reusa ze skrzydła, ale Maximilian Philipp spudłował głową.

5
4
5
1
2
114'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Akanji.

5
2
5
4
4
113'

Roman Burki ratuje Borussię! Śwuetne wyjście z bramki i obrona po strzale Fabiana Reese.

3
10
3
4
3
111'

Żółtą kartkę otrzymał Elias Abouchabaka. Faulowany Witsel.

1
110'

Dogrywka pod dyktando gości, ale miejscowi jak dotychczas skutecznie czekają na konkurs rzutów karnych.

3
3
4
3
2
108'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Maloca.

4
4
4
4
5
107'

Świetna piłka do Maximiliana Philippa, ale ten strzela bardzo anemicznie, prosto w ręce bramkarza.

3
3
3
3
3
106'

Przed nami ostatni kwadrans gry na boisku.

4
103'

Próbuje Borussia, ale strzały z dystansu mijają cel.

2
2
1
1
1
100'

Żadna ze stron nie zamierza ryzykować. Gramy głównie  w środku boiska.

3
1
1
1
1
98'

Keita-Ruel odważnie wpadł prawą stroną pola karnego Borussii, ale przy próbie strzału fatalnie skiksował.

2
2
1
1
1
97'
97'

Fuerth. Schodzi: Julian Green. Wchodzi: Elias Abouchabaka.

komentarz

Oto człowiek dzięki, któremu faworyt jeszcze żyje...

9
7
2
1
1
94'

Trochę "z niczego", ale jednak w kierunku bramki kropnął Dahoud... metr nad celem.

3
1
2
1
1
93'

Mahmoud Dahoud odważnie ruszył środkiem, ale łatwo zastopowali go rywale.

2
1
1
1
2
91'

Zaczynamy dodatkowe 30 minut.

5
6
1
1
1
90+5'

Gol! Strzelił Axel Witsel.

Udało się rzutem na taśmę! Centre w pole karnym zamyka strzalem bez przyjęcia Axel Witsel!

41
29
17
10
10
90+3'

Ależ blisko był Schmelzer. Desperacki strzał blokują obrońcy!

6
1
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
1
2
1
1
90'

Fuerth. Schodzi: Maximilian Bauer. Wchodzi: Richard Magyar.

3
88'

Borussia bezradna, bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

2
1
1
4
1
85'

Podanie wzdłuż pola karnego gopsodarzy, ale żaden z piłkarzy w żołtych koszulkach nie sięga piłki.

1
1
1
1
1
81'

Borussia desperacko poszukuje odpowiedzi.Marius Wolf posyła jednak futbolówkę w trybuny.

1
1
1
2
1
78'
77'

Gol! Strzelił Sebastian Ernst.

Borussia skarcona! Dośrodkowanie ze skrzydła, zgranie na dalszym słupku i celny strzał Ernsta. Burki tylko bezradnie rozłożył ręce.

Sebastian Ernst #15
21
16
15
17
14
75'

"Setka" gości zmarnowana przez Reusa! W sytuacji sam na sam fantastycznie broni bramarz SpVgg Greuther Fuerth.

3
2
2
5
2
74'

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Axel Witsel.

1
1
1
1
1
71'

Mocny strzał jednego z gospodarzy, ale świetnie broni Roman Burki. Po chwili jest jednak decyzja o spalonym.

4
1
1
1
1
70'

Fuerth. Schodzi: David Atanga. Wchodzi: Fabian Reese.

David Atanga #20
1
1
1
1
68'

Centra Piszczka z prawego skrzydła, ale Christian Pulisić źle przyjmował piłkę na klatkę piersiową.

1
2
2
3
2
67'

Prostopadłe podanie do Maximiliana Philippa, ten wyrzucony w boczny sektor pola karnego próbował wycofać do kolegów... niedokładnie.

1
1
1
4
1
64'
61'

Niewidoczny do tej pory David Atanga przedryblował dwóch rywali... zatrzymał się na Diallo, ale próba warta uwagi.

1
1
1
1
1
59'

Ależ niewiele zabrakło! Christian Pulisić "poszukał" górnego rogu i pomylił się o centymetry.

1
1
1
1
1
55'

Gospodarze poczynają sobie coraz śmielej. Wittek dogrywa na dalszy słupek, ale Julian Green nie sięga piłki... zabrakło niewiele.

