1:1
Zakończony
AC Milan
90+6'

Simone Inzaghi został odesłany przez sędziego na trybuny. Przesadne reakcje szkoleniowca Lazio w ostatnich minutach rywalizacji.

7
5
2
2
1
90+4'

Gol! Strzelił Joaquin Correa.

Emocje w doliczonym czasie! Lazio uciekło spod topora Rossonerich. Joaquin Correa wpakował piłkę do bramki Gianluigiego Donnarummy uderzeniem po ziemi z linii pola karnego.

11
3
3
2
5
90'

Doliczone pięć minut.

1
2
1
1
4
86'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za niesportowe zachowanie.

2
1
3
1
2
85'

Kilka minut pozostało gospodarzom na poprawienie wyniku. Tyle czasu nie potrafili pokonać Gianluigiego Donnarummy i nic nie wskazuje na to, że zrobią to w końcówce regulaminowego czasu.

2
1
1
1
1
82'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Felipe Caicedo.

1
2
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Davide Calabria.

Nie potrafili rzymianie przymierzyć do bramki przeciwnika, ale trafili do własnej. Po podaniu Davide Calabrii oraz strzale Francka Kessiego własnego golkipera zaskoczył Wallace. Gol zapisany pomocnikowi Milanu w myśl obecnych przepisów, ponieważ piłka zmierzała po jego uderzeniu w lustro bramki.

14
7
4
3
3
75'

Nic nie udaje się rzymianom skonstruować między stłoczonymi obrońcami Milanu.

1
1
1
1
3
71'

Wallace miał szansę na pokonanie Gianluigiego Donnarummy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ten stały fragment wywalczył dla zespołu ze stolicy Jordan Lukaku. Lazio nie prowadzi, ponieważ kapitalnie interweniował bramkarz Milanu.

1
1
1
70'

Przewaga Lazio w posiadaniu piłki, ale to akurat nie zmienia się od początku spotkania. Identycznie jak wynik.

1
1
68'

Totalnie beznadziejne uderzenie Patricka Cutrone zza pola karnego. Tak to na pewno nie padnie bramka na Stadio Olimpico.

1
2
64'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Joaquin Correa.

61'

Thomas Strakosha interweniował po strzale Fabio Boriniego. Uderzenie Włocha poprzedziła pieczołowita wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Gennaro Gattuso.

1
60'

Bardzo trudno jest znaleźć miejsce do oddania uderzenia między ciasno ustawionymi na obrzeżach własnego pola karnego mediolańczykami.

1
57'

Krótka seria strzałów Lazio. Nie udało się pokonać Gianluigiego Donnarummy ani Ciro Immobile, ani Marco Parolo.

1
1
55'

W pole karne Milanu wbiegł Adam Marusić. Skrzydłowy z Rzymu próbował jeszcze uruchomić Ciro Immobile, a zdaniem Simone Inzaghiego powinien oddać uderzenie prosto do bramki Gianluigiego Donnarummy.

1
1
52'

Po wrzutce z rzutu wolnego skierował piłkę w światło bramki Fabio Borini. Dobra reakcja na linii Thomasa Strakoshy, który nie pozwolił mediolańczykom wyjść na prowadzenie.

1
1
50'

Zadymiło się w Rzymie. To efekt odpalenia pirotechniki w sektorze gości.

1
1
47'

Ruszyło Lazio po kwadransie spędzonym w szatni. Gianluigi Donnarumma poradził sobie z zagraniem Luisa Alberto, a uderzenie Sergeja Milinkovicia-Savicia zostało zablokowane.

1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

1
17:32

Bezbramkowe nieco ponad 45 minut.

Czy Milan wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
1
45'

Trochę popracował Gianluigi Donnarumma w ostatnich minutach pierwszej części spotkania. Dobra reakcja bramkarza Milanu po dośrodkowaniu. Nie minęło 60 sekund i młodziana próbował pokonać zza pola karnego Marco Parolo. Nieznacznie pudło kapitana Lazio.

1
42'

Po raz pierwszy wykazał się w tym meczu Gianluigi Donnarumma. Reprezentant Włoch poradził sobie z uderzeniem Ciro Immobile. Najlepszego napastnika Lazio uruchomił Marco Parolo.

