2
3
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gonzalo Higuain za agresywną reakcję wobec sędziego po pokazaniu mu żółtego kartonika.

47
17
15
4
9
84'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Higuain za faul na Medhim Benatii.

25
9
8
9
8
81'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Wytrawny bokser z Turynu zadał drugi cios! To już pewnie nokaut. Juventus ma dwubramkową przewagę w Mediolanie. Oderwał się od obrońców Cristiano Ronaldo i wreszcie pokonał swoim uderzeniem Gianluigiego Donnarummę.

118
58
19
13
12
79'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

7
2
4
8
8
77'

Ricardo Rodriguez to jeden z tych zawodników, którzy chcą zrehabilitować się w ostatnich minutach spotkania. Szwajcar nie popisał się przed golem Mario Mandzukicia. Tym razem to on strzalał, ale nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
3
2
1
4
74'
5
1
2
3
2
74'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Fabio Borini.

5
2
2
1
2
74'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Diego Laxalt.

73'

Medhi Benatia lepszy od Gonzalo Higuaina w pojedynku na połowie Juventusu. Marokańczyk unieszkodliwił dobrze zapowiadający się kontratak Rossonerich.

6
2
2
1
2
71'

Inteligentnie utrzymuje się w posiadaniu piłki Juventus. Daje do zrozumienia, że końcówka taka jak w środę w meczu z Manchesterem United jest wykluczona, ale to na razie tylko teoria.

5
2
3
2
4
68'

W odpowiedzi akcja indywidualna Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wymanewrował kilku zawodników z Mediolanu, ale sposobu na pokonanie Gianluigiego Donnarummy nie znalazł.

9
8
8
8
9
67'

Dobre piąstkowanie Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili druga wrzutka, jednak poradzili sobie obrońcy Massimiliano Allegriego.

16
8
4
6
4
66'

Bardzo niecelne uderzenie Gonzalo Higuaina. Wojciech Szczęsny chyba zdziwił się tym, jak wyraźnie spudłował Argentyńczyk.

12
9
7
6
7
66'

Coraz mniej czasu na zmianę wyniku w Mediolanie.

9
5
3
2
3
64'

Ignacio Abate zablokował składającego się do uderzenia z bliska Mario Mandzukicia. Juventus miał jeszcze szansę na poprawienie wyniku po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
6
4
4
3
62'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko za faul na Paulo Dybali.

6
2
2
4
3
58'

Wysoki pressing Juventusu. Bianconeri zabrali piłkę gospodarzom, a Alex Sandro sprowokował przeciwnika do faulu.

4
1
1
1
1
57'

Uderzenie Paulo Dybali z rzutu wolnego i fenomenalnie rzucił się Gianluigi Donnarumma! Reprezentant Włoch sięgnął piłkę zmierzającą w narożnik jego bramki.

7
2
1
4
4
54'

Cristian Zapata już na boisku i musi uważać, ponieważ Juventus rozgrywa piłkę na obrzeżach pola karnego gospodarzy.

10
11
4
1
1
51'

Kolejne uderzenie Cristiano Ronaldo i jest nokaut. Cristian Zapata został boleśnie trafiony w twarz.

7
5
9
3
3
50'

Cristiano Ronaldo wyszedł w powietrze, ale nie oddał uderzenia głową po dośrodkowaniu Alexa Sandro. Wydaje się, że Portugalczyk wyskoczył za wcześnie i już opadając przyglądał się szybującej futbolówce.

7
1
7
2
2
49'

Uderzenie Hakana Calhanoglu zza pola karnego nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

7
1
1
1
48'

Rusza do ataku drużyna z Mediolanu. Gennaro Gattuso gorączkuje się po powrocie z szatni w okolicę ławki rezerwowych.

3
4
2
2
3
47'

Na razie bez zmian w jedenastkach. Drużyny w klasycznych pasiakach. Rossoneri jak przydomek wskazuje w czerwono-czarnych, a ich przeciwnik na biało-czarno.

4
2
2
46'

20:08

Milan będzie odrabiać stratę po przerwie.

3
1
5
1
3
20:08

Juventus prowadzi dzięki bramce Mario Mandzukicia.

2
45'

Doliczone dwie minuty.

6
3
2
1
4
41'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gonzalo Higuain!

Argentyńczykowi nie udało się zranić byłego klubu i skierować piłki z rzutu karnego do bramki. Wojciech Szczęsny nie dał się pokonać przez Gonzalo Higuaina. Reprezentant Polski sparował futbolówkę na słupek.

163
66
19
10
10
39'

Sędzia zobaczył powtórki i zdecydował, czy Milanowi należy się rzut karny za zagranie ręką Medhiego Benatii. Będzie jedenastka!

8
2
9
3
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Medhi Benatia za faul na Tiemoue Bakayoko.

Juventus FC
4
3
6
9
10
33'

Pewna interwencja Wojciecha Szczęsnego po strzale zza pola karnego Suso.

10
4
2
1
2
31'

Dwa kwadranse widowiska za nami. Nie ma szalonego tempa, nie ma wielu sytuacji podbramkowych. Juventus nie dopuszcza do zagrożenia w okolicy Wojciecha Szczęsnego.

4
2
2
1
2
29'

Szansa dla Juventusu na zdobycie gola z rzutu wolnego. Miralem Pjanić huknął w głowę zawodnika stojącego w murze.

8
6
3
2
2
26'

Mario Mandzukić strzelił głową po miękkiej wrzutce Cristiano Ronaldo. Chorwat dostarczył futbolówkę do koszyczka Gianluigiego Donnarummy.

11
6
7
6
3
24'

Juventus wycofał piłkę aż do Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski kopnął ją na skrzydło, gdzie nie udało się Bianconerim wygrać walki o futbolówkę.

8
5
6
5
5
20'

Cristiano Ronaldo przyspieszył na prawym skrzydle. Łupem Portugalczyka był korner. Dośrodkowanie Paulo Dybali ze stałego fragmentu nie sprawiło problemu podopiecznym Gennaro Gattuso.

6
3
2
2
4
19'

Spotkanie pod kontrolą Bianconerich, którzy wymienili kilkanaście podań w środkowej strefie boiska.

8
3
4
2
5
16'

Dobrze ustawieni piłkarze Juventusu nie pozwalają na oddanie strzału Gonzalo Higuainowi, w którego kierunku szybują dośrodkowania.

6
3
2
2
3
13'

Cristiano Ronaldo został zablokowany w polu karnym Milanu. Po akcji Portugalczyka jeszcze poprawka z kilkunastu metrów obok bramki Gianluigiego Donnarummy.

7
2
3
1
7
11'

W ostatnim momencie interweniował Alessio Romagnoli i nie pozwolił na zdobycie gola Cristiano Ronaldo. Portugalczyk chciał główkować z podobnej pozycji jak kilka minut wcześniej Mario Mandzukić.

7
3
6
5
3
8'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić.

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w wykonaniu Alexa Sandro. Mario Mandzukić wygrał pojedynek w powietrzu z Ricardo Rodriguezem i główkował z bliska do bramki Gianluigiego Donnarummy.

77
42
13
7
9
8'

Wrzutka z rzutu wolnego nie trafiła do zawodnika Milanu. Piłka w rękawicach Wojciecha Szczęsnego.

12
4
4
1
2
7'

Tiemoue Bakayoko przewrócił się blisko narożnika pola karnego. Szansa na zaskoczenie Wojciecha Szczęsnego z rzutu wolnego.

3
1
4
1
6
3'

Badanie sił w Mediolanie. AC Milan oraz Juventus nie chcą popełnić prostego błędu na początku rywalizacji.