Serie A: 11. kolejka
03 lis 2018 20:30
90+2'

Cristiano Ronaldo próbował strzelić przewrotką. Publiczność już widziała piłkę w bramce, ale nie, ona jest w rękawicach Alessio Cragno.

7
1
1
5
2
90'

Doliczone trzy minuty.

1
3
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Cuadrado. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Szybki kontratak zakończony strzałem Juana Cuadrado do siatki. Kolumbijczyk skorzystał z podania Cristiano Ronaldo, który umacnia się na prowadzeniu w klasyfikacji kanadyjskiej ligi włoskiej.

43
18
3
1
2
86'

Medhi Benatia! Pogubili się pozostali obrońcy Juventusu, Joao Cancelo przewrócił się, ale stoper zablokował szalenie groźne uderzenie.

1
1
1
83'
ZMIANA
82'

Soczyście kozłowała piłka przed polem karnym Juventusu. Taka sytuacja to marzenie wielu zawodników. Paolo Farago nie oddał jednak idealnego strzału z woleja.

1
1
1
80'
ZMIANA

Cagliari. Schodzi: Simone Padoin. Wchodzi: Marco Sau.

79'

Darijo Srna nie pozwolił na strzał z bliska do bramki Cristiano Ronaldo. Na dodatek najlepszy zawodnik klasyfikacji kanadyjskiej ligi włoskiej był na spalonym.

2
1
2
78'

Giorgio Chiellini wygląda na spokojnego, choć przewaga obecnych na murawie Bianconerich nie jest bezpieczna.

1
1
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za faul na Leonardo Pavolettim.

1
1
75'

Niezmiennie skromne prowadzenie lidera. Cagliari Calcio nie zagroziło Wojciechowi Szczęsnemu w drugiej połowie, ale niewykluczone, że jeszcze postawi wszystko na jedną kartę i przeprowadzi szturm.

1
1
73'

Cristiano Ronaldo nie ma zamiaru dzielić się rzutami wolnymi z Paulo Dybalą. Portugalczyk w swoim stylu huknął prosto w mur.

6
4
4
3
3
72'

Szansa dla Bianconerich na zagwarantowanie sobie zwycięstwa strzałem z rzutu wolnego.

1
1
70'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Alex Sandro.

69'

Dobrze na przedpolu zareagował Wojciech Szczęsny, który sprzątnął piłkę po dośrodkowaniu szybującym w kierunku Leonardo Pavolettiego.

6
1
67'
ZMIANA

Cagliari. Schodzi: Artur Ionita. Wchodzi: Paolo Farago.

2
66'

Podania Bianconerich w bocznym sektorze boiska. Cristiano Ronaldo uruchomił Mattię De Sciglio, którego dośrodkowanie nia zaszkodziło gościom.

4
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Pisacane za faul na Paulo Dybali.

Cagliari Calcio
1
60'

Lepsza gra Juventusu po przerwie. Piłka krąży po obrzeżach pola karnego przyjezdnych, ale ci potrafią się bronić i pozostają w kontakcie z mistrzem Włoch.

1
1
56'
ZMIANA
56'

Cristiano Ronaldo huknął w Alessio Cragno. Uderzenie Portugalczyka i interwencja Włocha były poza programem, ponieważ sędzia asystent słusznie zasygnalizował spalonego.

2
1
2
53'

Miękka wrzutka zakończona uderzeniem Blaise'a Matuidiego. Francuz główkował niecelnie i Alessio Cragno nie musiał interweniować.

3
1
51'

Juventus w posiadaniu piłki po przerwie. To chyba efekt motywującej rozmowy z trenerem Massimiliano Allegrim.

2
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Pavoletti za faul na Cristiano Ronaldo.

8
6
2
2
1
46'

Piłka ponownie w grze.

2
1
1
1
1
46'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Juan Cuadrado.

Czy Cagliari Calcio wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
1
45'

Doliczone cztery minuty.

2
1
1
1
43'

Filip Bradarić zagrał piłkę barkiem we własnym polu karnym. Sędzia zobaczył akcję kilkakrotnie na monitorze i nie zdecydował się przyznać gospodarzom jedenastki.

1
1
1
5
41'

Zatrzęsła się ziemia w Turynie w ostatnich minutach. Juventus jednak ponownie na prowadzeniu i chce wyciągnąć wnioski.

