Serie A: 7. kolejka
30 wrz 2018 15:00
90+3'

W doliczonym czasie szansa na wyrównanie Bartosza Salamona. Defensor Frosinone Calcio wbiegł w pole karne Genoa CFC i główkował nieznacznie obok słupka po dośrodkowaniu Camillo Ciano. Ma czego żałować Polak.

4
1
2
3
2
90'

Doliczone przez sędziego trzy minuty.

8
1
3
4
87'

Oscar Hiljemark wpadł w pole karne gospodarzy i swoim uderzeniem z ostrego kąta zmusił do interwencji Marco Sportiello.

7
4
7
7
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Mazzitelli za faul na Camillo Ciano.

8
6
11
7
6
83'

Tym razem Krzysztof Piątek został sfaulowany blisko linii pola karnego Frosinone Calcio przez Bartosza Salamona. Po pojedynku Polaków rzut wolny dla Genoa CFC.

15
7
11
7
6
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Frosinone Calcio ma coraz większe posiadanie piłki, jego przeciwnik ma coraz mniejszą ochotę na atakowanie.

4
3
5
5
6
77'

Rai Vloet zameldował się na murawie faulem na Krzysztofie Piątku. Reprezentant Polski jest poniewierany w drugiej połowie przez mało zwrotnych obrońców beniaminka.

3
3
5
6
10
75'

Genoa. Schodzi: Sandro. Wchodzi: Luca Mazzitelli.

5
75'

Frosinone Calcio. Schodzi: Marco Capuano. Wchodzi: Rai Vloet.

Rai Vloet #4
Marco Capuano #25
2
3
2
2
74'

Sandro interweniował tuż przed własną bramką po strzale Ramana Chibsaha. Pomocnik zmarnował przednią szansę na wyrównanie.

5
2
2
2
72'

Ogromne zamieszanie w polu bramkowym Frosinone Calcio. Christian Kouame powinien dorzucić gola do dwóch wcześniejszych asyst, ale w sytuacji sam na sam z Marco Sportiello strzelił tak, że piłka odbiła się od jednego słupka, po chwili od drugiego i nie wpadła do siatki.

1
3
2
3
6
70'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro za faul na Camillo Ciano.

Sandro #30
Genoa CFC
2
4
1
5
68'

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Pedro Pereira.

68'

Rozpędził się na skrzydle Joel Campbell, ale nie był w stanie dostarczyć piłki na głowę któregoś z napastników. Genoa CFC wybiła futbolówkę i ponownie przybliżyła się do zwycięstwa.

2
1
1
1
2
65'

Genoa koncentruje się coraz mocniej na pilnowaniu swojej skromnej przewagi. Nieco wystraszeni przez beniaminka przyjezdni starają się przede wszystkim trzymać przeciwnika daleko od bramki Ionuta Radu.

4
3
3
4
5
63'
61'

Frosinone Calcio. Schodzi: Joel Campbell. Wchodzi: Danilo Soddimo.

Danilo Soddimo #10
61'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Campbell za faul na Romulo.

Frosinone Calcio
6
4
2
3
4
56'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Hallfredsson za faul na Christianie Kouame.

4
3
1
2
2
53'

Szybka riposta Frosinone Calcio zakończona uderzeniem Joela Campbela w Ionuta Radu. Beniaminek zdobył już premierowego gola w sezonie, a teraz idzie do przodu po drugi punkt.

2
3
1
1
5
52'

Po zagraniu ręką Bartosza Salamona szansa na zaskoczenie bramkarza gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Oscar Hiljemark skierował jednak piłkę prosto na głowę jednego z defensorów Frosinone Calcio.

2
6
5
3
6
49'

Raman Chibsah sfaulował Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski umiejętnie zastawił piłkę i wywalczył stały fragment dla swojego zespołu.

10
8
6
5
8
46'

Frosinone Calcio. Schodzi: Stipe Perica. Wchodzi: Daniel Ciofani.

Daniel Ciofani #9
3
4
4
3
6
46'

14:43

Czas na drugą część pojedynku z polskim "Bomberem" w roli głównej.

10
5
2
2
3
14:43

Dzięki trafieniom Krzysztofa Piątka przyjezdni kroczą ku zwycięstwu.

