Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Adam Ounas.

14
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Na to wyglądało w drugiej połowie, że na jednym golu to się nie skończy! Arkadiusz Milik podsumowuje świetny występ bramką na 3:0 po akcji Simone Verdiego. Ten wieczór w Neapolu należał do reprezentanta Polski.

181
86
28
7
11
82'

Simone Iacopini dośrodkował w pole karne Napoli z rzutu wolnego. Najwyżsi zawodnicy Parma Calcio wybrali się w to miejsce, ale wysiłek został znieweczony przez gapiostwo jednego z nich. Tego, który został na spalonym.

3
2
3
4
7
79'
ZMIANA

Parma. Schodzi: Antonio Di Gaudio. Wchodzi: Mattia Sprocati.

3
77'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Simone Verdi.

4
1
8
6
12
75'

Jeszcze kwadrans do końca regulaminowego czasu. Dotychczas tylko po jednej zmianie w obu jedenastkach, więc trenerzy mogą dokonać roszad na finiszu spotkania.

2
1
2
1
1
73'

Massimo Gobbi zaangażował się w atak przyjezdnych. Pierwsze jego zagranie było zablokowane, drugie niecelne i Azzurri mogli zorganizować się do kontrataku.

1
1
1
70'

Natychmiast przystąpił do ataku Dries Mertens. Belg nie chce być gorszy od Arkadiusza Milika w tym spotkaniu. Massimo Gobbi utrudniał jednak Mertensowi do maksimum zdobycie gola po pierwszej szarży.

2
2
69'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Dries Mertens.

67'

Arkadiusz Milik nie zamienił w gola dobrego dośrodkowania Mario Ruiego. Szuka piłka napastnika Napoli w tym meczu! Może trafi do siatki raz jeszcze.

7
3
2
2
2
65'

Co zmienia się na murawie? Nic. Napoli zmierza bardzo pewnym krokiem po komplet punktów. Przeciwnik obserwuje, jak podopieczni Carlo Ancelottiego wymieniają podania.

4
3
4
4
3
62'
ZMIANA

Parma. Schodzi: Amato Ciciretti. Wchodzi: Luca Siligardi.

Amato Ciciretti #10
2
4
2
2
3
60'

Źle to wygląda z perspektywy beniaminka. Ma do powiedzenia na murawie zdecyowanie mniej niż w niedawnej konfrontacji z Juventusem. Przez godzinę stanowił tło dla wicemistrza Włoch.

3
3
3
3
5
57'

Blisko Lorenzo Insigne był obrońca i nie pozwolił Włochowi na oddanie soczystego uderzenia z kilkunastu metrów.

1
1
2
1
2
54'

Leo Stulac zbiegł ze środka pola na prawe skrzydło, skąd posłał nieudane dośrodkowanie prosto na głowę Nikoli Maksimovicia. Dużo dziś udanych interwencji defensora Napoli.

1
2
1
2
2
52'

Piotr Zieliński natomiast nie potrafi się wstrzelić do bramki przyjezdnych. Trzecia próba pomocnika Napoli obok królestwa Luigiego Sepe.

1
2
3
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Alves za faul na Lorenzo Insigne.

2
3
2
2
2
50'

Bramka Arkadiusza Milika krótko po wznowieniu gry!

39
18
6
2
4
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Reprezentant Polski z golem! Zmobilizowany przed tym spotkaniem Arkadiusz Milik miał udział przy pierwszym trafieniu, a drugą bramkę zdobył sam. Asystą odwdzięczył się Lorenzo Insigne, a napastnik Napoli perfekcyjnie przymierzył zza pola karnego. Luigi Sepe tylko obserwował jak piłka szybuje do siatki.

180
95
28
7
9
46'

2
43'

Luigi Sepe spokojnie chwycił piłkę po zagraniu Piotra Zielińskiego. Polaka uruchomił na obrzeżach pola karnego przeciwnika Mario Rui.

