2
1
90+2'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Matias Vecino.

W takich momentach pojawia się w centrum wydarzeń Mauro Icardi! Doliczony czas, dośrodkowanie w środek pola karnego i strzał głową Argentyńczyka na 1:0. Kapitan Interu Mediolan ponownie kradnie widowisko pozostałym zawodnikom.

54
41
15
15
12
90+2'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Ignazio Abate.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko za podcięcie przeciwnika.

2
2
2
2
2
90'

Doliczone trzy minuty.

4
1
1
1
1
88'

Ostatnie zrywy w tym spotkaniu. Milan na koniec derbów postanowił zaatakować, ale robi to na stojąco.

1
2
84'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Tiemoue Bakayoko.

83'

Strzał Suso z rzutu wolnego. Ustawiony w murze Mauro Icardi wyskoczył wysoko i odbił piłkę na korner.

1
1
82'
80'

Celne uderzenie Milanu! Suso opanował piłkę na skraju pola karnego przeciwnika i przymierzył w bramkę Samira Handanovicia. Hiszpan kopnął jednak futbolówkę zbyt delikatnie, żeby zaskoczyć Słoweńca.

2
2
79'

Druga połowa już mniej atrakcyjna niż pierwsza. Inter Mediolan jest na przestrzeni tego meczu wyraźnie lepszy od swojego przeciwnika, ale czy wygra - coraz bardziej wątpliwe.

1
1
1
1
1
77'

Kwadrans do końca. Brak celnego strzału w derbach może być wstydliwy dla Milanu. Samir Handanović naprawdę mocno wynudził się tego wieczoru.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Politano za przewinienie taktyczne na Giacomo Bonaventurze.

1
1
74'
72'

Trzeba oddać Rossonerim, że radzą sobie wzorowo z dośrodkowaniami lokalnych wrogów. Kolejny raz piłki w pole karne Milanu wrzucili Keita Balde Diao oraz Matteo Politano.

1
1
70'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Keita Balde.

67'

Pogubili się nieco podopieczni Luciano Spallettiego, co umożliwiło oddanie uderzenia z dystansu Lucasowi Biglii. Argentyńczyk huknął prosto w przeciwnika i Milan wciąż bez celnego strzału.

1
1
66'

Piłka wturlała się w okolicę bramki Gianluigiego Donnarummy po uderzeniu Ivana Perisicia, a także rykoszecie. W efekcie Inter Mediolan miał kolejną szansę z rzutu rożnego.

1
1
63'

Giacomo Bonaventura biegł z piłką odrobinę za długo, co ułatwiło Nerazzurrim zablokowanie kolejnego strzału. Już ponad godzina derbów za kibicami i nadal jest bezbramkowo.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Suso za faul na Kwadwo Asamoahu.

AC Milan
2
1
1
58'

Akcja skrzydłowych zakończona niecelnym uderzeniem. Matteo Politano przestrzelił po miękkim dośrodkowaniu Ivana Perisicia. Kibice sympatyzujący z Interem złapali się za głowy nie po raz pierwszy.

1
1
1
56'

Wreszcie Gonzalo Higuain w centrum wydarzeń. Nieudane uderzenie Argentyńczyka po płaskim podaniu z lewego skrzydła. Samir Handanović spokojnie opanował piłkę.

1
1
53'

Mauro Icardi zaskoczył Gianluigiego Donnarummę i obrońców Milanu. Argentyńczyk wyłuskał futbolówkę w polu karnym przeciwnika, ale jego wysiłek zmarnował złym uderzeniem Matias Vecino.

1
1
1
1
2
52'

Poradzili sobie Rossoneri z dośrodkowaniem Matiasa Vecino. W zupełnie innym rejonie pola karnego znajdował się w tej sytuacji Mauro Icardi.

1
1
50'

Nie rezygnuje z wysokiego pressingu Inter Mediolan. Nie oszczędzają się podopieczni Luciano Spallettiego przed konfrontacją z FC Barcelona.

1
1
47'

Nie stracił impetu w szatni Matteo Politano. Kolejna szarża skrzydłowego Interu, po której jego drużyna miała szansę na zaskoczenie Gianluigiego Donnarummy z rzutu rożnego.

1
1
46'

Czas na drugą połowę.

1
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za faul na Marcelo Brozoviciu.

2
1
2
45'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za pyskówki.

2
2
1
43'

Matias Vecino przestrzelił z dogodnej pozycji po płaskim wstrzeleniu Ivana Perisicia. Urugwajczyk zachował się beznadziejnie, powinien przynajmniej skierować piłkę w lustro bramki.