13
1
3
2
4
Czy Krzysztof Piątek strzeli trzeciego gola po przerwie?
15
5
1
3
4
45'

Doliczona minuta.

11
9
6
5
7
42'

Gol! Strzelił Camillo Ciano.

Skuteczne uderzenie z rzutu karnego do siatki i w ten sposób padła pierwsza w sezonie bramka dla beniaminka. Frosinone Calcio jeszcze nie wywiesiło białej flagi w tym meczu.

Camillo Ciano #28
22
11
15
20
53
40'

Będzie szansa na pierwszego gola w sezonie dla Frosinone Calcio. Po faulu na Stipe Pericy sędzia przyznał gospodarzom rzut karny.

6
4
12
8
17
38'

Krzysztof Piątek praktycznie zapewnił punkty Genoa CFC. Może trochę przedwcześnie na takie stwierdzenie, ale Frosinone Calcio przecież nie zdobyło gola od początku sezonu.

24
14
7
5
8
36'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Christian Kouame.

Zgodnie z zapowiedziami kolejna bramka Krzysztofa Piątka. Jedno trafienie to za mało! Ponownie podawał Christian Kouame, a przed asystą Iworyjczyka zachował się karygodnie Bartosz Salamon.

15
33'

Siódma bramka w lidze, a 11. w sezonie. Statystyki Krzysztofa Piątka są spektakularne. Reprezentant Polski dał prowadzenie Genoa CFC potężnym uderzeniem po podaniu Christiana Kouame. Genialna passa trwa, a to wcale nie musi być koniec strzeleckich popisów Krzysztofa Piątka w tym meczu.

17
29'

Goran Pandev próbował uruchomić dośrodkowaniem Christiana Kouame. Zrozumiała co ma na myśli doświadczony zawodnik Genoa CFC defensywa z Bartoszem Salamonem w składzie.

4
2
5
3
2
27'

Przerwy w grze spowodowane urazami. Pomocy medycznej potrzebował między innymi Sandro operujący na prawym skrzydle Genoa CFC.

6
1
2
5
24'

Romulo zdecydował się na mocne uderzenie z półdystansu. Solowe rozwiązanie, zamiast podania piłki Krzysztofowi Piątkowi, nie było najlepszym wyborem. Pudło!

3
1
4
1
3
24'

Joel Campbell nęka obronę z Genui swoimi dośrodkowaniami. Na razie radzą sobie przyjezdni i ekspediują piłkę z własnego pola karnego.

1
2
3
2
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Edoardo Goldaniga za faul na Sandro.

3
1
2
3
1
18'

Krzysztof Piątek przed pierwszą szansą dojścia do piłki w polu karnym Frosinone Calcio. Przed lidera klasyfikacji strzelców ligi wskoczył defensor i nie pozwolił na uderzenie.

5
2
1
2
3
15'

Christian Kouame próbował zaskoczyć Marco Sportiello strzałem zza pola karnego. To było jednak zdecydowanie zbyt delikatne uderzenie, żeby zakończyło się golem.

3
2
14'

Dwa dośrodkowania Joela Campbella zneutralizowane przez defensorów z Genui. Ostatecznie sytuację wyjaśnił chwytem Ionut Radu.

3
1
1
12'

Darko Lazović starał się odpowiedzieć atakiem gospodarzom, ale został w przedbiegach zatrzymany faulem przez Edoardo Goldanigę. Tylko rzut wolny dla Genoa CFC.

2
1
1
8'

Zmobilizowani i agresywnie nastawieni są na początku meczu gospodarze. Kolejna ich zmarnowana sytuacja podbramkowa. Marco Capuano chybił po dośrodkowaniu Eduardo Goldanigi.

1
1
1
7'

Coraz trudniejsze interwencje musi prezentować Ionut Radu. Tym razem bramkarz Genoa CFC poradził sobie z niebezpiecznym strzałem Stipe Pericy zza pola karnego.

2
2
1
5'

Bramkarz przyjezdnych przywitał się z futbolówką. Nie miał problemu ze złapaniem jej po dośrodkowaniu Francesco Zampano z prawego skrzydła.

2
3
2
6
2
3'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Romulo, którego próbował obsłużyć podaniem z drugiej linii Goran Pandev.