88'

Inter. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Keita Balde.

87'
83'

Zatańczyła piłka w polu karnym Nerazzurrich po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie udało się jej wepchnąć z bliska do siatki żadnemu zawodnikowi Lazio.

1
1
82'

Akcja indywidualna Ciro Immobile nie zakończyła się dobrym strzałem. Już wydawało się, że napastnik Lazio uratuje honor gospodarzy w tym spotkaniu.

1
1
78'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Bastos.

2
1
1
1
1
77'

Mauro Icardi miał ochotę na kolejnego gola. Kapitan Interu strzelił z rzutu wolnego nieznacznie ponad bramką Lazio.

1
1
1
74'

Joaquin Correa strzelił po ziemi po łatwym wymanewrowaniu Marcelo Brozovicia. Samir Handanović pracuje na swoje czyste konto.

1
1
72'

Mauro Icardi z dwoma golami na koncie.

1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Cataldi.

70'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Joao Miranda.

Drużyna Luciano Spallettiego ma już zagwarantowany komplet punktów w tym meczu. Mauro Icardi dostał podanie od Joao Mirandy w polu karnym przeciwnika, oszukał prostym zwodem Senada Lulicia i płaskim uderzeniem z bliska pokonał Thomasa Strakoshę.

14
12
6
1
1
69'

Lazio. Schodzi: Felipe Caicedo. Wchodzi: Joaquin Correa.

67'

Po podaniu Ciro Immobile miał trochę miejsca Adam Marusić. Skrzydłowy Lazio próbował zmieścić piłkę pod poprzeczką bramki Samira Handanovicia, ale Słoweniec nie dał się zaskoczyć.

2
1
66'

Matteo Politano zgarnął futbolówkę w polu karnym Biancocelestich i huknął z kilkunastu metrów. Po wyraźnie nieudanym strzale pozostało Włochowi tylko kwaśno się uśmiechnąć.

64'

Nie zanosi się na przełom w Rzymie. Lazio gra gorzej niż w poprzednim meczu z Olympique Marsylia. Samir Handanović prawie nie musiał się wykazać w tym starciu.

1
1
62'

Wrzutka z rzutu rożnego, po którym gościom udało się wygrać walkę w polu karnym przeciwnika i oddać strzał. Inna sprawa, że Thomas Strakosha był dobrze ustawiony i spokojnie zatrzymał futbolówkę.

1
58'

Piłka wrzucona za linię obrońców Lazio do Ivana Perisicia. Chorwat nie trafił dobrze w piłkę i swoim strzałem rozbawił publiczność.

1
1
57'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Borja Valero.

3
4
1
1
1
56'

Po strzale Danilo Cataldiego z rzutu wolnego piłka odbiła się od niepotrzebnie ustawionego w murze Sergeja Milinkovicia-Savicia i przeturlała się obok bramki Samira Handanovicia.

1
55'

Przewinienie blisko linii pola karnego Nerazzurrich na Felipe Caicedo. Szansa na zdobycie gola kontaktowego z rzutu wolnego.

1
1
53'

Kolejna niecelna próba Lazio. Po wrzutce opanował piłkę Sergej Milinković-Savić i już drugi kontakt z nią był strzałem. Serba stać jednak na bardziej precyzyjne uderzenie.

1
1
50'

Uderzenie Felipe Caicedo po dośrodkowaniu z lewego skrzydła nieznacznie obok bramki Samira Handanovicia.

3
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Sime Vrsaljko za przepychanki ze Stefanem Radu.

Inter Mediolan
2
1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu za faul na Matteo Politano.

2
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za faul na Ciro Immobile.

2
1
2
1
46'

Piłka ponownie w grze.

3
1
Czy Inter Mediolan strzeli trzeciego gola po przerwie?
2
2
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

4
4
2
1
41'

Gol! Strzelił Marcelo Brozović.

