6
85'

Genoa. Schodzi: Daniel Bessa. Wchodzi: Oscar Hiljemark.

83'

Po trzęsieniu ziemi nastąpiło uspokojenie. Aktywniejsze w ataku jest grające z przewagą zawodnika Udinese Calcio.

4
2
2
2
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Mazzitelli za ostre przewinienie.

3
2
3
4
4
80'
75'

Genoa. Schodzi: Christian Kouame. Wchodzi: Koray Guenter.

Christian Kouame #11
5
4
2
2
4
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Cristian Gabriel Romero za spóźniony wślizg w nogi rozpędzonego przeciwnika.

9
71'

Genoa. Schodzi: Sandro. Wchodzi: Luca Mazzitelli.

Sandro #30
4
1
2
2
3
70'

Gol! Strzelił Rodrigo De Paul. Asystował mu Jens Stryger Larsen.

Piękne uderzenie Argentyńczyka zza pola karnego! Rodrigo De Paul doprowadził do remisu 2:2. Jego strzał miał idealną energię i precyzję. To jest ozdoba widowiska!

9
13
15
15
26
69'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Musso za niesportowe zachowanie.

Udinese Calcio
4
3
3
2
4
68'

Powiedzieć, że pojedynek nie należał do widowiskowych to mało, jednak piłkarzy było stać na przyspieszenie i rozgrzanie publiczności dwoma golami po stałych fragmentach.

3
4
3
2
5
67'

Gol! Strzelił Cristian Gabriel Romero. Asystował mu Daniel Bessa.

Genoa CFC ponownie na prowadzeniu! Kolejna bramka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym Cristian Gabriel Romero przymierzył głową po wygraniu pojedynku w powietrzu z Kevinem Lasagną.

Genoa CFC
22
12
5
8
8
66'

Juan Musso odbił piłkę po mocnym uderzeniu z dystansu Daniela Bessy. Będzie korner dla zespołu z Genui.

4
2
4
4
5
65'

Gol! Strzelił Kevin Lasagna. Asystował mu Rodrigo De Paul.

Kara za kunktatorstwo dla Genoa CFC. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego reprezentant Włoch przeskoczył dwóch defensorów gospodarzy i główkował na 1:1.

12
13
14
17
14
63'

Udinese. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Hidde ter Avest.

Hidde ter Avest #18
4
1
4
1
1
61'

Nie ma żadnego stanu zagrożenia dla Genoa CFC, ale z drugiej strony nie stara się powiększyć prowadzenia, a to może być ryzykowne.

1
1
2
3
5
58'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Kouame za uderzenie łokciem w twarz Ignacio Pussetto.

Genoa CFC
2
1
1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Gabriel Romero za faul na Antoninie Baraku.

Genoa CFC
2
2
2
1
54'

Krzysztof Piątek rozegrał piłkę z Christianem Kouame. Polak spodziewał się podania zwrotnego od swojego partnera z ataku, tymczasem Iworyjczyk oddał niecelne uderzenie zza pola karnego.

3
6
6
6
12
52'

Piłka w centrum boiska. Nic specjalnego, ani przełomowego nie wydarzyło się jeszcze po powrocie zawodników z szatni.

1
1
2
2
2
49'

Zablokowane uderzenie Valona Behramiego z kilkunastu metrów. Nie miał problemu z zatrzymaniem piłki we własnym polu karnym Ionut Andrei Radu.

5
3
3
4
2
48'

Ignacio Pusetto dośrodkował prosto w obrońcę Genoa CFC. Trochę nieudolnie zachował się Cristian Gabriel Romero i miał szczęście, że przeciwnicy nie zrobili użytku z rzutu rożnego.

1
1
1
2
2
46'

3
45'

Doliczona minuta.

5
3
3
3
4
44'

Rykoszet od Davide Birashiego po wrzutce Seko Fofany. Piłka przeleciała ponad bramką Gryfonów, więc Zebrette mieli jeszcze korner. Po stałym fragmencie bez zagrożenia, choć Ionut Andrei Radu piąstkował bardzo niepewnie.

2
2
2
2
2
40'

Ponownie Ionut Andrei Radu. Pewna interwencja bramkarza Genoa CFC po strzale Rodrigo De Paula z dystansu.

9
5
5
3
4
39'

Jeszcze kilka minut rywalizacji w pierwszej połowie. Udinese Calcio nie potrafi przejąć inicjatywy. Dotychczas przyjezdni oddali jedno groźne uderzenie, a to trochę mało. Przed momentem Rodrigo De Paul próbował uruchomić dośrodkowaniem Kevina Lasagnę, ale piłka trafiła do Ionuta Andreia Radu.

