Serie A: 14. kolejka
03 gru 2018 20:30
90+3'

Jose Callejon próbował uruchomić podaniem Arkadiusza Milika. Nie doszła piłka do reprezentanta Polski, ponieważ wrócili na czas gospodarze.

10
1
1
4
7
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
6
7
89'

Atalanta. Schodzi: Gianluca Mancini. Wchodzi: Marco Tumminello.

3
87'

Arkadiusz Milik decyduje o wyniku!

29
10
3
2
5
85'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Mario Rui.

Ledwo pojawił się na boisku reprezentant Polski i już strzelił gola! Arkadiusz Milik odzyskał prowadzenie dla Napoli. Popisowe zachowanie napastnika po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Dobrym przyjęciem ułożył sobie piłkę na stopie i uderzył celnie z powietrza.

255
124
52
13
12
84'

Końcówka spotkania i jakby piłkarze byli już zmęczeni, jakby traktowali kompromisowy wynik z większym respektem. Publiczność czeka na decydujący atak.

7
5
4
3
4
82'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

54
31
10
4
6
80'

Nieudane podanie w kierunku Piotra Zielińskiego. Reprezentantowi Polski nie udało się przyspieszyć ataku Napoli.

3
1
3
6
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za ostre przewinienie.

SSC Napoli
1
1
4
2
77'

Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Piotr Zieliński.

39
15
6
5
5
77'
75'

Nie zachował się dobrze w polu karnym Alejandro Gomez. Piłka zaplątała się pod nogami Argentyńczyka po dośrodkowaniu i nie oddał on uderzenia z bliska do bramki Azzurrich.

2
1
74'

Etrit Berisha wyprzedził Lorenzo Insigne i nie pozwolił reprezentantowi Włoch na oddanie strzału po płaskim dośrodkowaniu Mario Ruiego.

1
2
1
1
1
71'

Atalanta. Schodzi: Emiliano Rigoni. Wchodzi: Luca Valzania.

Luca Valzania #4
Emiliano Rigoni #24
2
1
1
70'

Napoli było energetyczne i zmobilizowane na początku meczu, ale po przerwie rozczarowuje. Jeszcze bardziej niż w pojedynku z Chievo Werona. Tak to Azzurri nie powalczą z Liverpool FC.

1
2
67'

Niebawem pierwsza zmiana w tym meczu.

2
66'

Wyrównane minuty spotkania po drugim golu. Remo Freuler oddał w nich uderzenie, tyle że wyraźnie obok bramki Davida Ospiny.

1
1
63'

Beznadziejne dośrodkowanie Mario Ruiego z rzutu wolnego i jeden z obrońców Atalanty mógł spokojnie wyekspediować piłkę z własnego pola karnego.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Masiello za faul na Jose Callejonie.

Atalanta Bergamo
1
1
1
1
59'

Duvan Zapata pokonał bramkarza byłego klubu.

1
1
2
1
56'

Gol! Strzelił Duvan Zapata. Asystował mu Hans Hateboer.

Długo próbowali gospodarze, a wśród nich przede wszystkim Duvan Zapata. Wreszcie jest wyrównanie. Po dośrodkowaniu Hans Hateboer zgrał piłkę przed bramkę do Kolumbijczyka, któremu pozostało wpakować ją z bliska do bramki rodaka. Atalanta uszczęśliwia kibiców.

5
53'

Po rajdzie Emiliano Rigoniego wybił piłkę na korner David Ospina. Gospodarzom nie udało się spożytkować stałego fragmentu. Napoli pod presją, ale nie traci gola.

2
3
51'

Podanie Duvana Zapaty i dośrodkowanie Robina Gosensa w kierunku Hansa Hateboera. Holendrowi nie udało się zakończyć kolejnego ataku Atalanty uderzeniem z bliska. Nieznacznie spóźnił się do futbolówki.

1
1
1
48'

Idzie po wyrównanie Atalanta. Tym razem wymiana podań na obrzeżach pola karnego Napoli zakończyła się strzałem Alejandro Gomeza nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

46'

Duvan Zapata podał Emiliano Rigoniemu, którego uderzenie w światło bramki zostało powstrzymane przez ostatniego defensora Napoli. Wielkie rozczarowanie na trybunach.