Doliczone cztery minuty.

4
1
88'

Uderzenie Rade Krunicia w rękawice Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu spokojnie zatrzymał sunącą po murawie piłkę.

1
1
1
2
85'

Mała szansa na wyrównanie po dośrodkowaniu w pole karne Juventusu. Salihowi Ucanowi nie udało się oddać strzału w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego, ale przynajmniej wyprosił u sędziego korner.

2
1
1
1
82'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Antonino La Gumina.

1
80'
ZMIANA
78'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala za faul na Rade Kruniciu.

Juventus FC
2
1
1
5
7
77'

Bianconeri nie zamierzają marnować energii i spokojnie wymieniają podania. Empoli atakuje pressingiem, ale to taki atak na słowo honoru.

3
2
2
2
4
75'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Miha Zajc. Wchodzi: Salih Ucan.

Miha Zajc #6
3
3
2
2
3
73'

Juventus w posiadaniu piłki. Faworyt na prowadzeniu i pozostało mu przetrwać kilkanaście minut z korzystnym wynikiem. Pewnie Cristiano Ronaldo ma jeszcze ochotę na hat-tricka.

6
1
1
3
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk trafił po raz drugi! To było perfekcyjne uderzenie Cristiano Ronaldo zza pola karnego prosto do sieci. Człowiek od zadań specjalnych dał Juventusowi prowadzenie.

92
44
7
5
12
69'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Luca Antonelli. Wchodzi: Manuel Pasqual.

66'
ZMIANA
65'

Juventus wyrównał i przestał stwarzać sytuacje podbramkowe. Najmniej elegancki fragment spotkania.

3
1
1
63'

Kolumbijczyk nadal stoi przy linii bocznej boiska i obserwuje mecz z najlepszej na stadionie pozycji. W rozegraniu piłki beniaminek.

1
1
1
60'

Za moment pierwsza zmiana w Juventusie. Massimiliano Allegri deleguje z ławki rezerwowych na boisko Juana Cuadrado.

3
2
1
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Hamed Junior Traore za faul na Federico Bernardeschim.

Empoli FC
4
5
3
3
6
57'

Kolejna sytuacja stykowa w polu karnym beniaminka. Tym razem sędzia nie widział powodu do przyznania Juventusowi jedenastki.

7
3
2
3
4
54'
GOOOOOOL!!!

Juventus zlikwidował przewagę przeciwnika. Cristiano Ronaldo wpakował piłkę do siatki po uprzednim zmyleniu Ivana Provedela. Szósty gol Portugalczyka w tym sezonie ligi włoskiej.

77
33
11
9
13
52'

Rzut karny dla Juventusu! Przewinienie Ismaela Bennacera na Paulo Dybali w okolicy narożnika szesnastki. Bezsensowny faul i wielka szansa na wyrównanie dla Bianconerich.

5
4
3
1
4
50'

Afriyie Acquah miał dużo do powiedzenia sędziemu. Ten drugi musiał się wybrać do pomocnika Empoli, który w ten sposób kradnie czas Juventusowi.

1
1
1
2
2
48'

Drużyna z Turynu musi atakować. Z kolei Empoli nie wygląda na drużynę spanikowaną, która zamierza się wyłącznie bronić po przerwie.

1
1
1
46'

1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za kopnięcie w nogę rozpędzonego przeciwnika.

1
2
1
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
2
2
45'

Sędzia sprawdzał, czy Empoli nie należał się rzut karny za dotnięcie piłki ręką przez Leonardo Bonucciego po strzale Mihy Zajca. Nie ma jedenastki dla beniaminka.

1
1
2
4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za zatrzymanie faulem rozpędzonego przeciwnika.

2
1
1
1
41'

Wojciech Szczęsny interweniował po zagraniu z rzutu wolnego i strzale Giovanniego Di Lorenzo. Zapachniało sensacyjnym prowadzeniem dwubramkowym beniaminka.

