3
3
4
89'

Piłka ponownie w bramce Napoli, ale tym razem bez gola. Spalony i Azzurri unikają nokautu przed ostatnim gongiem.

4
1
2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul na Allanie.

Juventus FC
7
3
4
7
6
84'
80'

Leonardo Bonucci odebrał rywalom nadzieję.

7
2
3
2
3
78'

Cristiano Ronaldo przegrał pojedynek sam na sam z Davidem Ospiną. W coraz wyższej formie jest Portugalczyk. Nie potrafią sobie z nim poradzić Azzurri.

16
6
6
8
11
76'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Reakcją Juventusu na ratunkową interwencję Wojciecha Szczęsnego jest trzecia bramka Leonardo Bonucciego. Stoper wbiegł w pole karne Napoli i zrobił tam różnicę. Druga asysta Cristiano Ronaldo. Nowa gwiazda Bianconerich jest już na prowadzeniu w klasyfikacji kanadyjskiej ligi.

43
21
8
13
17
71'

Wojciech Szczęsny zatrzymał Jose Callejona w sytuacji sam na sam! Wyborna interwencja bramkarza Juventusu. Gdyby nie były zawodnik Arsenalu dziesięciu przyjezdnych dopadłoby jedenastu turyńczyków.

23
5
3
4
7
70'

Lorenzo Insigne mierzył z rzutu wolnego. Wojciech Szczęsny dobrze ustawił mur, w który trafiła futbolówka.

14
7
3
5
6
70'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Fabian Ruiz.

5
3
6
5
7
69'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo za zdecydowanie zbyt ostre przewinienie.

Juventus FC
4
3
2
1
2
66'

Trudna sytuacja Napoli po okresie chaosu. Straciło gola, straciło zawodnika. Może uratuje chociaż punkt przyjezdnym Arkadiusz Milik.

9
7
2
4
4
64'
62'

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

61'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

38
14
3
7
4
61'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Kevin Malcuit.

35
60'

...a także Lorenzo Insigne za przepychanki.

6
1
1
4
9
60'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci...

7
3
2
59'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mario Rui. Portugalczyk został przewcześnie usunięty z boiska za faul na Paulo Dybali.

SSC Napoli
12
7
8
14
17
57'

Po mocnym strzale Driesa Mertensa nie udało się utrzymać piłki w rękawicach Wojciechowi Szczęsnego. Miał szczęście bramkarz Juventusu, że blisko był Alex Sandro i wyekspediował futbolówkę.

7
3
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za przewinienie taktyczne na Alexie Sandro.

7
3
2
2
4
52'

Alex Sandro interweniował wślizgiem i zatrzymał próbę uruchomienia Driesa Mertensa przez Marka Hamsika.

7
6
4
3
6
51'

Mario Mandzukić numerem jeden w tym meczu.

10
7
3
3
4
49'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić.

Wszyscy w tym meczu mogą być w cieniu Mario Mandzukicia. Na bohatera hitu było typowanych wielu innych piłkarzy, ale to Chorwat odwrócił wynik 0:1 na 2:1. Drugi gol Mario Mandzukicia. Tym razem dobił piłkę do siatki po strzale Cristiano Ronaldo, który sparował na słupek David Ospina.

38
21
10
24
29
46'

1
45'

Doliczona minuta.

3
7
6
3
3
44'

Akurat przed momentem Paulo Dybala chybił, ale pięć celnych uderzeń Juventusu w pierwszej połowie to całkiem niezła statystyka.

2
3
1
3
41'

Zbyt krótko wybita po dośrodkowaniu Paulo Dybali piłka spadła pod nogami Joao Cancelo. Były zawodnik Interu Mediolan strzelił prosto w dobrze ustawionego Davida Ospinę.

6
4
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Cristiano Ronaldo.

5
5
2
3
7
38'

Asystent i zdobywca bramki na 1:1.

7
6
2
2
1
35'

Napoli ma problem ze zbudowaniem składnego ataku. Aktualnie mobilni i zmobilizowani są podopieczni Massimiliano Allegriego. Tak agresywnie nie grali od początku sezonu.

3
1
1
4
4
32'

Rozpoczął się kwadrans poprzedzający przerwę. Drużyna z Neapolu otrząsnęła się po dynamicznym szturmie Juventusu i stara się powtórzyć to, co było dobre w jej grze na początku starcia.

4
2
1
2
29'

Idzie za ciosem Stara Dama! Po strzale Cristiano Ronaldo cała grupa Bianconerich miała ochotę na dobicie piłki do bramki. Wrócili również zawodnicy Napoli i ostatecznie zablokowali uderzenie z bliska Miralema Pjanicia.

6
3
4
2
5
28'

Mario Mandzukić doprowadził do remisu w drugim kwadransie.

5
2
1
2
7
26'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Napoli musi już zapomnieć o swoim prowadzeniu. Mario Mandzukić jest specjalistą od dużych meczów i kryzysowych sytuacji. Chorwat wyskoczył piętro wyżej niż obrońcy Napoli i zakończył uderzeniem głową na 1:1 dośrodkowanie Cristiano Ronaldo.

43
24
13
26
31
24'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za faul na Miralemie Pjaniciu.

SSC Napoli
4
3
2
7
7
20'

Miralem Pjanić trafił swoim strzałem w Allana. Brazylijczyk poczuł na swojej skórze moc tego uderzenia, ale po mniej niż minucie był już gotowy do kontynuowania walki z Bianconerimi.

3
1
5
1
18'

Podopieczni Carlo Ancelottiego wymieniają podania i w ten sposób starają się ostudzić impet podrażnionego zespołu ze stolicy Piemontu.

2
5
1
3
16'

Po rajdzie Blaise'a Matuidiego gospodarze mieli szansę na zaskoczenie neapolitańczyków z rzutu rożnego. Dośrodkowanie spod chorągiewki zostało jednak zatrzymane przez Davida Ospinę.

6
3
3
14'

Cristiano Ronaldo rusza do przodu i chce natychmiast zredukować stratę do Napoli. Po uderzeniu Portugalczyka interweniował David Ospina.

4
12
3
3
7
12'

Dries Mertens dał Azzurrim prowadzenie.

11
4
1
5
3
10'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Jose Callejon.

Pasjonująco rozpoczyna się starcie w Turynie! Druga sytuacja podbramkowa Napoli zamieniona w gola na 1:0. Dries Mertens rozpoczął ten mecz w podstawowym składzie Carlo Ancelottiego i nie zawodzi swojego trenera. Po przechwycie przyjezdni bez chwili zawahania przeprowadzili swój atak, a Belg wpakował futbolówkę z bliska do siatki. Asystował tak samo jak w kwietniu przed golem Kalidou Koulibaliego - Jose Callejon.

77
33
16
14
25
6'

Słupek po strzale Piotra Zielińskiego! Bardzo blisko zdobycia gola był reprezentant Polski. Nie doskoczył do niego na czas Leonardo Bonucci i pomocnik Napoli minimalnie chybił z dystansu.

35
16
13
3
10
5'

Dotychczas bez stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Kalidou Koulibaly, który rozstrzygnął poprzedni mecz Juventusu z Napoli, budował atak Azzurrich, ale nie uruchomił dobrym podaniem Driesa Mertensa.

6
1
5
2
2'

Pierwsza akcja Piotra Zielińskiego na lewej stronie boiska. Reprezentant Polski próbował uruchomić dośrodkowaniem Driesa Mertensa. Piłkę przechwycił jednak Giorgio Chiellini.