1
2
1
1
41'

Akcja zespołowa Milanu zakończona uderzeniem zza pola karnego. Suso nie udało się oddać drugiego w tym meczu celnego strzału.

1
1
39'

Można już odczuwać niedosyt małą liczbą sytuacji podbramkowych. Na przykład Gianluigi Donnarumma nie miał okazji do zaprezentowania żadnej spektakularnej interwencji, a za kilka minut dobiegnie końca pierwsza połowa.

1
1
37'

Festiwal błędów w centrum boiska. Tiemoue Bakayoko przerwał dwie akcje rzymian w mniej niż minutę.

1
34'

Drugie w tym meczu uderzenie Hakana Calhanoglu. Po pierwszym piłka zatrzymała się na słupku. Tym razem wyraźniejsze pudło reprezentanta Turcji.

1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić za ostre przewinienie w centrum boiska.

29'

Piłka w bramce Milanu, jednak nie ma gola. Przed podaniem zwrotnym Ciro Immobile do Sergeja Milinkovicia-Savicia był spalony, który sędzia asystent po prostu musiał zauważyć.

1
1
27'

W poprzednim sezonie kluby spotkały się w półfinale Pucharu Włoch i przez 210 minut nie potrafiły zdobyć gola. O awansie Milanu zdecydował konkurs rzutów karnych.

1
24'

Nieudana kombinacja Milana Badelja, Luisa Alberto i Ciro Immobile. Futbolówka w posiadaniu Rossonerich, a Lazio od kilku minut bez zagrożenia dla bramki przeciwnika.

1
22'

Zawahali się obrońcy Lazio i mógł ich za to ukarać Patrick Cutrone. Napastnikowi Milanu również zabrakło jednak opanowania i nawet nie oddał uderzenia.

2
1
1
20'

Dostali ostrzeżenie Biancocelesti. Jedno przyspieszenie podopiecznych Gennaro Gattuso wystarczyło do tego, żeby cudem nie stracili gola.

1
1
16'

Słupek! Dużo czasu miał Hakan Calhanoglu, żeby wpakować piłkę do bramki Thomasa Strakoshy. Reprezentant Turcji złapał się za głowę po swoim minimalnie niecelnym uderzeniu z kilkunastu metrów.

1
1
14'

Adam Marusić nie wyprowadził w pole Fabio Boriniego. Skrzydłowy z Rzymu musiał zadowolić się rzutem rożnym. Po nim uderzenie Milana Badelja zza pola karnego nieznacznie obok słupka bramki Gianluigiego Donnarummy.

1
1
11'

Pierwsza akcja zaczepna Milanu. Francesco Acerbi musiał asekurować Stefana Radu. Reprezentantowi Włoch udało się unieszkodliwić uderzenie Hakana Calhanoglu.

1
10'

Szybują podania w pole karne Milanu. Po miękkiej wrzutce z głębi pola uderzył z powietrza Marco Parolo. Kapitanowi Lazio nie udało się skierować futbolówki z dogodnej pozycji do bramki.

1
1
8'

Lazio lepsze na początku rywalizacji. Przeciwnik podopiecznych Simone Inzaghiego schowany na własnej połowie.

1
1
6'

Podanie w pole karne mediolańczyków do Marco Parolo. Pomocnik próbował jeszcze uruchomić dobrze ustawionego Ciro Immobile, a chyba jednak większą korzyść Lazio przyniosłoby bezpośrednie uderzenie.

1
4'

Szansa dla Lazio po dośrodkowaniu Luisa Alberto z rzutu rożnego. Główkował w pole bramkowe Sergej Milinković-Savić, ale żadnemu z kompanów Serba nie udało się stamtąd wepchnąć futbolówkę do siatki.

2
1
2
2'

Lazio w biało-błękitnych strojach, natomiast przeciwnik rzymian w bordowych z białymi akcentami. Na początku spotkania starają się poukładać swoją grę Biancocelesti.

1
1
1
1
2
17:32

Ostatnie przygotowania rzymian do meczu.