6
9
90'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Jose Callejon.

Dries Mertens wreszcie się wstrzelił! Belg doprowadził do remisu w ostatniej minucie regulaminowego czasu. Zmiennik Arkadiusza Milika poprawił z bliska po nieudanym uderzeniu Jose Callejona.

49
23
11
8
10
85'

Roma skoncentrowana na wybijaniu futbolówki z własnego pola karnego. Ponadto Robin Olsen pomaga swoim obrońcom i interweniuje po dośrodkowaniach.

7
2
2
2
7
82'

Ponownie sędziowie nie uznali gola po strzale Driesa Mertensa do siatki. Powód ten sam, czyli spalony.

3
5
6
10
18
81'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Pellegrini za podobne zachowanie do tego Robina Olsena.

5
2
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Robin Olsen za awanturowanie się.

6
1
1
1
78'

Robin Olsen nie może uwierzyć, że sędziowie przyznali gospodarzom korner. Na szczęście dla nerwów Szweda i włoskich sędziów decyzja nie miała poważnych konsekwencji.

4
4
2
1
1
75'

Roma. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Federico Fazio.

75'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

41
15
8
3
3
74'

Futbolówka w bramce AS Roma, ale także tym razem nie ma gola. Na spalonym był Jose Callejon, który wykonał ostatnie podanie przed strzałem Driesa Mertensa.

1
2
4
6
71'

Dries Mertens nie trafił z bliska do bramki po dośrodkowaniu. Publiczność w Neapolu ma już problem ze zliczeniem zmarnowanych szans Azzurrich.

1
6
1
1
7
70'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Kevin Malcuit.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas po starciu z Driesem Mertensem.

2
2
1
4
3
66'

Zagranie Marka Hamsika w środek pola karnego do Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch źle dostawił stopę do piłki i wystrzelił ją wysoko w powietrze.

3
3
5
4
5
65'
63'

Coraz mniej czasu ma Napoli na wyrównanie. Gospodarze próbowali już bardzo wielu rozwiązań, ale pokonać Robina Olsena nie potrafią. Może pomoże wejście Piotra Zielińskiego.

5
1
2
4
4
60'

Trudno momentami uwierzyć, że przez godzinę padła tylko jedna bramka. Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej Giallorossich, ale efektem wielkiego zamieszania po strzale Jose Callejona był wyłącznie korner.

1
2
2
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi za faul na Driesie Mertensie.

3
1
2
4
56'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

46
24
5
18
6
55'

Żółtą kartkę otrzymał Edin Dzeko za próbę wymuszenia rzutu karnego.

6
8
2
5
3
53'

Arkadiusz Milik marnuje kolejne sytuacje podbramkowe. Tym razem napastnik Napoli miał strzelić głową po dośrodkowaniu Mario Ruiego, tyle że nie wcelował w piłkę.

6
33
6
9
11
50'

Mario Rui poprawiał z narożnika pola karnego. Podobny efekt jak uderzenia Allana. Futbolówka poszybowała metr ponad poprzeczką bramki Robina Olsena.

1
1
3
48'

Allan oddał strzał ostrzegawczy zza pola karnego. Robin Olsen tym razem nie musiał interweniować.

2
2
1
46'

2
45'

Doliczona minuta.

3
1
3
1
1
44'

Kapitan rzymian nie mógł pozostać na murawie z powodu urazu.

3
3
2
2
5
43'
40'

Trochę spokojniejsi piłkarze, ale można jeszcze spodziewać się jakiegoś ataku w pierwszej połowie.

1
1
1
1
1
38'

Roma niby w głębokiej defensywie, ale równie dobrze mogła mieć dwubramkową przewagę. Sytuacja zmienia się w pewnych fragmentach tego spotkania jak w kalejdoskopie.

1
1
1
2
2
35'

Raul Albiol uratował przed stratą drugiego gola Napoli. Niezwykła interwencja Hiszpana, który wyekspediował piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Edina Dzeko. Bośniak już poradził sobie z Davidem Ospiną, ale jak spod ziemi wyrósł doświadczony obrońca.