2
1
2
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Biraschi za faul bez piłki na Rodrigo De Paulu.

Davide Biraschi #14
Genoa CFC
1
1
5
35'

Nie mieli gospodarze kolosalnej przewagi, ale byli konkretniejsi, co znajduje odzwierciedlenie w wyniku. Udinese Calcio próbuje bez powodzenia czymś odpowiedzieć na gola Romulo.

2
1
2
1
4
32'

Gol! Strzelił Romulo.

Gryfony na prowadzeniu! Romulo nie dał szans na zrehabilitowanie się Juanowi Musso. Pewne uderzenie z rzutu karnego do siatki po uprzednim zmyleniu golkipera.

20
31'

Rzut karny dla Genoa CFC. Beznadziejne wyjście na przedpole Juana Musso, który sfaulował Daniela Bessę na skraju szesnastki.

29
17
6
4
3
28'

Wrzutka z prawego skrzydła w kierunku Christiana Kouame. Nie miał Iworyczyk możliwości oddania soczystego strzału i wywalczył dla Genoa CFC jedynie korner.

1
2
1
2
26'

Ulewna niedziela we Włoszech. Na szczęście warunki do walki w Genui są niezłe.

4
3
2
2
4
24'

Żółtą kartkę otrzymał Nicholas Opoku za niebezpieczne dla zdrowia przeciwnika sanie.

Nicholas Opoku #4
6
3
23'

Poddenerwowany jest Antonin Barak po kolejnym gwizdku sędziego. Zdaniem przyjezdnych z Udine sędzia przesadza z ochranianiem gospodarzy i nie pozwala na męską walkę.

4
2
4
2
1
20'

Kolejna szansa na pokonanie Juana Musso z rzutu wolnego. Domenico Criscito oddał lepsze uderzenie niż kilka minut wcześniej Krzysztof Piątek, ale nie zaskoczył czujnego na linii bramkowej golkipera Udinese.

7
3
5
4
5
19'

Żółtą kartkę otrzymał Valon Behrami za faul na Davide Biraschim.

9
3
2
1
1
16'

Poszkodowany Krzysztof Piątek oddał strzał z rzutu wolnego ponad bramką. To nie było udane uderzenie byłego zawodnika KGHM Zagłębia Lubin oraz Cracovii.

7
6
9
14
4
14'

Żółtą kartkę otrzymał Samir za faul na Krzysztofie Piątku.

Samir #3
17
6
6
2
1
12'

Pierwsza groźna akcja zespołu z Udine. Ionut Andrei Radu musiał sparować piłkę na korner po uderzeniu Kevina Lasagni. Zebrette mieli jeszcze szansę na zmianę wyniku po stałym fragmencie, ale jej nie wykorzystali.

3
3
1
2
1
9'

Gospodarze szybko wznowili grę od rzutu wolnego. Futbolówka trafiła z bocznego sektora boiska na głowę Daniela Bessy, który minimalnie chybił. Genoa CFC była blisko prowadzenia.

9
4
2
6
3
8'

Kolejny raz sędzia musiał użyć gwizdka po faulu na zawodniku Genoa CFC. Konkretnie sprowadzony do parteru został Daniel Bessa przez Nicholasa Opoku.

4
3
3
7
3
5'

Próbowali rozpędzić się gospodarze. Nie pozwolili na to zawodnicy Udinese Calcio, którzy zatrzymali szarżującego przeciwnika faulem.

5
2
2
2
4
2'

Pierwsza akcja Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski próbował oddać strzał po płaskim dośrodkowaniu Darko Lazovicia. Jeszcze poprawiał Christian Kouame, ale wybronili się przyjezdni.

26
14
7
6
6
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z Udinese Calcio?
8
3
2
14:05

Jedenastka Udinese Calcio.

14:05

Krzysztof Piatek w podstawowym składzie Genoa CFC.

14:05

Udinese Calcio przyjechało do Genui po czterech porażkach z rzędu. Zebrette znajdują się na 16. miejscu w tabeli z ośmioma punktami. Nad będącym w strefie spadkowej Empoli mają tylko dwa "oczka" przewagi.

4
3
14:05

Genoa CFC sprawiła niespodziankę na stadionie Juventusu i zremisowała 1:1. W pierwszym meczu po zmianie trenera drużyna Krzysztofa Piątka dała do zrozumienia, że skazanie jej na pożarcie przed wyprawą do Turynu nie było dobrym pomysłem.

2
5
14:05

Krzysztof Piątek nie strzelił gola w poprzednim meczu z Juventusem. To było pierwsze w sezonie spotkanie o stawkę Genoa CFC, w którym reprezentant Polski nie trafił do siatki przeciwnika.