Piłka w bramce Lazio po raz drugi. Po wspomnianym strzale Matiasa Vecino drużyna z Mediolanu miała jeszcze rzut rożny. Zbyt krótko wybita po dośrodkowaniu piłka spadła pod nogi Marcelo Brozovicia. Chorwat huknął płasko zza pola karnego do siatki.

15
12
4
3
4
40'

Matias Vecino dostał podanie od Mauro Icardiego. Urus miał sporo czasu, ale swoim strzałem trafił w Thomasa Strakoshę.

3
3
1
38'

Potężna ulewa powróciła nad Stadio Olimpico. Nie jest piłkarzom łatwo grać w takich anormalnych warunkach.

2
1
1
36'

Matias Vecino główkował celnie po wrzutce z rzutu wolnego. Musiał się wysilić w bramce gospodarzy Thomas Strakosha, żeby uratować Lazio przed stratą drugiego gola.

1
34'

Lazio. Schodzi: Milan Badelj. Wchodzi: Danilo Cataldi.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Ciro Immobile za niesportowe zachowanie.

3
1
1
1
1
28'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Matias Vecino.

Argentyńczyk ponownie strzelił gola w Rzymie! Piłka powędrowała do niego jak po sznurku przez Ivana Perisicia oraz Matiasa Vecino. Mauro Icardi dopadł do niej blisko bramki i uderzeniem z fałsza bez problemu ominął Thomasa Strakoshę.

18
12
4
3
3
26'

Żółtą kartkę otrzymał Kwadwo Asamoah za faul na Adamie Marusiciu.

1
1
2
2
24'

Samir Handanović interweniował na przedpolu i wyprzedził Ciro Immobile. Piłka wędruje spod jednego pod drugie pole karne.

2
1
1
22'

Nie udało się przejąć piłki Felipe Caicedo po podaniu z drugiej linii. Szybko odpowiedzieli przyjezdni, a akcja indywidualna Ivana Perisicia zakończyła się groźnym uderzeniem nieznacznie obok słupka.

2
1
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za faul po stracie na Felipe Caicedo.

2
1
1
3
1
16'

Ciro Immobile dostał podanie w tempo od Sergeja Milinkovicia-Savicia. Powinien strzelić od razu najlepszy napastnik Lazio, ale zwlekał i dał się zatrzymać wślizgiem przez Joao Mirandę.

1
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zatańczyła piłka blisko linii bramkowej Interu Mediolan. Początkowo pogubił się Samir Handanović, ale ostatecznie złapał odbitą od poprzeczki futbolówkę.

1
1
14'

Podanie prostopadłe Matiasa Vecino w kierunku Mauro Icardiego. Piłka uciekła zawodnikom Interu Mediolan w kierunku Thomasa Strakoshy.

1
2
11'

Coraz lepiej wygląda drużyna Luciano Spallettiego. Zyskuje przewagę pod kątem posiadania piłki, a także stworzyła premierową sytuację podbramkową.

1
1
9'

Ivan Perisić zakończył niebezpiecznym strzałem szybką akcję Interu. Interweniował Thomas Strakosha. Po obronie golkipera Lazio niewiele zabrakło, żeby Mauro Icardi dobił piłkę z bliska do siatki.

1
5'

Adam Marusić nie potrafił wymanewrować Kwadwo Asamoaha, ale podłączył się do ataku jeszcze Marco Parolo, po którego dośrodkowaniu z prawego skrzydła próbował oddać strzał Felipe Caicedo.

1
3'

Premierowe uderzenie Matiasa Vecino po podaniu z lewego skrzydła. Luis Felipe odpowiedział po kilkudziesięciu sekundach. Po obu strzałach futbolówka poleciała zdecydowanie za wysoko.

2
1
2'

W rozegraniu Nerazzurri. Obserwują ich gospodarze i nie pozwalają na sprawne przeniesienie futbolówki w pole karne Thomasa Strakoshy.

1
20:05

Piłkarze na boisku. Do pojedynku dojdzie, choć od rana w Rzymie szaleje wichura.