7
1
2
1
3
31'

Cały czas grasuje w polu karnym przeciwnika Arkadiusz Milik. Zmierzające w kierunku Polaka dośrodkowanie zostało wybite pod nogi Marka Hamsika. Słowak huknął z dystansu, ale radzi sobie rozgrzany Szwed.

4
2
6
3
6
29'

Trudny wieczór dla Robina Olsena, ale przez blisko dwa kwadranse nie skapitulował. Przed momentem bramkarz Giallorossich sprzątnął piłkę sprzed nosa szarżującego Lorenzo Insigne.

2
1
2
2
2
27'

Jose Callejon ułożył sobie piłkę na stopie i huknął płasko zza pola karnego. Zabrakło metra, maksymalnie dwóch, żeby pokonać Robina Olsena wybornym uderzeniem.

1
1
1
2
4
25'

Spóźniony prezent piłkarza Romy.

6
3
1
2
2
23'

Robin Olsen nie złapał piłki po mocnym wstrzeleniu. Miał szczęście następca Alissona w bramce rzymian, że Arkadiusz Milik nie stał w odrobinę innym miejscu.

1
3
21'

Arkadiusz Milik po raz drugi. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła reprezentant Polski znalazł miejsce do oddania strzału głową i minimalnie chybił. Mógł to śmiało wykorzystać napastnik Napoli.

7
8
3
2
4
18'

Premierowa riposta Napoli. Arkadiusz Milik huknął zza pola karnego i musiał się nagimnastykować Robin Olsen, żeby zatrzymać futbolówkę. Próbował dobijać Lorenzo Insigne, jednak był na spalonym.

9
3
3
2
17'

Napoli musi gonić swojego przeciwnika. Nie minął kwadrans i gospodarze zostali zranieni. Po zmianie wyniku jeszcze nie odpowiedzieli niczym ciekawym Azzurri.

1
2
1
16'

Stephan El Shaarawy otworzył wynik.

3
2
1
14'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Cengiz Under.

"Faraon" dał prowadzenie Giallorossim! Kompletnie rozmontowana została defensywa Napoli. Stephan El Shaarawy miał mnóstwo czasu w polu karnym i nie miał prawa spudłować. Nieomal to zrobił, ale szczęśliwie futbolówka odbiła się od słupka i wylądowała za linią bramkową.

30
21
7
14
21
13'

Edin Dzeko huknął zza pola karnego nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Davida Ospiny.

4
3
4
2
2
11'

Strzał Arkadiusza Milika w Robina Olsena. Na dodatek reprezentant Polski był na spalonym, dlatego jego pojedynek z bramkarzem rzymian był poza konkurencją.

2
3
3
4
9
10'

W odpowiedzi stały fragment dla zespołu z wiecznego miasta. Wrzutka Lorenzo Pellegriniego nie była niebezpieczna dla podopiecznych Carlo Ancelottiego.

2
2
2
7'

Kapitalna akcja indywidualna Fabiana Ruiza! Wyglądało to fantastycznie. W ostatnim momencie Hiszpan oddał piłkę Lorenzo Insigne, któremu nie udało się zwieńczyć rajdu swojego partnera celnym strzałem.

4
1
2
4
5'

Lorenzo Insigne w bocznym sektorze boiska. Wrzutka reprezentanta Włoch pozostawiała dużo do życzenia. Nawet dwumetrowcy mieliby problem z oddaniem strzału.

4
3
1
1
2
4'

Wymieniają podania Giallorossi, a ciekawy duet napastników Napoli nie kwapi się do pressingu. Pewnie niebawem ruszą do przodu Arkadiusz Milik oraz Lorenzo Insigne.

6
4
2
1
2'

Napoli w błękitnych koszulkach i białych spodenkach, natomiast przeciwnik gospodarzy w żółtych strojach z bordowymi akcentami.

10
6
1
2
3
20:01

Z przygodami od początku. Coś się zepsuło i trzeba poczekać.