2
1
1
1
39'

Kilka minut zostało Juventusowi na poprawienie wyniku w pierwszej połowie. Trudno sobie przypomnieć jednocześnie mocne, celne i groźne uderzenie mistrza Włoch. Nie można do takich zaliczyć ostatniego strzału Cristiano Ronaldo po dośrodkowaniu Alexa Sandro.

1
2
2
36'

Po faulu na Cristiano Ronaldo sam poszkodowany spróbował strzelić gola z rzutu wolnego. Futbolówka po nieudanym uderzeniu Portugalczyka ugrzęzła w murze Empoli.

3
3
4
1
2
34'

Juventus jeszcze niczym specjalnym nie odpowiedział po zmianie wyniku. Ivan Provedel nie czuje się pewnie między słupkami tak jakby grał z ligowym hegemonem.

1
2
1
31'

Paulo Dybala starał się dobić piłkę do siatki po strzale Cristiano Ronaldo. Argentyńczyk wyraźnie jednak przestrzelił ku zadowoleniu kibiców Empoli.

3
3
1
4
3
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francesco Caputo. Asystował mu Rade Krunić.

Empoli na prowadzeniu, a Wojciech Szczęsny tak samo jak w poprzednim sezonie kapituluje w meczach z beniaminkami! Francesco Caputo huknął z kilkunastu metrów do siatki. Dali mu za dużo miejsca obrońcy Juventusu.

29
26'

Alex Sandro główkował po raz drugi w kierunku bramki. Po wrzutce z rzutu wolnego Brazylijczyk skierował piłkę prosto w rękawice Ivana Provedela.

1
1
1
2
4
24'

Rade Krunić autorem pierwszego celnego strzału Empoli. Po delikatnej próbie pomocnika gospodarzy nie miał problemu ze złapaniem piłki Wojciech Szczęsny.

3
3
1
23'

Giovanni Di Lorenzo podłączył się do ataku Empoli. Postanowił jeszcze obsłużyć wstrzeleniem Francesco Caputo. Skoncentrowani Bianconeri nie pozwolili, żeby ominęła ich futbolówka.

2
2
1
21'

Akcja Empoli na lewym skrzydle. Rozprowadził ją Miha Zajc, a jej efektem był korner. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska próbował strzelić z bliska Luca Antonelli, ale został zablokowany w ostatnim momencie.

1
1
1
17'

Domenico Maietta nie podnosił się z boiska, co spowodowało krótką przerwę w grze. Wszystko wskazuje na to, że niebezpieczne zderzenie nie wykluczy defensora Empoli z dalszej części meczu.

1
1
15'

Długie rozegranie zespołu z Turynu. Wreszcie przyspieszył akcję na lewym skrzydle Alex Sandro, a zakończyła się ona strzałem Paulo Dybali w obrońcę Empoli.

1
1
12'

W odpowiedzi strzał z dystansu Mihy Zajca. Wojciech Szczęsny podskoczył, ale nie musiał interweniować, ponieważ futbolówka poleciała ponad jego bramką.

2
1
1
1
10'

Miralem Pjanić przebiegł się przed polem karnym Empoli i znalazł tam miejsce do oddania strzału. Piłka po próbie Bośniaka przeleciała nieznacznie obok bramki Ivana Provedela, który najpewniej kontrolował sytuację.

1
8'

Od początku meczu w obronie Juventusu gra Daniele Rugani zamiast awizowanego Giorgio Chielliniego, który doznał urazu w czasie rozgrzewki.

4
3
2
4
3
5'

Korner dla Juventusu. Dośrodkowanie w kierunku bliższego słupka i strzał głową prosto w rękawice dobrze ustawionego Ivana Provedela.

3
3
4
2
2
3'

W posiadaniu piłki na początku spotkania są oczywiście Bianconeri. Taki obraz rywalizacji nie będzie zaskakiwać. Wystarczy zresztą spojrzeć na ustawienie Empoli.