3
1
1
38'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Filip Bradarić.

Szybka odpowiedź Juventusu, beznadziejne zachowanie Filipa Bradaricia. Pomocnik Cagliari Calcio nie miał obok siebie żadnego przeciwnika, a wpakował piłkę wślizgiem do własnej bramki po płaskim wstrzeleniu Douglasa Costy

26
16
4
3
7
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Pedro.

Ta bramka wisiała w powietrzu. Joao Pedro wyrównał w Turynie. Piłka trafiła dość przypadkowo do Brazylijczyka w polu karnym Juventusu, ale później żadnego przypadku już nie było. Doświadczony piłkarz wymanewrował jak juniora Joao Cancelo i pokonał Wojciecha Szczęsnego strzałem po ziemi.

16
10
10
15
24
35'

Alessio Cragno wypiąstkował piłkę po miękkiej wrzutce Miralema Pjanicia. Zabrakło zdecydowania w tej akcji Bianconerich.

3
2
2
2
2
34'

Mattia De Sciglio pojawił się z zaskoczenia na lewej stronie boiska. Po dryblingu niby wypracował sobie miejsce, ale jednak dośrodkował w przeciwnika. Juventus miał jeszcze szansę na zdobycie gola z rzutu rożnego. Cristiano Ronaldo nie oddał dobrego strzału głową.

4
2
3
2
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Bradarić za przerwanie kontrataku faulem taktycznym.

4
3
3
2
3
30'

Trochę opanowali sytuację uczestnicy Ligi Mistrzów i wymienili kilkanaście podań w środkowej strefie boiska. Jeszcze kwadrans regulaminowego czasu w pierwszej połowie.

5
3
2
2
3
27'

Wysoki pressing Cagliari Calcio utrudnia rozgrywanie piłki gospodarzom. Bianconeri nie stworzyli żadnej sytuacji podbramkowej od kilkunastu minut.

3
1
3
3
2
24'

Wiele nieodpowiedzialnych zagrań Juventusu w tym spotkaniu. Ekipa Massimiliano Allegriego straciła koncentrację.

4
2
6
5
5
22'

Cagliari Calcio przycisnęło Juventus. Przyjezdni starają się wykorzystać totalne rozluźnienie w szeregach mistrza Włoch.

1
2
1
19'

Wojciech Szczęsny! Pierwsza interwencja reprezentanta Polski po uderzeniu najlepszego strzelca Cagliari Calcio. Leonardo Pavoletti nie pokonał bramkarza Juventusu.

10
6
2
2
3
18'

Przyjezdni domagają się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia sprawdził to osobiście przy monitorze i nie podyktował jedenastki.

1
2
6
5
3
16'

Nieudane ataki zespołu z Sardynii. Dotychczas tylko raz zagotowało się w polu karnym Wojciecha Szczęsnego.

6
4
3
2
2
14'

Paulo Dybala próbował uruchomić swoim dośrodkowaniem Cristiano Ronaldo. Przed Portugalczyka wbiegł Lucas Castro i wyekspediował piłkę z własnego pola karnego.

3
1
2
2
6
11'

Cristiano Ronaldo zatańczył z obrońcami Cagliari Calcio, po czym oddał uderzenie w ostatniego defensora. Po chwili Douglas Costa zatrudnił swoim uderzeniem z dystansu Alessio Cragno.

7
4
6
1
3
9'

Juventus kontroluje wydarzenia na murawie, choć takie podanie jak przed momentem Mattii De Sciglio nie pomaga w zachowaniu wysokiego rytmu.

3
3
1
2
1
6'

Dwa dośrodkowania Douglasa Costy. Pierwsza piłka przeleciała ponad głową Paulo Dybali, a druga została zatrzymana przez Alessio Cragno.

4
1
1
2
1
4'

Długo badali sędziowie, czy Paulo Dybala zdobył gola zgodnie z przepisami. Wszystko w porządku i Cagliari Calcio wznowiło grę od środka.

3
2
4
1
2
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Jeden zwód, za chwile drugi, wreszcie uderzenie i Juventus na prowadzeniu. Piękna akcja Argentyńczyka i w 45. sekundzie Bianconeri wyszli na prowadzenie. Potężny cios na samym początku pojedynku.

57
27
15
6
3
20:11

Jedenastka wybrana przez trenera przyjezdnych.

1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto?