03 lis 2018 15:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Joao Mario.

Piękne podsumowanie. Powrócił po kontuzji, był na murawie zaledwie kilka minut, ale zdążył trafić do bramki.

13
4
1
2
4
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Mario. Asystował mu Keita Balde.

Portugalczyk jeszcze dorzucił jednego gola w doliczonym czasie. Joao Mario z trafieniem oraz dwiema asystami. Przymierzył w sam narożnik z kilkunastu metrów.

Inter Mediolan
12
2
2
3
90'

Doliczone trzy minuty.

88'

Ionut Andrei Radu interweniował po strzale Roberto Gagliardiniego. Piłka trafiła do Włocha po zablokowanym strzale Radji Nainggolana.

1
85'

Trudno mieć pretensje do Nerazzurrich, że nie zabawiają za wszelką cenę 65 tysięcy kibiców. Jego zadaniem jest postawienie większego oporu Barcelonie niż w meczu na Camp Nou.

82'

Jeden strzał Krzysztofa Piatka krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Później reprezentant Polski nie pokazał już nic specjalnego. Ma jeszcze kilka minut na uratowanie honoru zespołu.

2
1
2
1
80'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Romulo. Wchodzi: Stephane Omeonga.

2
79'

Joao Mario asystował przy dwóch golach w tym spotkaniu. Chciał też sam trafić do siatki, jednak chybił zza pola karnego. Brawa w Mediolanie na zachętę dla Portugalczyka.

1
2
76'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Borja Valero.

75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Dotychczasowe spotkania tej kolejki nie są rozgrzewające do czerwoności. Wygrało wysoko Napoli, zwycięży pewnie Inter.

2
1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Veloso za przewinienie na Keicie Balde Diao.

1
1
70'

Akcja Keity Balde Diao zakończona strzałem Roberto Gagliardiniego. Hat-trick doświadczonego pomocnika Interu Mediolan byłby nietuzinkowym wydarzeniem, ale tym razem nie trafił do bramki.

1
1
69'

Darko Lazović strzelił po prostu beznadziejnie. Samir Handanović nawet nie odprowadzał piłki wzrokiem poza boisko.

1
1
66'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Dalberta Henrique. Być może wejdzie za niego na boisko Kwadwo Asamoah.

1
1
64'

Mniej niż dwa kwadranse do końca regulaminowego czasu. Genoa CFC nieco odważniej i szuka honorowego gola. Nie mają już wiele do stracenia podopieczni Ivana Juricia.

1
1
2
62'

Cristian Gabriel Romero pomylił się we własnym polu karnym i miał szczęście, że w tym meczu nie ma za plecami Mauro Icardiego.

1
1
59'

Zmiennicy Genoa CFC oddają strzały po zameldowaniu się na boisku. Tym razem Miguel Veloso zatrudnił Samira Handanovicia uderzeniem zza pola karnego.

2
1
2
58'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Sandro. Wchodzi: Miguel Veloso.

Sandro #30
2
58'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Keita Balde.

56'

Lautaro Martinez był sam obok kilku zawodników Genoa CFC. Argentyńczyk miał pomysł na oszukanie tej grupki, ale ta zaprotestowała.

1
1
2
52'

Krzysztof Piatek główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dobrze ustawiony Samir Handanović zatrzymał piłkę po celnym uderzeniu reprezentanta Polski.

9
4
1
1
3
51'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

34
10
4
3
4
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Gagliardini.

Inter Mediolan powiększył przewagę. Trzecia bramka zespołu, a druga Roberto Gagliardiniego. Ponownie był we właściwym miejscu oraz czasie i wpakował piłkę z bliska do siatki po nieudanym uderzeniu Ivana Perisicia.

11
6
4
6
1
48'

Koray Guenter stał w dobrym miejscu pola karnego i interweniował po dośrodkowaniu Ivana Perisicia.

2
1
1
2
1
46'

1
45'

1
1
45'

Goran Pandev próbował wepchnąć piłkę z bliska do bramki po miękkim dośrodkowaniu. Najlepsza defensywa w Italii zatrzymała weterana z Macedonii.

1
41'

Trzeba było trochę poczekać na wykonanie rzutu wolnego po zderzeniu Matteo Politano z Korayem Guenterem. Wreszcie uderzył Marcelo Brozović w stojącego w murze Darko Lazovicia i jedynym łupem mediolańczyków był korner.

2
1
2
2
2
38'

Szansa dla Nerazzurich na strzał z rzutu wolnego do bramki. Zdaniem sędziego faulował Koray Guenter, choć to defensor Genoa CFC zalał się krwią.

2
1
2
2
2
35'

Szansa na trzeciego gola Interu Mediolan. Bije brawo publiczność Matteo Politano. Były zawodnik US Sassuolo ponownie wymanewrował defensywę Genoa CFC i nieomal wpakował futbolówkę z ostrego kąta do siatki.

2
1
2
1
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro za utrudnianie wznowienia gry Samirowi Handanoviciowi.

2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Lautaro Martinez za brzydki faul po stracie piłki.

3
1
1
2
1
30'

Darko Lazović uderzył zza pola karnego metr obok bramki Samira Handanovicia. Niezła próba, ale zabrakło dokładności.

2
1
1
1
1
28'

Na szczęście dla Interu Mediolan jest na boisku nadal Ivan Perisić. Trochę gorsza jest informacja, że przy dwubramkowym prowadzeniu Nerazzurri grają bardziej ekonomicznie.

2
2
2
1
1
25'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Ivana Perisicia. Wygląda to groźnie dla trenera Luciano Spallettiego.

3
1
2
2
1
24'

Davide Biraschi wygarnął piłkę w ostatnim momencie Ivanowi Perisiciowi. Efektem ataku reprezentanta Chorwacji jest rzut rożny dla uczestnika Ligi Mistrzów.

3
1
1
2
1
21'

Inter Mediolan w posiadaniu piłki. Próbował przyspieszyć atak uczestnika Ligi Mistrzów na lewym skrzydle Ivan Perisić.

3
2
2
1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Koray Guenter za faul w bocznym sektorze boiska.

3
1
1
1
2
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matteo Politano. Asystował mu Joao Mario.

Idzie za ciosem drużyna Luciano Spallettiego, która ma już dwubramkową przewagę. Matteo Politano strzelił celnie po karygodnym zachowaniu Darko Lazovicia na własnej połowie. Joao Mario z kolejną asystą.

12
8
2
4
10
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Gagliardini. Asystował mu Joao Mario.

Nerazzurri na prowadzeniu. Drużyna Luciano Spallettiego poradziła sobie z rozmontowaniem defensywy Genoa CFC. Roberto Gagliardini stał w środku pola karnego i wepchnął piłkę stamtąd do siatki po podaniu Joao Mario.

10
5
2
5
7
12'

Świetna do czasu akcja Darko Lazovicia. Po ośmieszeniu Danilo D'Ambrosio powinien on centrować do któregoś z napastników, tymczasem podpalił się i oddał uderzenie na wiwat.

1
2
1
1
1
15'

Cyrk w wykonaniu Samira Handanovicia po podaniu Stefana De Vrija. Nierozsądnym zagraniem niomal wpakował sobie piłkę do własnej bramki.

1
2
1
2
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio za faul na Danielu Bessie.

3
2
1
1
2
7'

Ripostuje ekipa z Genui. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego musieli się gotować w defensywie podopieczni Luciano Spallettiego.

2
1
1
1
1
4'

Po podaniu Marcelo Brozovicia zagrał Joao Mario w kierunku Ivana Perisicia. Chorwat strzelił zza pola karnego nieznacznie obok bramki Ionuta Andreia Radu. Mocne otwarcie Nerazzurrich, ale bez gola.

4
4
3
3
3
2'

Lautaro Martinez mógł strzelić gola przyjezdnym jeszcze szybciej niż Suso w środę. Argentyńczyk uderzył z bliska po dośrodkowaniu obok bramki Ionuta Andreia Radu.