1
1
2
42'

Matteo Musacchio trafił z bliska do bramki Interu Mediolan. Remis 1:1 w nieuznanych golach. W momencie zgrania Alessio Romagnoliego drugi ze środkowych defensorów Milanu był na spalonym.

1
3
39'

Bardzo dużo strzałów w derbach. Kolejne, tym razem niecelne oddali Sime Vrsaljko oraz Matteo Politano. Gianluigi Donnarumma miał wolne po tych pudłach.

1
1
1
1
37'

Mobilni i agresywni gospodarze tego meczu. Milan nie potrafi oddać celnego strzału. Samir Handanović czuje się tak jakby grał dziś spotkanie z Frosinone Calcio.

1
2
34'

Poprzeczka! Dużo szczęścia miał Gianluigi Donnarumma. Po chwili bramkarz Milanu zatrzymał piłkę po strzale z dystansu. Inter nie potrafi udokumentować przewagi golem.

2
4
2
4
2
32'

Przypomniał o sobie operujący na prawym skrzydle Matteo Politano. Były zawodnik Sassuolo chciał uruchomić płaskim dośrodkowaniem Borję Valero, któremu zabrakło zdecydowania, żeby wyprzedzić Francka Kessiego.

1
1
1
3
30'

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Borja Valero.

28'

Przygotowuje się do wejścia na boisko Borja Valero.

3
3
1
1
2
27'

Trochę opanowali sytuację na boisku piłkarze Gennaro Gattuso. Ponownie ucierpiał Radja Nainggolan po starciu z Lucasem Biglią i prawdopodobnie będzie zmiana.

1
1
1
1
1
23'

Z rzutu wolnego mierzył Hakan Calhanoglu. Nie była to wymarzona próba reprezentanta Turcji i Samir Handanović ponownie nie musiał dotykać piłki zanim opuściła boisko.

2
2
1
22'

Gianluigi Donnarumma jest skoncentrowany i sparował piłkę na korner po strzale Ivana Perisicia. Celne uderzenia oddaje w tym spotkaniu tylko drużyna Luciano Spallettiego.

2
1
2
21'

Tiemoue Bakayoko przygotowuje się do wejścia z ławki rezerwowych na boisko. Gennaro Gattuso czeka na sygnał od Lucasa Bigli, czy konieczna będzie wymuszona zmiana.

3
3
20'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia za faul na Radji Nainggolanie.

5
3
18'

Przerwa jest spowodowana kontuzją Radji Nainggolana, który został powstrzymany brutalnym wślizgiem przez Lucasa Biglię.

2
1
1
1
4
17'

Franck Kessie miał obok siebie Marcelo Brozovicia, co utrudniło oddanie strzału z kilku metrów. Pomocnik Milanu huknął na wiwat i Samir Handanović nie musiał interweniować.

1
3
1
1
15'

Początkowo zachowywali się flegmatycznie zawodnicy Interu Mediolan, ale już przyspieszyli i są niebezpieczni dla swoich przeciwników.

6
5
1
1
1
13'

Kolejna akcja oskrzydlająca podopiecznych Luciano Spallettiego. Zakotłowało się po rajdzie Matteo Politano. W ostatnim momencie udało się "gościom" wybić futbolówkę na korner.

2
2
1
2
12'

Spalony! Nie ma gola dla Interu, choć piłka wylądowała w bramce Rossonerich. W momencie zgrania Matiasa Vecino za linią obrońców znalazł się Mauro Icardi.

2
2
1
4
11'

Inter Mediolan pieczołowicie buduje swoje ataki, ale jeszcze żaden z nich nie zakończył się groźnym strzałem.

2
2
1
1
9'

Hakan Calhanoglu zakończył akcję zespołu Gennaro Gattuso strzałem zza pola karnego obok bramki Samira Handanovicia.

1
1
1
8'

Matteo Politano zatańczył na skraju pola karnego i dośrodkował. Po raz drugi w tym meczu interweniował Alessio Romagnoli i dał szansę pozostałym Rossonerim na przeprowadzenie ataku.

1
1
1
1
6'

W rozegraniu piłki Nerazzurri. Podopieczni Luciano Spallettiego przywitali się z futbolówką i jednocześnie zepchnęli lokalnych wrogów na własną połowę.

2
2
4'

Pierwsze podanie w kierunku Mauro Icardiego przeciął Alessio Romagnoli. Po interwencji środkowego defensora Milan miał szansę na przeprowadzenie kontrataku, który zakończył się strzałem z dystansu Suso.

2
2
1
1
2'

W Italii wichura. Przeszkadzała już w płynnym rozgrywaniu piłki zawodnikom ACF Fiorentina oraz Cagliari Calcio. W Mediolanie boisko jest osłonięte trybunami, więc podmuchy nie powinny tak utrudniać życia piłkarzom.