1
1
1
1
1
53'

Zaplątał się na prawym skrzydle Piszczek. Kibice mają pretensje, że Polak dogrywał już zza linii bocznej... nieważne i tak nie była to piłka warta uwagi.

1
1
1
1
2
51'

Rzut wolny dla gospodarzy z bocznej strefy boiska, na wysokości pola karnego Borussii. Dużo szumu w polu karnym "żółtych", ale ostatecznie bez strzału na bramkę.

2
1
1
1
2
48'

Pokazał się wprowadzony w przerwie Tobias Mohr. Rezerwowy otrzymał dobre, płaskie podanie w pole karne, ale w ostatniej chwili jego strzał blokuje jeden z obrońców.

1
1
2
1
1
46'

Fuerth. Schodzi: Nik Omladić. Wchodzi: Tobias Mohr.

1
46'

4
44'

To powinien być gol! Pulisić płaso dograł w pole karne, piłkę wzorow zgasił Thomas Delaney , ale z dogodnej pozycji huknął nad poprzeczką!

3
2
3
2
2
41'

Ależ walka w środku pola. Nikt tu nie odstawia nogi.

4
2
2
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Ernst.

38'

Podanie w uliczkę, ale Dahoud uprzedzony przez bramkarza.

1
1
1
1
1
20:09

Na trybunach Philipp Lahm. Były reprezentant Niemiec nadal liczy na gole i lepszą grę.

1
1
3
1
2
34'

Maximilian Wittek postraszył strzałem z dystansu... metr nad poprzeczką.

3
1
2
1
1
31'

Przechwyt gości i zmuszony do faulu został znany z gry w Lechii Gdańsk Mario Maloca (przewrócony Christian Pulisić) Nad murem uderzył Reus, ale wyraźnie chybił celu, co ucieszyło miejscowych kibiców.

3
1
1
1
1
29'

Gospodarze jeszcze bez poważnej okazji. Trzeba przyznać, że Borussia szczelnie zamknęła dostępo do bramki Burkiego.

4
2
2
1
1
26'

Dobre podanie z lewej flanki do niepilnowanego Reusa. Napastnik kropnął z powietrza po długim rogu, ale chybił o dobry metr.

3
2
1
2
1
23'

Kolejna szansa przyjezdnych, ale w decydującym momencie nie poradzili sobie Schmelzer z Reusem. Górą bramkarz!

2
2
1
1
2
21'

Mahmoud Dahoud rusza z kontrą, ale kończy się to wszystko zanim jeszcze pomyśleliśmy o zagrożeniu bramki.

2
2
4
3
3
19'

Szybka akcja dortmundczyków środkiem boiska, w odpowiednim momencie prawym skrzydłem wbiegł Łukasz Piszczek, ale fatalnie dośrodkował w "szesnastkę".

1
1
2
3
3
16'

Uśmiech na ławce rezerwowych gospodarzy. Na razie nie wygląda to źle.

2
1
1
1
2
14'

Po szalonym początku, teraz gra się uspokoiła. Borussia nie atakuje już z taką zaciętością.

2
2
3
3
2
11'

Gospodarzom trudno przedostać się pod bramkę przyjezdnych. Z dystansu spróbował Daniel Keita-Ruel, celnie, ale prosto w bramkarza.

3
3
2
2
2
8'

Olbrzymie zamieszanie pod bramką gospodarzy! Strzela z bliska Marcel Schmelzer, a następnie Mahmoud Dahoud. Dwukrotnie Greuther Fuerth ratuje Sascha Burchert.

2
1
1
2
2
6'

Christian Pulisić ruszył dynamicznie prawą flanką, minął aż trzech rywali i dopiero kolejny zatrzymał go faulem. To mogło się podobać!

3
1
1
1
1
3'

Borussia ruszyła do przodu od pierwszych minut. Przed momentem po wymianie kilku szybkich podań z 22 metrów piłkę nad poprzeczką posłał Marius Wolf.

2
2
1
1
1
1'

Z marszu długie podanie na wolne pole do Mario Goetze, ale Niemiec przegrał biegowy pojedynek z bramkarzem gospodarzy.

2
2
1
1
1
20:09

Zielono- białe stroje gospodarzy, Borussia dziś na żółto.