4
1
4
40'

Allan skutecznie interweniował w centrum boiska. Brazylijczyk ponownie zakończył wizytę przyjezdnych na połowie Napoli.

2
2
1
1
37'

Kevin Malcuit ponownie szarżował po skrzydle. Biega jak szalony Francuz przed nosem Carlo Ancelottiego. Po jego dośrodkowaniu zabrakło uderzenia na bramkę przyjezdnych.

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Leo Stulac za faul.

Leo Stulac #5
1
1
1
33'

Słupek po strzale Lorenzo Insigne! Techniczne uderzenie reprezentanta Włoch po krótkim dryblingu i bramkarz Parma Calcio 1913 miał mnóstwo szczęścia, że nie musi znów wyciągnąć futbolówki z sieci

1
1
1
31'

Amadou Diawara dostał dobre podanie, z którego nie potrafił skorzystać. Uderzenie pomocnika potwierdzało, że to zawodnik głównie o defensywnych inklinacjach.

1
1
2
29'

Lorenzo Insigne autorem dotychczas jedynego gola.

4
1
1
1
27'

Odpowiedzialność za wykonanie stałego fragmentu wziął na swoje barki Lorenzo Insigne. Strzał reprezentanta Włoch z rzutu wolnego wyraźnie ponad bramką byłego triumfatora Pucharu UEFA.

4
2
1
1
25'

Tym razem brawa dla innego defensora. Massimo Gobbi przerwał dobrze zapowiadającą się dla Napoli wymianę podań Kevina Malcuita z Arkadiuszem Milikiem.

2
1
1
2
22'

Nikola Maksimović ustawił się bardzo dobrze i nie pozwolił, żeby piłka po dośrodkowaniu Antonino Barilli dotarła do Amato Cicirettiego.

1
1
1
1
21'

Piotr Zieliński w ataku po raz drugi, ale nie trafił do siatki! Dobra pozycja reprezentanta Polski po zagraniu z rzutu wolnego, ale nie przymierzył.

4
1
2
1
18'

Trochę obniżyło bieg Napoli. Orestis Karnezis mógł interweniować po pierwszej akcji Parmy zakończonej celnym uderzeniem. Zabrakło niewiele, a przedzierał się lewym skrzydłem Massimo Gobbi.

1
1
2
1
15'

Dobre otwarcie meczu w wykonaniu Napoli. Drużyna Carlo Ancelottiego szybko narzuciła swoje warunki przeciwnikowi i potrafiła udokumentować już pierwszy szturm golem.

1
1
2
13'

Próba z dystansu Piotra Zielińskiego. Nie przymierzył idealnie kreatywny pomocnik Napoli i tym razem Luigi Sepe nie musiał się denerwować.

6
3
3
6
5
9'

Kevin Malcuit starał się uruchomić podaniem Arkadiusza Milika. Niewiele zabrakło reprezentantowi Polski, żeby dość do piłki po zagraniu aktywnego Francuza.

3
3
1
1
3
7'

Amato Ciciretti podrywa beniaminka do ataku. Na lewej stronie boiska ofensywny zawodnik Parma Calcio stoczył pojedynek z Mario Ruim. Niestety dla przyjezdnych Portugalczyk górą.

2
1
3
1
3
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Tak samo jak w niedzielne popołudnie Napoli ekspresowo wyszło na prowadzenie. Coraz lepiej funkcjonuje machina Carlo Ancelottiego, a Lorenzo Insigne jest w coraz wyższej formie strzeleckiej. Dobrze znalazł się reprezentant Włoch i pokonał Luigiego Sepe. Podawał w pole bramkowe Arkadiusz Milik.

57
20
9
6
2
2'

Pierwszym egzaminem dla defensywy Parma Calcio było dośrodkowanie Kevina Malcuita. Poradzili sobie obrońcy beniaminka i wyekspediowali piłkę z własnego pola karnego.