89'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Diego Laxalt. Wchodzi: Hakan Calhanoglu.

86'

Piłka trafiła w słupek bramki Sampdorii Genua. Milan mógł już sobie zagwarantować zwycięstwo, ale Suso oraz Diego Laxalt nie wepchnęli futbolówki w wymarzone miejsce.

1
1
1
1
85'

Sampdoria Genua musi przejść do frontalnego ataku. W ostatnich minutach próbował wyrównać Karol Linetty, ale jego strzał wyłącznie rozbawił publiczność.

2
2
2
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za faul przed własnym polem karnym.

1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ignazio Abate za faul na Karolu Linettym.

1
2
79'

Jacopo Sala nie zamknął nieudanego dośrodkowania Bartosza Bereszyńskiego. Zmiennik Nicoli Murru przynajmniej nie pozwolił Milanowi na przeprowadzenie kontrataku.

2
1
78'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Ignazio Abate.

75'

Kwadrans został Sampdorii Genua na przynajmniej wyrównanie. Na razie piłka w jej bramce, tyle że Patrick Cutrone zanim ją tam wpakował, sfaulował przeciwnika.

71'

Diego Laxalt wygrał pojedynek na lewym skrzydle z Bartoszem Bereszyńskim, po czym nie popisał się swoim dośrodkowaniem. Piłka do nikogo, więc rozgrywać będzie tym razem Sampdoria Genua.

2
1
1
1
2
69'

Uderzenie Dennisa Praeta zza pola karnego. Futbolówka przeleciała metr ponad bramką Gianluigiego Donnarummy.

1
65'

Suso z asystą oraz golem na koncie.

1
2
1
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Suso. Asystował mu Ricardo Rodriguez.

Piękna akcja indywidualna Hiszpana zakończona strzałem do siatki. Suso wymanewrował bez problemu Jacopo Salę i przymierzył idealnie w narożnik bramki Sampdorii Genua. Rossoneri odzyskali prowadzenie.

11
7
2
3
5
61'
ZMIANA
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jacopo Sala za faul na Suso.

Sampdoria Genua
1
1
2
1
2
59'

Suso chciał tym razem sam zdobyć gola. Hiszpan przymierzył bardzo dobrze zza pola karnego w narożnik bramki Sampdorii Genua, ale jeszcze lepsza była interwencja Emila Audero.

1
1
1
1
1
55'

Trochę spokojniej na murawie niż w pierwszej połowie. Futbolówka częściej w polu karnym Emila Audero niż Gianluigiego Donnarummy.

2
1
53'

Płaskie dosrodkowanie Diego Laxalta nie dotarło do napastników Milanu. Ustawili się odpowiednio obrońcy z Genui. Podobnie jak kilkanaście sekund później w momencie strzału Gonzalo Higuaina.

1
2
50'

Ciekawe, co przygotowali w szatni trenerzy obu klubów. Wymiana ciosów w pierwszej połowie podobała się publiczności.

3
1
47'

Gonzalo Higuain strzelił zza pola karnego niebezpiecznie dla Emila Audero. Bramkarz Sampdorii Genua poradził sobie i nie pozwolił Argentyńczykowi na zdobycie drugiego gola.

4
2
1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

2
17:30

Czas na drugą część spektaklu.

1
Czy Sampdoria odzyska prowadzenie po przerwie?
Tak
Nie
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

2
2
43'

Ricardo Saponara zatrzymany przez Alessio Romagnoliego. Ponownie podawał do swojego rodaka Fabio Quagliarella.

3
40'

Ostatnie minuty na zdobycie prowadzenia w pierwszej połowie. W posiadaniu piłki Sampdoria Genua i szuka miejsca, żeby ponownie zaskoczyć podopiecznych Gennaro Gattuso.

1
1
2
38'

Gonzalo Higuain i już cztery gole w Mediolanie.

3
1
2
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Patrick Cutrone.

Ponownie remis w Mediolanie! Gonzalo Higuain wymienił podania z Patrickiem Cutrone, po czym znalazł się blisko bramki Sampdorii Genua. Emil Audero nie potrafił zatrzymać Argentyńczyka.

34'

Strzał po ziemi Gonzalo Higuaina zza pola karnego. Emil Audero odbił piłkę na korner.

3
1
1
3
33'

Fabio Quagliarella z golem oraz asystą na koncie.

2
2
1
1
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Riccardo Saponara.

Kapitalne podanie z drugiej linii do Fabio Quagliarelli. Weteran nie miał prawa zmarnować tak pięknej asysty. W tempo wbiegł za linię obrońców Milanu i uderzył z powietrza w narożnik bramki. Gianluigi Donnarumma nie podjął interwencji.

25
6
6
3
2
29'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Jacopo Sala.

2
1
1
3
26'

Gra w Mediolanie wyrównała się. Początkowo Rossoneri nie opuszczali połowy przeciwnika, ale już także ekipa z Polakami w składzie ma coś do powiedzenia na boisku.

2
1
1
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za faul na Davide Calabrii.

6
1
4
7
4
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riccardo Saponara. Asystował mu Fabio Quagliarella.

Milan już nie prowadzi! Sampdoria szybko odpowiedziała na gola Patricka Cutrone. Riccardo Saponara dostał piłkę w narożniku pola karnego, łatwo wymanewrował Davide Calabrię i strzałem po ziemi ominął Gianluigiego Donnarummę.

25
8
7
9
9
20'

Patrick Cutrone otworzył wynik.

3
1
2
2
2
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Suso.

Gennaro Gattuso chciał za wszelką cenę zobaczyć w podstawowym składzie Patricka Cutrone, a ten odwdzięczył się golem za zaufanie. Młody napastnik Milanu główkował z bliska na 1:0 po wreszcie udanym dośrodkowaniu Suso.

14
10
4
3
9
15'

Cały czas centruje Suso z prawego skrzydła i trafia piłką w grających w białych koszulkach obrońców z Genui. Ciasno ustawiona defensywa Sampdorii radzi sobie z atakami podopiecznych Gennaro Gattuso.

1
12'

Nieustannie pod prądem jest bramkarz Sampdorii Genua. Podanie Suso miało uruchomić Gonzalo Higuaina, tyle że zdecydowanie bliżej do futbolówki miał ponownie Emil Audero.

1
10'

AC Milan jest stroną przeważającą na początku spotkania. Rossoneri atakują z wykorzystaniem skrzydeł, tyle że ich dośrodkowania szybują prosto do Emila Audero.

1
1
1
1
8'

Emil Audero wyszedł na przedpole i popisał się chwytem po dośrodkowaniu Suso z prawego skrzydła.

1
1
2
5'

Jeszcze korner i po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu piłka spadła pod nogami Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk próbował skierować futbolówkę do opuszczonej bramki, jednak nie trafił między słupki.

3
1
1
1
4'

Piłka wrzucona za plecy obrońców Sampdorii Genua do rozpędzonego Suso. Hiszpańskiemu królowi asyst nie udało się dostarczyć futbolówki do napastników Gonzalo Higuaina oraz Patricka Cutrone.