Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
3
2
85'

Mehdi Bourabia dopadł do piłki przed polem karnym Sampdorii Genua i uderzył po ziemi obok bramki Emila Audero.

1
1
1
84'

Ostatnie minuty tego spotkania. Na szczęście, ponieważ nie ma się czym delektować. Cieszą się sąsiedzi obu klubów w tabeli z dotychczasowego wyniku.

1
1
82'
81'

Świetnie zachował się Bartosz Bereszyński, który wbiegł przed przeciwnika i pozwolił piłce przeturlać się poza linię bramkową. Wznowi grę Emil Audero, ale najpierw zmiana.

1
1
80'

Khouma Babacar fauluje kolejnych obrońców Sampdorii Genua. Najpierw ofiarą napastnika Sassuolo był Lorenzo Tonelli, a następnie Nicola Murru.

1
1
77'

Mógł się zameldować golem Riccardo Saponara. Zmiennik uciekł Polowi Liroli i dopadł do piłki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Uderzenie z woleja pozostawiało dużo do życzenia.

1
1
74'

Gra wznowiona, a po wrzutce z rzutu wolnego nieznacznie obok bramki główkował Joachim Andersen. Wreszcie jakaś sytuacja strzelecka, choć nie stuprocentowa.

73'

Przerwany faulem niespodziewany rajd Lorenzo Tonellego. Potrzebna jest interwencja medyków.

70'

Dobrze bronili przyjezdni po dośrodkowaniu Fabio Quagliarelli z lewego skrzydła. Nie udało się dojść do piłki wprowadzonemu z ławki rezerwowych Gianluce Caprariemu.

1
1
67'

Po przerwie sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Zgodnie z przewidywaniami pojedynek jest zacięty, ale zamiast wymiany ciosów, zawodnicy serwują publiczności klincz.

1
1
65'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi za bezmyślny faul.

1
1
60'

Przerwa po nieczystym wejściu Albina Ekdala w nogi Khoumy Babacara.

1
1
58'

Już cztery rzuty rożne Sampdorii. Przed momentem po kornerze były dwa dośrodkowania w pole karne Neroverdich, ale poradzili sobie zawodnicy w zielono-czarnych pasiakach.

1
1
56'

Dobra asekuracja Bartosza Bereszyńskiego. Polak nie po raz pierwszy w tym spotkaniu nie pozwolił na wiele Federico Di Francesco. Gorzej idzie Bereszyńskiemu przy wyprowadzeniu piłki.

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Edgar Barreto za faul na skrzydle.

Sampdoria Genua
1
1
52'

Lepsza próba z dystansu Domenico Berardiego po przeciwnej stronie boiska. Piłka uciekła jednak Włochowi i poszybowała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Emil Audero nie musiał interweniować.

1
1
50'

Ponownie rozgrywała drużyna z Genui. Bartosz Bereszyński wbiegł na połowę przeciwnika. Pomógł stworzyć przewagę, a cała akcja zakończyła się niecelnym strzałem zza pola karnego Dennisa Praeta.

1
1
48'

Zobaczymy, co wymyślili w szatni szkoleniowcy ze swoimi podopiecznymi. Spokojnie budowała akcję Sampdorii, ale skończyła się ona stratą. Po niej przewinienie Gastona Ramireza.

1
1
46'

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
44'

Szansa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka zatańczyła w polu karnym przyjezdnych aż wylądowała pod nogami Gregoire'a Defrela. Francuz nie zastanawiał się długo i strzelił, tyle że prosto w Giangiacomo Magnaniego.

2
1
43'

Faul Pola Liroli na Fabio Quagliarelli. Wreszcie znalazł się w centrum wydarzeń najbardziej doświadczony napastnik Sampdorii.

1
1
40'

Szansa Edgara Barrego, ale to nie jest snajper wyborowy. Doświadczony Paragwajczyk dostał podanie w tempo, po czym strzelił z czystej pozycji prosto w Andreę Consigliego.

1
1
39'

Nieudana kombinacja Neroverdich reżyserowana przez Domenico Berardiego. Mocno zagęszczona defensywa Sampdorii.

1
1
37'

Coraz mniej czasu na zdobycie prowadzenia w pierwszej połowie. Nieco groźniejsze jest Sassuolo, ale zgodnie z typowaniami pojedynek jest zacięty.

1
1
35'

Słupek uratował Sampdorię! Domenico Berardi najpierw zablokował uderzenie Pola Liroli, ale kilka sekund później spróbował odkupić swoje winy i nieomal trafił do siatki z kilkunastu metrów. Najgroźniejsza dotychczas sytuacja podbramkowa.

2
2
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Di Francesco za faul na Bartoszu Bereszyńskim.

2
2
1
3
31'

Mnożą się faule Neroverdich. Tym razem powracający Khouma Babacar zatrzymał nieprzepisowo Albina Ekdala.

1
1
29'

Po wrzutce z drugiej linii szansę na zdobycie prowadzenia dla Sampdorii miał Gregoire Defrel. Były napastnik Sassuolo złożył się do strzału, nie miał obok siebie defensora, ale uderzył nieczysto. Andrea Consigli odetchnął.

2
2
26'

Wreszcie strzał w kierunku bramki Andrei Consigliego. Po płaskim podaniu w pole karne nieco za wysoko kopnął futbolówkę Gaston Ramirez.

2
2
25'

W posiadaniu piłki Sampdoria, ale jej ataki wyglądają na razie źle. Dośrodkował Bartosz Bereszyński, jednak futbolówka poszybowała nieco za wysoko dla Fabio Quagliarelli oraz Gregoire'a Defrela.

1
1
22'

Tym razem Domenico Berardi nie jest w stanie podnieść się z boiska bez pomocy masażystów swojego klubu. Trzeci raz coś boli kiedyś dużą nadzieję calcio.

1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Joachim Andersen za faul na Domenico Berardim.

1
1
1
19'

Pol Lirola dośrodkował ze skraju pola karnego pod nogi Lorenzo Tonelliego. Nie udało się oddać strzału Khoumie Babacarowi. W ogóle nie brał udziału w akcji poturbowany Domenico Berardi.

1
1
17'

Bartosz Bereszyński podał piłkę Gregoire'owi Defrelowi, który jednak nie potrafił jej dokładnie odegrać do Edgara Barreto. W odpowiedzi rajd Khoumy Babacara, dzięki któremu Neroverdi mieli kolejny korner.

1
1
15'

W kwadransie otwierającym spotkanie jedna sytuacja podbramkowa Sassuolo. Z kolei gospodarze mają problem z zagrożeniem bramce Andrei Consigliego.

1
1
11'

Bartosz Bereszyński pojedynkował się z Federico Di Francesco na skraju pola karnego. Reprezentant Polski zablokował dośrodkowanie syna trenera AS Roma.

3
3
10'

Emil Audero nie miał problemu ze złapaniem piłki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
7'

Khouma Babacar strzelił z ostrego kąta obok bramki. Napastnik Sassuolo nie zachował się najlepiej, ponieważ w pole karne wbiegał również kompletnie niepilnowany Federico Di Francesco.

1
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Marlon za faul na Dennisie Praecie.

Marlon #2
US Sassuolo
1
1
4'

Gaston Ramirez reżyserował akcję Sampdorii. Nie udało się podopiecznym Marco Giampaolo przedrzeć w pole karne Sassuolo z wykorzystaniem lewego skrzydła.

1
1
2'

Prostopadłe podanie w kierunku Domenico Berardiego zostało przecięte przez Joachima Andersena. Sampdoria odzyskała piłkę i miała szansę na przeprowadzenie swojego ataku.